Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

   

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.

В таких країнах як в Англії, Італії, Іспанії і Німеччини паби розташовані практично на всіх вулицях. Ну а в Росії не дивлячись на велику кількість шанувальників футболу, ця ідея ще не набула масового характеру. Але особливо паби можна побачити у великих містах, а й також у столицях.

Ідея Пабу дуже і дуже перспективна, так як футбольний паб приносить прибуток не тільки від реалізації страв і напоїв. Безліч футбольних фанатів можна нарахувати по всьому світу, але не всі вони мають можливість побувати на трибуні стадіону. Взявши це до уваги, можна відкрити футбольний паб.


 

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

 

Чим зручний такий бізнес,- це тим, що не обов'язково відкривати кафе в центрі міста, уболівальники приїдуть до вас в кафе і на околицю міста. Після вибору місця, необхідно побудувати невеликий будинок.

Для будівництва потрібно буде проект, його треба буде узгодити з різними органами влади: архітектурою міста, пожежною інспекцією, санепідемстанцією та ін. Після отримання всіх дозволів, можна приступати безпосередньо до будівництва пивного пабу для вболівальників.

Рекламувати краще через спеціалізовані спортивні видання, якщо такі є фан-клуби міста. Сарафанная реклама працює набагато швидше і ефективніше друкованої.

Витрати:

1. Узгодження + некапітальну будівництво на околиці - 200.000-500.000 рублів (залежно від міста, місця і розмаху).

2. Реклама - 10.000 рублів.


  Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу  

 

Доходи:

Приблизний термін окупності такого проекту - менше 1 року.

При будівництві і внутрішньому оздобленні приміщень необхідно використовувати футбольну або хокейну тематику і атрибутику: постери, прапори та м'ячі. Щоб відвідувачі для себе відразу зрозуміли, що прийшли вони в свій футбольний паб, і почували себе затишно і невимушено. Навіть посуд у кафе повинна містити футбольну тематику.

В обов'язковому порядку в барі повинен бути телевізор з великим екраном, краще, якщо у барі буде кілька екранів, щоб вболівальникам було зручно дивитися матчі з будь-якої точки кафе.

1

Читайте також:

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.

Бізнес План пивного бару - Скачать

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!

Бізнес План магазину пива

Пивний бізнес має свою специфіку, але вважається одним з найприбутковіших, 11 % всього виробленого пива російськими компаніями реалізується через магазини розливного пива, або "пивні бутіки", як їх називають самі власники.

Бізнес План Спорт бар

Бізнес План Спорт бар

Спорт-бари - одна з найцікавіших структур, чиї можливості, здавалося б, досить добре вивчені і освоєні, далеко не вичерпані до кінця. Природно, що починати краще не на порожньому місці, а , перетворивши якусь наявну структуру, розширювати мережу подібних закладів.


Тому Вперед -Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.


Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

При створенні нігтьової студії потрібно приділити увагу створенню дружньої атмосфери, яка буде допомагати для напрацювання постійних клієнток, майстер який нарощує нігті повинен входити в довіру до клієнтів.


Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей