Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - переробка автошин

   

Переробка автошин - прибутковий бізнес

Кожен автолюбитель хоч раз в житті стикався з проблемою - куди подіти старі покришки? Хтось потайки викидає їх на смітник, хто платить гроші за утилізацію, хто забруднює навколишнє середовище і кидає використану гуму в яри або водойми. І мало хто замислюється, що на переробці автошин можна побудувати прибутковий бізнес.

З відпрацьованих автошин можна отримувати мазут, полімерну крихту, гуму. Якщо описати процес переробки автошин в двох словах, то це розчинення в покришок водородосодержащем розчинники, в результаті якого утворюється паливо.

Організація бізнес ідеї:

Для того щоб розпочати бізнес, потрібно отримати ліцензію на переробку відходів. Зробити це легко, так як автошини відносяться до малоопасному класу. Далі слід орендувати промислове приміщення, це може бути територія за містом, але не ближче 300 метрів від житлових будинків. Вартість такий оренди складе близько 100 000 рублів на місяць. Необхідно також вантажівка з вивезення сировини, троє робітників.

Спорудження міні-заводу по переробці займе не більше тижня. Далі залишається збирати покришки, звозити їх у заздалегідь підготовлені ангари, склади, гаражі. А після переробки зливати мазут заготовлені ємності. Враховуючи вартість обладнання, ваші початкові вкладення в цю ідею бізнесу складуть 1 500 000 рублів. Ця цифра також містить у собі витрати на закупівлю цистерн для зберігання мазуту.

Давайте порахуємо, наскільки ця послуга затребувана на ринку. Щорічно середнє місто з населенням в 500 000 чоловік здає в утиль близько 1500 тонн відпрацьованої гуми. Корисний вихід мазуту після обробки становить 40%. Отже, щомісяця ви будете виробляти 50 тонн готової продукції. Продати її можна по оптовій ціні 7000 рублів за тонну. Таким чином, ваша виручка складе 320 000 рублів на місяць. Можна з упевненістю сказати, що вкладення відіб'ються через рік, з урахуванням витрат на оренду землі і заробітну плату. Чому ми не враховуємо в своїх розрахунках закупівельну ціну покришок? Тому що її немає! Власники машин віддадуть вам свої автошини за так званий «самовивіз».

Треба не забувати, що ваш бізнес несе загрозу навколишньому середовищу. Тому, не економте на фільтрах, до того ж вони продаються в комплекті з установками, і не забувайте відраховувати кошти за забруднення в державні фонди.
Для подальшого збільшення прибутку радимо розширювати площі зберігання готової продукції, так як мазут є сезонним товаром, і деколи буває вигідніше відкласти угоду купівлі-продажу на кілька місяців.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей