Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

   

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.

Відкриття свого бізнесу по деревообробці правильний вибір, сьогодні дерево є затребуваним матеріалом на ринку. З деревини будують будинки, виготовляють меблі, виконують оздоблювальні роботи. Перед тим як організувати відкриття свого бізнесу по деревообробці обов'язково необхідно провести маркетингове дослідження ринку, а так само складе бізнес-план, який допоможе вам чітко визначити всі витрати і стратегію розвитку бізнесу.

У розвинених лісопереробних країнах лесорамы практично витіснені ленточнопильными і круглопильными верстатами. У Росії ж їх використовують, виправдовуючись дешевизною такого обладнання.


  Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча  

Дійсно, вартість лісопильний рам нижче, ніж круглопилкових або стрічкових верстатів. Але чим досягається ця дешевизна ? Збільшенням різнотовщинності пропилу (плюс-мінус 1,5 мм у рамних пропив плюс-мінус 0,5 мм у круглопилкових), зниженням класу шорсткості (2-3 проти 4-6 відповідно). Додайте до цих недоліків ще і підвищена витрата електроенергії, неможливість експортувати свою продукцію за кордон.


Щоб підвищити продуктивність і прибутковість свого невеликого лесодобывающего справи, Ви можете придбати промисловий круглопильний або стрічковий верстат і розпускати кругляк на необрізні або обрізні дошки, брус і т.д. Такі частково оброблені пиломатеріали коштують дорожче, ніж проста необроблена деревина. Відповідно можна збільшити свій обіг і заробити на цьому побільше. І це буде вже не лесодобывающее , але і деревообробне підприємство.
За запевненням постачальників ліси, 30 % деревини видобувається з допомогою вивізних пилорам: приїхали, вручну спиляли, обрубали гілля, на місці розпустили і відправили клієнту, який сам деревину сушить і обробляє. Решта 70 % видобувають наступним чином: вручну валиться ліс, очищається, подтаскивается(стрелевается) трактором до машин і вивозиться (іноді за 100 км і більше). Деякі підприємці відразу ж продають деревину. Інші розпускають її на пиломатеріали, а потім везуть сирої, напівсирої або висушеної на продаж у великі міста або на місцевий ринок. Ті, що купили товар виготовляють з нього різні теслярські або столярні вироби, шукають клієнтів, і так далі по ланцюжку.


У середньому промислова пилорама коштує від 8 000-15 000 $. До стартового капіталу додасться ще й витрати на пально-мастильні матеріали - близько 100-200 $ в місяць.
Розпущений на дошки, брус або вагонку, такий ліс коштує в 1,5-2 рази дорожче, ніж звичайний кругляк. Тому на 50-100 % збільшиться і Ваш валовий дохід, а прибуток - при майже таких же поточних витрат і рентабельності - складе суму в 2 500-9 000 $ в місяць. Окупити всі свої витрати Ви можете протягом 3-6 місяців.

Схема переробки лісу:

  Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча  

Існує безліч схем лесодобычи і деревообробки. Ось найпростіша: спиляне дерево (кругляк) очищають від віток, розпилюють (розпускають) на необрізні дошки і продають. Наступна ланка: необрізні дошки на верстаті або в ручну очищають від кори (обрізаються), а потім продаються або йдуть на виготовлення бруса і брусків. Останні піддаються фугованию (вирівнювання), струганні, рейсмусованию і т.п.. Після цього з них можна зробити штапики, плінтус, наличники, балясини, віконні рами, дверні блоки і т.д. Все це також йде на продаж. За Гостом вся деревина до або після обробки повинна піддаватися сушінні в спеціальних сушильних камерах або в природних умовах. Остання ланка в цьому ланцюжку - переробка відходів, оскільки із стовідсотковою необрізної дошки можна отримати від 40 до 70 % обрізних матеріалів (в залежності від якості деревини і можливостей обладнання). Відходи виробництва йдуть на виготовлення деревостружкових плит (ДСП), фанери та інших матеріалів.

Найбільш класичною технологією виробництва погонажних виробів є їх виготовлення сухої обрізної дошки, зазвичай хвойних порід деревини або деревини осики. В такому випадку технологічний процес буде складатися з наступних операцій:
• розвантаження вихідної сировини (сухої обрізної дошки) з укладанням у запас або безпосередньою передачею у виробництво;
• обробки сировини на чотиристоронньому верстаті з одержанням готової продукції;
• укладання готової продукції на склад та її подальшим відвантаженням споживачеві.
Така технологія має наступні переваги: мінімальне число операцій, а отже, мінімум необхідного обладнання, персоналу, площ і капіталовкладень. Така технологія буде рентабельною при мінімальному вихід готової продукції.

 

Придбання обладнання

  Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча  

Обладнання можна набувати у заводів-виробників та у станкоторговых фірмах. Купівля верстатів безпосередньо у заводів лише на перший погляд здається найбільш ефективною. Стійко працюють станкоторговцы також мають від виробників значні знижки і продають обладнання фактично за заводськими цінами. Гарантійний строк починається з моменту продажу. Крім цього станкоторговцы мають можливість вибору обладнання по всій Росії і за кордоном. У фірмах ведеться облік по всьому проданого обладнання, та при наявності певної кількості рекламацій по якому-небудь верстата компанія припиняє виробляти поставки даного виду обладнання.

Практика показала, що достатньо велика частина малого і середнього бізнесу, як і раніше воліють верстати Росії і продукцію верстатобудівників ближнього зарубіжжя. У цьому немає нічого дивного: більшість цих підприємств не має коштів на закупівлю дорогої імпортної техніки. При поломці якоїсь деталі здійснюється гарантійний ремонт. Незначні несправності можуть бути усунені своїми силами.

Іншим фактором, що робить привабливим вітчизняне обладнання і верстати ближнього зарубіжжя, є можливість використання на ньому імпортного інструменту.
Справа в тому, що ефективність пиляння на 70-90 % залежить від якості пильних полотен. Наприклад, застосування на пилорамах ЛПС - 6-метрових імпортних пив Banholzer, Womaco, Sandflekx - забезпечує високу чистоту обробки, максимальні подачі і швидкості різання.
Використання фрез SAMSon дозволяє виробляти якісну євровагонку, статеву дошку, наличник і плінтус.
При правильному обслуговуванні, своєчасно проводяться технічних оглядах і вмілій заточування різального інструменту продукція, що виготовляється на вітчизняному обладнанні, на російському ринку успішно конкурує з продукцією зарубіжних аналогів. Природно, в деревообробці є деякі «сюрпризи», здатні дещо попсувати кров підприємцям. Проте абсолютно досконалої техніки немає. Поломки можуть бути і на самому високоякісному обладнанні. Тому дуже важливо, щоб на обладнанні працював кваліфікований персонал та в разі потреби проводилося якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Початкові інвестиції у деревообробне підприємство з урахуванням витрат на обладнання, сировину та приміщення складуть приблизно 150-350 тис. дол. Придбане обладнання можна застрахувати від всіх стандартних ризиків. Річний страховий тариф при страхуванні деревообробного обладнання становить близько 0,25-0,6 % від страхової суми.

1

Читайте також:

Виробництво зрубів - Ідея для бізнесу

Виробництво зрубів - Ідея для бізнесу

Століттями доведено, що дерев'яні лазні були, є і будуть користуватися попитом. Прагнення до екологічної чистоти зробило популярними споруди з зрубів і за межами нашої батьківщини. Рубані будинки і лазні сьогодні дуже модні навіть в Європі.

Тирсових бізнес

Тирсових бізнес

У 2004 році канадське біотехнологічне підприємство створило прецедент, почавши випуск целюлозного етанолу. Мається на увазі комерційний випуск товару, який, щоправда, здійснюється в невеликих обсягах.

Бізнес План лісопилки - Скачать

Бізнес План лісопилки

В даний час будівельна галузь набирає обертів, тому створення власної лісопилки - досить вигідну напрямок підприємництва. Бізнес повинен орієнтуватися на місцеві потреби, враховувати попит на пиломатеріали і наявність конкурентів.

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Виробництво паркетних дощок найкраще уживеться вже з чинним деревообробним бізнесом, простіше кажучи, знадобляться менші початкові вкладення.

Вирощування лісу

Вирощування лісу

Сьогодні металопластикові вікна та металеві двері здається, що витіснили дерев'яні, але все ж досягнення прогресу не можуть замінити ту красу і затишок, яким наділені дерев'яні вироби. Деревина потрібна всюди: стать, стілець, стіл, міжкімнатні двері, короба, диван, шафа та інші.

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Робота з деревом приховує в собі безліч особливостей і тонкощів цієї справи, якість виробленого продукту залежить не тільки від устаткування, але і подальшого зберігання та обробки.

 

Тому Вперед - Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей