Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План лісопилки

   

В даний час будівельна галузь набирає обертів, тому створення власної лісопилки - досить вигідну напрямок підприємництва. Бізнес повинен орієнтуватися на місцеві потреби, враховувати попит на пиломатеріали і наявність конкурентів.
Вибір виробничого майданчика.

Бізнес план лісопилки включає придбання або зняття в оренду ділянки площею 600-700 кв.м., на якому повинні розташовуватися виробничий цех, склад для колод, склад для готової продукції, ремонтний цех, двір для ведення вантажно-розвантажувальних робіт і необхідні службові приміщення. Краще розташування лісопилки за містом, в найближчих селах. Це вигідно через близькість сировинної бази, економії на доставці сировини та трудових ресурсах.

Визначення асортименту.
Для забезпечення рентабельності виробництва тартак повинна виробляти «сиру» дошку «тарну» дошку, брус і бруски, а з обрізків і відходів пиломатеріалів виготовляти різні піддони та котушки для кабелю. Надалі асортимент може розширюватися за бажанням власника.

  Бізнес План лісопилки - Скачать  

Обладнання.
У стартовий комплект обладнання лісопилки входять круглопильний верстат, багатопильний верстат стрічкова пилорама. Власник підприємства повинен завжди мати на прикметі магазин, в якому є можливість швидко придбати будь-яке обладнання на заміну вийшов з ладу, для запобігання простоїв.

Наймання персоналу.
Для управлінця або інженера технічного відділу бажано наявність відповідної освіти та досвід роботи в деревообробній промисловості. Необхідно також найняти кілька робочих з відрядною оплатою праці.

Сировина.
На етапі становлення бізнесу краще не заготовляти сировину самостійно, а купувати вже готовий до переробки ліс, так званий кругляк. Власна заготівля з орендованої ділянки в лісгоспі вимагає наявності спеціальної техніки і окупається лише в масштабних виробництвах.

Коротко розглянувши основні пункти бізнес-плану лісопилки, приходимо до висновку, що стартові вкладення у це виробництво значні і становлять приблизно 3 млн. рублів, основна частина з яких іде на покупку устаткування і виробничого приміщення. Середньорічна виручка складе 6-7 млн., що дозволить окупити витрати за 1-1,5 року. При бажанні дізнатися більш детальні економічні викладки, ви можете завантажити бізнес-план лісопилки на одному з сайтів.

 

Бізнес План лісопилки - Завантажити

1

Читайте також:

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.

Вирощування лісу

Вирощування лісу

Сьогодні металопластикові вікна та металеві двері здається, що витіснили дерев'яні, але все ж досягнення прогресу не можуть замінити ту красу і затишок, яким наділені дерев'яні вироби. Деревина потрібна всюди: стать, стілець, стіл, міжкімнатні двері, короба, диван, шафа та інші.

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Робота з деревом приховує в собі безліч особливостей і тонкощів цієї справи, якість виробленого продукту залежить не тільки від устаткування, але і подальшого зберігання та обробки.

Тирсових бізнес

Тирсових бізнес

У 2004 році канадське біотехнологічне підприємство створило прецедент, почавши випуск целюлозного етанолу. Мається на увазі комерційний випуск товару, який, щоправда, здійснюється в невеликих обсягах.

 

Тому Вперед -Бізнес План агентства свят

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План навчального центру - Завантажити

Бізнес План навчального центру

Освітні курси - це досить рентабельний бізнес, так як у людей часто виникає необхідність у придбанні додаткових знань і навичок, щоб відповідати сучасним вимогам.


Бізнес План весільного агентства

Бізнес План весільного агентства

Сьогодні весілля все більше нагадують театралізовані вистави, і весільне агентство повинно допомогти молодятам організувати подання та здійснити їх мрії.
Отже, ви вирішили стати власником весільного агентства - з чого ж почати?


Бізнес План магазину постільної білизни - Завантажити

Бізнес План магазину постільної білизни

Середньомісячна виручка складає близько 400 тис. руб., з них 75 - 80 тис. руб. є чистим прибутком. Виходячи з цих показників, окупність проекту-відкриття магазину постільної білизни складе 11 - 12 міс.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей