Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес копі-центр | Послуги ксерокопіювання

   

 Як відкрити копі-центр?

В наш час, практично у кожного як вдома, так і на роботі стоїть комп'ютер або ноутбук. Більшість офісних місць окрім комп'ютера обладнані ще і багатофункціональним пристроєм. В рідкісної квартирі не варто принтер або сканер. Здавалося б, у таких умовах копіювальні послуги не повинні бути затребувані. Однак кількість існуючих копі-центрів і постійне відкриття нових, свідчить про зворотне.

Бізнес копі-центр

Початкові інвестиції при відкритті копі-центру становлять не більше 10 тис. дол. Ці кошти витрачаються на оренду приміщення, закупівлю обладнання (копір, принтер, сканер, комп'ютер, обладнання для брошурування), меблів, витратних матеріалів та канцтоварів.
Бізнес копі-центр
Успіх роботи копі-центру, насамперед, залежить від місця розташування. В ідеальному варіанті копіювальні послуги повинні знаходитися по сусідству з вищими навчальними Закладами, державними установами, школами. Однак попит на послуги копі-центру у студентів і школярів носить сезонний характер, що теж необхідно враховувати.

Для роботи копі-центру цілком підійде приміщення площею до 30 кв. м. В ньому повинно бути проведено електрику і забезпечений доступ в Інтернет. Особливого дизайну і ремонту це приміщення не потребує. Потреба в персоналі залежить тільки від обсягу замовлень. На старті в копі-центрі цілком може впоратися і один чоловік.

Послуги ксерокопіювання

Для відкриття копі-центру, в першу чергу слід придбати копір (обов'язково щоб працював і з форматами А1-А3), комп'ютер або ноутбук, принтер, сканер, ламінатор, апарат для брошурування. При виборі обладнання, одним із ключових моментів є вартість витратних матеріалів. Саме ця стаття витрат найсильніше впливає на собівартість однієї копії.

Послуги ксерокопіювання

Для копі-центру можна придбати б/у обладнання, яке коштує в 2-3 рази дешевше, ніж нове. Це, звичайно, потягне за собою додаткові витрати на поточний ремонт і обслуговування, але з іншого боку - дозволить заощадити на початкових інвестиціях.

Окрім, безпосередньо, надання копіювальних послуг, паралельно в копі-центрі можна і потрібно здійснювати продаж канцтоварів, а якщо дозволяє площа, і надавати послуги з термінового фото на документи, заправці картриджів, ремонту комп'ютерів, друку на полотні і т.д.

1

При формуванні ціни на одну копію, необхідно орієнтуватися на ціни конкурентів. Однак можливо використовувати різні надбавки за терміновість, за якість і за нестандартні замовлення. Початкові витрати на відкриття копі-центру зазвичай окупаються на протязі року. Надалі копі-центр, можна розглядати як джерело стабільного доходу, що приносить своїм господарям до 1500 дол. щомісяця.

  Бізнес копі-центр | Послуги ксерокопіювання  

 

В темі бізнес копі-центр, послуги ксерокопіювання, пропонуємо вам подивитися веселе відео - рекламу принтера:

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей