Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - вендінговий бізнес

   

Вендінговий бізнес - хороший старт для тих, хто хоче швидко та без особливих витрат організувати власну справу. Бізнес-план розвитку бізнесу з торгівлі через автомати починається з 3 тис. євро, які окупляться через сім-дев'ять місяців. При цьому прибуток складає від 250%. А найголовніше - ринок ще зовсім не наповнений.

Сума необхідних інвестицій - $ 30 000

Термін окупності - 7-9 міс.

Вендінговий бізнес - це робота з торговими апаратами, наприклад з кавовими. Переваг у цього виду підприємницької діяльності декілька. По-перше, ринок практично порожній, а значить, конкурентної боротьби так такої також немає - у Москві зараз налічується близько 30 компаній-постачальників. По-друге, для організації власної справи достатньо 3300 євро - стільки в середньому коштує один кавовий автомат апарат. Завантаження всім необхідним обійдеться в 300 євро в місяць, технічне обслуговування - близько 100 євро на рік. По-третє, прибутковість вендінгового бізнесу - приблизно 250%, тому він вважається практично безпрограшним. Собівартість однієї порції напою, наприклад кава з вершками (70% продажів , за даними вендінгової компанії "ПСК-Вендінг"), дорівнює 1,91 крб. При цьому середня ціна кави в апараті - 10 руб. Тому витрати окупаються досить скоро - на сьомому-восьмому місяці. Для порівняння: кафе, ресторан почнуть приносити прибуток лише через півтора-два роки.

Фахівці радять починати бізнес з десяти машин, на які доведеться витратити 25-30 тис. євро. "Якщо у вас близько десяти машин, ви можете працювати один або родиною, розвозити все необхідне для апаратів на власному автомобілі. Вам не потрібно ні офісу, ні персоналу. Є компанії, витрати яких складають відразу ж близько 100 тис. євро, це вже великий бізнес ",- розповідає Наталя Нуждина, начальник відділу продажів компанії "Проксіма", яка працює з кавовим обладнанням SAECO. Крім того, при покупці декількох машин постачальники, як правило, надають знижку. Вона може доходити до 15%.

Головна складність полягає у правильному виборі місця встановлення апарату. Друга проблема - пошук коштів, третя - оформлення бізнесу .

Правила гри

Є кілька правил, якими радить керуватися компанія "ПСК-Вендінг", при выбореместа установки. Це місця з великим потоком людей, наприклад аеропорти, вокзали, торгові центри. Місця, де люди змушені довго чого-небудь чекати, як в ДАІ, податкових органах, ігрових залах, інтернет-кафе і т. д. Якщо місце вибрано, можна робити перші кроки. Для початку необхідно зареєструвати власну фірму, наприклад товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). При це обов'язково має бути прописаний пункт про дозвіл ведення роздрібної торгівлі. Потім необхідно укласти контракт з компанією - постачальником обладнання. Тут треба звернути увагу на наступне.

У компанії, яка є офіційним представником виробника обладнання, повинен бути дистрибуторський сертифікат, завірений компанією-виробником.

В договорі поставки необхідно пильно вивчити пункт "Умови і строки поставки", а також пункт "Гарантійне і сервісне обслуговування". Варто звернути увагу на платіжні системи, якими оснащений апарат,- монетоприймач з функцією видачі здачі та купюроприймач.

Договір на гарантійне обслуговування повинен включати терміни зобов'язань, а також серійні номери запасних частин. Нарешті, слід уважно прочитати договір на поставку інгредієнтів і витратних матеріалів.

Компанія-продавець також зобов'язана представити сертифікат про дотримання норм пожежної безпеки, сертифікат про дотримання гігієнічних норм і сертифікат на використаний продукт. Інші ліцензії не потрібні. Касовий апарат для "вендінгових робіт" теж не потрібно - таке рішення було прийнято Державною міжвідомчою експертною комісією з контрольно-касових машин (протокол засідання №6/71-2002-09-26).

При даному виді діяльності в Москві використовується спрощена система оподаткування (гол. 26.2 НК РФ). Для роботи в регіонах застосовується єдиний податок на поставлений дохід (гол. 26.3 НК РФ).

Вихід є

Окупність бізнесу досягається на сьомому-восьмому місяці. Далі бізнесмен має право сам вирішувати, чи продовжити йому колишню "гру" на торгових автоматах , розширитися або "вийти". Щоб найбільш вигідно продати свою справу, потрібно ретельно досліджувати рентабельностьбизнеса. Тобто оцінити знос самого обладнання - на торгових машинах, точно так само, як і на звичайному автотранспорті, є спеціальні лічильники, які дозволяють визначити їх "вік". З'ясувати, наскільки прибуткові місця, де встановлені апарати. Якщо місця дохідні, то обладнання можна продати за тією ж ціною, за якою воно було куплено. "Можна використовувати іншу схему. Скажімо, у вас три машини. Одна коштує на дуже хорошому місці, інша приносить середній дохід, а третя не приносить зовсім. І тоді можна продати бізнес за стартовою ціною, так як один апарат буде компенсувати витрати по двом іншим,- радить Наталія Нуждина.- Набагато більше шансів продати машини, якщо вони вже встановлені. Як правило, пошук місця установки - найскладніша частина бізнесу , тому що розширюються дрібні мережі прагнуть перекупити вже готову мережу. Якщо ж покупець на місце не знайшовся, то саме обладнання можна продати через спеціальні фірми, торгують б/в технікою, так і через ломбарди. Так що вендінг - це той рідкісний бізнес , вийти з якого можна на тих же умовах, що і увійти.

"Я пішла ва-банк"

Приватний підприємець Ольга Галєєва створила свій бізнес зовсім недавно - в 2002 році. "Я тоді толькотолько закінчила МГУ за фахом "економіст" і була сповнена амбіцій, а головне - рішучості згорнути гори. Чомусь я вирішила не пробувати свої сили в будь-яких компаніях рядовим співробітником, а відразу "піти ва-банк" і створити власну справу. Розрахунок був простий: треба взятися за такий бізнес , який ще не "розкручений". Деякий час я досліджувала ринок, поки не натрапила на вендінговий бізнес . Не знаю чому, але я відразу якось подумала, що це моє. Начебто і досвіду особливого не потрібно, та й орендувати офіс не треба. Кредитну лінію на покупку перших машин мені вдалося отримати досить просто: в якості гарантій по поверненню визначила власну "однушку" в Хімках. Як раз і отримала необхідні $30 тис., купила вісім торгових кавових апаратів, зареєструвала ПБОЮЛ. Тоді мені здалося, що основні труднощі вже позаду! А насправді все тільки починалося. Мені треба було прорахувати, де і в какихместах я зможу розмістити свої "диво-машини". Так як брати в долю власників місця мені не хотілося (все-таки моя квартира була закладена, а не чиясь ще), я вирішила "нав'язати" свою каву великих офісах. Напевно, місяці два обдзвонювала різні установи й фірми, і в підсумку машини погодилися розмістити у себе всього п'ять компаній. П'ять - це вже більше половини, подумала я тоді. Інші дві звезла в гараж, а одну залишила у себе на кухні, щоб краще зрозуміти, як з нею звертатися,- техніка у мене теж поки не було. Після довгих митарств з місцем я вже майже зневірилася, що коли-то поверну кредит, і підшукала кілька ломбардів, де мої "машинки" погодилися прийняти за 85% від початкової вартості. Але, як не дивно, чотири апарату з п'яти приблизно через місяць почали давати реальний прибуток. Одна з компаній попросила встановити ще два автомата в інших офісах, і торгівля у мене все-таки пішла. Щоб якось її "форсувати", я уклала кілька договорів про розміщення реклами на апаратах, і замість 250% прибутку в місяць з однієї машини я вже мала реально близько 270% приросту. Вже через шість місяців моя справа стало рентабельним, "вийшло в нуль", як говорили у нас на факультеті. Я повернула кредит, продала квартиру, переїхала в знімну, але більше простору, а гроші від продажу "пустила в оборот". Звичайно, бувало всяке - то інгредієнти скрізь одночасно закінчаться, то поломка яка-небудь, то апарат не видає дрібниця... Добре, що не здалася тоді, в перші місяці. Тепер вже можу відкрити власне невелике кафе. Але поки мені більше подобається вендингу".
Газета Бізнес

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей