Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

   

Виробництво паркетних дощок найкраще уживеться вже з чинним деревообробним бізнесом, простіше кажучи, знадобляться менші початкові вкладення.

Рентабельність бізнесу з виробництва паркету становить 15%. А для створення власного паркетного бізнесу досить наявність стартового капіталу дорівнює 50 тис. доларів.

Самим популярним і затребуваним видом паркету є штучний. Однак відкриття власного клейового виробництва обійдеться не менш ніж в 50 тисяч доларів. Такі значні кошти при наявності відносно невеликого попиту на багатошаровий паркет вкладати вкрай ризиковано. Тому найбільш доцільним є вибрати для бізнесу такий варіант, який вимагає менш скромних за розмірами капіталовкладень. Тим більше, що це можливо і цілком здійсненно. Мова в даному випадку йде про паркетної лінії.


 

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

 

Придбати її можна російського або українського виробництва, при цьому вартість паркетної лінії складе приблизно 20 тис. доларів. Придбання такої лінії іноземного виробництва обійдеться у багато разів дорожче, сума необхідних коштів при цьому складе приблизно 300 тис. доларів. Крім того, для створення власного виробництва знадобиться підготовчий столярний ділянку, вартість якої становить не менше 20 тис. доларів.

Для розміщення цеху буде достатньо площі 200 кв.м., але багато беруть більшу площу. Частину виробництва (лісопильний ділянку, наприклад) можна розташувати і поза будівлі. Досить навісу і площі в 50-100 кв.м. Склад кругляка (близько 200 кв.м.) не потребує навіть у піддашку. Ще близько 100 кв.м. необхідно для сушарок.

Собівартість 1 кв.м. штучного паркету складається на 60% із сировини, що на 15% енергії і на 20% з зарплати. Рентабельність такого бізнесу становить 15%.

Паркет середнього класу можна розповсюджувати через фірмові салони, і через оптовиків з їх магазинами будівельних товарів. Але цей варіант має свої переваги і недоліки. З одного боку, ваш якісний продукт може загубитися серед десятка конкурентних товарів , що лежать в тому ж магазині.

З іншого боку, продаж через роздрібні будівельні магазини - майже єдиний засіб реструктурувати попит на паркет, залучаючи покупців з інших ніш. Тому потрібно як можна щільніше спілкуватися з оптовиками. Що стосується будівельних компаній, то вони поки вважають за краще дешевий паркет.


  Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету  

 

За якістю можна виділити 3 основних типи паркету:
1. Звичайний паркет.
2. Особлива дошка з різноспрямованими волокнами, укладеними в ряди. Така дошка краще, так як не розбухає при намоканні.
3. Мозаїчний паркет або так звана «палацова дошка». Назва говорить сама за себе. Так і стоїть він в рази дорожче, хоча за якістю виробництва доведеться стежити набагато ретельніше.

Для повного циклу виробництва необхідно:

Тартак
Підготовчий ділянку
Паркетна лінія
Сушарка
Вологоміри.

Вся лінія виробництва вимагає уваги всього 2 робочих. А якщо зібрати бригаду укладальників, то вартість кінцевого продукту підвищиться ще більше.

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво паркету

Бізнес План виробництво паркету

Для покупця паркетна підлога - це надійність і краса. А для бізнесмена виробництво паркету, засноване на поєднанні правильної організації і високої якості, - вельми прибуткова сфера діяльності.

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

В ідеї бізнесу «послуги з укладання паркету» розглянуто основні технологічні особливості даного виду діяльності. У тонкощах дотримання технології полягає успіх в цьому бізнесі. Так само наведено перелік послуг з середніми цінами по даному напрямку.


Тому Вперед - Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Кредитне бюро - як бізнес. Бізнес на кредитуванні

Кредитне бюро - як бізнес. Бізнес на кредитуванні

Ринок кредитування розростається з кожним роком і для організації свого кредитного бюро від вас буде потрібно чітке розуміння цього ринку. У цьому бізнесі ви можете піти декількома напрямами.


Камінний бізнес. Виробництво, установка і обслуговування камінів

Камінний бізнес. Виробництво, установка і обслуговування камінів

Розвиваючи даний бізнес в першу чергу потрібно мати в своєму штаті хороші руки, які повинні справлятися з поставленими завданнями дуже якісно, адже від якості буде залежати подальша прибуток в камінному бізнесі.


Кадрове агентство. Бізнес - агентство з підбору персоналу

Кадрове агентство. Бізнес - агентство з підбору персоналу

Кадрове агентство для своєї рентабельності має чимало попрацювати, накопичуючи при цьому досвід і розвиваючи своє ім'я. Для успіху вам потрібні хороші фахівці з консалтингу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей