Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Готель в селі | Бізнес у селі

   

Село - це золота жила

Мало хто з нас може сказати про себе як про людину фінансово забезпеченого і успішного. Але при цьому всі прагнуть до матеріального благополуччя. Звичайно, найпростіше знайти роботу або створити свою справу саме в місті. Як же бути тоді жителям сільської місцевості? Відсутність можливостей, ресурсів і кваліфікованих співробітників призводить лише до міграції або соціального занепаду людей. Однак, вихід є завжди! І тут слід звернути увагу на те, що вас оточує.

Не кожне село може похвалитися своєю давньою і славною історією, своїм природним або архітектурним різноманітністю. Так, це так. Але ця публікація для тих, хто може пропіарити в інтернеті і на інших ресурсах (газетах, радіо і ТБ) свій рідний край, створити позитивний імідж регіону. Для цього потрібно лише трохи «покопатися» і розпитати. І тоді ви зрозумієте, що вам є що показати жителям міст, сусідніх областей або навіть країн. Що б донести інформацію до людей грошей майже не знадобиться, але от далі буде складніше.

  Готель в селі | Бізнес на селі  

 

Якщо ви хочете побачити туристів у себе вдома і на цьому, безсумнівно, підзаробити, то вам доведеться створити у себе комфортні умови для тривалого або короткого проживання людей (приблизно на 3-5 чоловік). Окупність може бути вже через 4-6 місяців, а прибуток за цей термін буде максимум до 2 тис. доларів США. Для початку непогано, чи не так? У добу з однієї людини можна брати в залежності від попиту від 5 до 15$.

Зверніть також увагу на те, що б по сусідству не було конкурентів, а перебувала велика кількість потенційно зацікавлених громадян. Тут потрібно так само вирішити для себе в яку пору року люди вирішать приїхати до вас. Лише влітку або можливо навіть взимку?


  Готель в селі | Бізнес на селі  


І цей бізнес повинен принести вам прибуток, тому що у зв'язку з економічною кризою багато туристи тепер віддають перевагу більш дешевому і близькій відпочинку. «Зелений» туризм в Європі розвивається вже не одне десятиліття. Наприклад, в Україну він прийшов лише років 10 тому і набрав обертів лише в деяких регіонах біля моря або гір. Але, тим не менше, і іншим областям теж є що показати.

Додатковий дохід принесе так само сувенірна продукція, яку ви можете робити самі, або здача в оренду спорядження, інвентарю (лижі, акваланги, човна, вудки та інше).
Не забувайте і про харчування, яке повинно відповідати саме сільському відпочинку, але потрібно враховувати і перевагу ваших гостей.

В залежності від того який у вас буде успіх в майбутньому, потрібно планувати можливість розширення своєї справи.

1
Бізнес-План Готель в селі - Завантажити

Бізнес-План Готель в селі - Завантажити

Бізнес-план готельного відпочинку в селі - Завантажити

Бізнес-план готельного відпочинку в селі - Завантажити

 

Відео Готель в селі, Бізнес у селі:

  idth="77%">Вперед - Соціальний туризм - нова ніша в бізнес туризм

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизіІдеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей