Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

   

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.

Щоб такий бізнес не виявився збитковим, важливо грамотно підійти до вибору цільової аудиторії. Подумайте, для якої вікової категорії будуть заняття в організованій вами художній школі. Нестачі в дитячих художніх школах, наприклад, немає. А ось вибір для дорослих, як правило, дуже скромний. Якщо ситуація зі школами малювання у вашому місті йде саме так, то є сенс задуматися про відкриття такої школи.

Перша проблема відкриття школи мистецтв полягає у виборі форми реєстрації. Є два варіанти: створення недержавного освітнього закладу або реєстрація ІП. Перший варіант дозволить вам відразу найняти в штат кілька викладачів, а випускники отримають спеціальні сертифікати про освіту. Але створення такої установи викликає певні складності і коштує значно дорожче. Такі витрати на першому етапі становлення вашого проекту непомірно високі. Випускникам курсів з веб-дизайну або менеджменту сертифікат дасть нові можливості для кар'єрного зростання. На курси малювання ж навпаки, люди йдуть найчастіше «для себе», а не для кірки. Навчиться малювати їм значно важливіше диплома про закінчення закладу. Тому кращим варіантом, якщо у вас немає великих коштів для створення великої організації, буде зареєструвати ІП.


  Приватна школа мистецтв - власний бізнес  

Пошук і набір учнів можна здійснювати через соціальні мережі, безкоштовні дошки оголошень, розклеювання та розповсюдження реклами по поштовим скринькам. Зовсім непогано буде завести власну тематичну групу, блог або сайт, де можна влаштовувати віртуальні конкурси, обговорення, акції. Всі ці заходи будуть допомагати виробити стиль спілкування, згуртованість учнів навколо школи.

Що стосується місця проведення уроків, для початку розгляньте варіанти організації навчального процесу на дому. Коли навчаються стане більше, їх можна буде об'єднувати в групи, а для проведення занять орендувати приміщення на певну кількість годин. Це дозволить вам досить швидко почати отримувати стабільний дохід.

Необхідно буде заздалегідь закупити навчальні реквізити і матеріали: мольберти, папір, моделі, пензлі, фарби та інші необхідні для творчості речі. Зазвичай в обов'язок учнів входить покупка матеріалів, але завжди можуть статися непередбачувані ситуації і запас обов'язково стане у нагоді.


  Приватна школа мистецтв - власний бізнес  


Економити на матеріалах не варто, однак витрати можна скоротити. Купуйте все необхідне оптом, безпосередньо у постачальника. Розмір витрат безпосередньо залежить від передбачуваної кількості учнів. Вартість одного мольберта становить приблизно 2 - 3 тисячі рублів, одна парта обійдеться в 3 тисячі рублів, стільці - від 1 тисячі рублів за штуку. Купіть вживані мольберти та меблі для скорочення ваших витрат.

Термін окупності художньої школи становить від 1,5 років і повністю залежить від педагогічного таланту, грамотних рекламних кампаній (до яких, до речі, відноситься і організація виставок робіт ваших учнів) та початкових вкладень.

1

Читайте також:

Створюємо бізнес - школа танців

У сучасному світі, танці - це не тільки можливість стати кращим, і домогтися збільшення витривалості, але і шлях духовного розвитку, а також залучення до культури різних народів. Тому школи танців користуються анітрохи не меншою популярністю, ніж фітнес-центри та тренажерні зали.

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.

Бізнес План навчального центру - Скачать

Бізнес План навчального центру

Освітні курси - це досить рентабельний бізнес, так як у людей часто виникає необхідність у придбанні додаткових знань і навичок, щоб відповідати сучасним вимогам.

Бізнес План мовної школи - Скачать

Бізнес План мовної школи

Бажання знайти стабільну і високооплачувану роботу цілком природно. І знання хоча б однієї іноземної мови досконало підвищує ваші шанси знайти таку. Базовий рівень школи і, не спеціалізується на мовах, університету недостатній для того, щоб отримати вакантне місце.

Бізнес План школи танців - Скачать

Бізнес План школи танців

Насамперед слід перевірити подібні послуги на поточному ринку, а так само виявити перевагу населення. В школі пропонується вивчення різних напрямів і стилів танців. Останнім часом, більшою популярністю користуються: бальні танці, танець живота, стриптиз, вуличні танці.

Бізнес-План приватної школи

Бізнес-План приватної школи

Старший науковий співробітник МДУ Ст. Голубков на початку 90-х років займався дослідженнями в галузі фізики. Маючи пристойну на ті часи зарплату, Віктор, тим не менш, подумував про те, щоб змінити сферу своєї діяльності.

 

Тому Вперед - Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей