Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Апарат для чищення взуття, як бізнес

   

Бізнес-ідея, пов'язана з установкою апаратів, що виконують послуги з чищення взуття, на сьогодні дуже затребувана. Такий апарат може бути зручно розташований і у великих, і малих приміщеннях. Він чудово виглядає в будь-якому інтер'єрі і виглядає дуже солідно. Апарат здатний автоматично вмикатися і вимикатися у потрібний час. Він надає можливість розміщення близько 10 змінюють один одного рекламних плакатів.

Такі миючі апарати широко поширені у світі. Але в нашій країні їх явно не вистачає. Між тим, їх розміщення в багатолюдних приміщеннях доцільно. Необхідність в апаратах чищення взуття відчувається в торгових центрах, кінотеатрах, ТРК, вузах, ресторанах, клубах і т.д. Без нього відвідувачі змушені ходити по приміщенню в не зовсім чистою взуття, розносячи бруд і пил. Крім того, цей апарат, як вид рекламного носія, приносить колосальну вигоду рекламодавцю та інформаційну користь споживачеві.

Для початку потрібно укласти договір щодо оренди 0,5 кв. м. обраного приміщення. В якості початкових витрат буде виступати орендна плата. Але, у зв'язку з безкоштовністю самого процесу чищення, можна домовитися про відсутність орендної плати або про невисокою ставкою, сума якої може бути близько 1000 руб. Організації розміщення такого апарату як додаткової послуги надзвичайно вигідно. Крім того, орендарю можна надати рекламне місце.


 

Апарат для чищення взуття, як бізнес

 

Необхідно зауважити, що вартість одного апарату, призначеного для чищення взуття, становить близько сорока тисяч рублів.

Для забезпечення рекламних функцій даного апарату, слід подбати про максимальну прохідності. Але можна бути впевненим, що така іміджева послуга зацікавить велику кількість клієнтів.

Не слід забувати і про регулярному обслуговуванні апарату. Для цього слід періодично замінювати крем, чистити гумові килимки, промивати скло, замінювати рекламну інформацію.

З точки зору безпеки, апарат не викликає сумнівів, так як зламати його непросто, а знаходження його поруч зі входом гарантує догляд за ним охоронців.

В якості персоналу слід підбирати тільки сумлінних і працьовитих працівників. Вони повинні чітко уявляти собі і свої обов'язки та відповідні права.

Такий модний вид бізнесу можна сильно розкрутити, якщо прийняти правильні рішення щодо залучення рекламодавців. Їм можна пообіцяти знижки при розміщенні двох реклам, безкоштовно роздрукувати плакат і т.д. З плином часу оформитися своя клієнтська база і перспективи розвитку даної справи обрисуются дуже райдужними.

1

Читайте також:

Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Для запуску даного бізнесу необхідно визначитися з місцем установки масажних крісел, від цього буде залежати ваша майбутня прибуток. Місця установки повинні бути з великою прохідністю людей і в той же самий час, люди бажають скористатися вашою послугою, повинні мати можливість розслабитися.

Вендінговий бізнес

Вендінговий бізнес

Вендінговий бізнес - це робота з торговими апаратами, наприклад з кавовими. Переваг у цього виду підприємницької діяльності декілька. По-перше, ринок практично порожній, а значить, конкурентної боротьби так такої також немає - у Москві зараз налічується близько 30 компаній-постачальників.


Тому Вперед - Меблі для тварин

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.


Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.


Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей