Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

   

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.

М'які іграшки користуються стабільним попитом, навіть не дивлячись на те, що не є товарами першої необхідності. Більш того, покупці останнім часом прагнуть купувати іграшки саме вітчизняного виробництва, а не дешевого китайського як це було ще зовсім не так давно, забезпечуючи зростання ринку в середньому на 30% в рік. Тим не менш, перенасичення товарами вітчизняного виробництва на ринку не спостерігається.

Адже виробництво м'якої іграшки - перспективний, затребуваний і прибутковий вид бізнесу.


 

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

 

Варто зазначити, що даним видом бізнесу притаманний сезонний характер. Цей факт необхідно обов'язково враховувати при організації бізнесу. Як правило, попит сягає свого піку в період, що передує новорічних та різдвяних свят, коли на свята в якості подарунків люди масово купують іграшки особливо ті, які є символами майбутнього року.

До травня обсяг продажів падає і знову пожвавлюється тільки у вересні, коли батьки до початку нового навчального року хочуть порадувати своїх дітей новою іграшкою.

Витрати на створення виробничого цеху складуть приблизно $30 тис. Сюди ввійде купівля швейних машин (від $300), машин, набивающих іграшку ($15 тис.), оренда приміщення (від $100 за кв. м), отримання необхідної документації (близько $ 1 тис.), закупівля необхідних матеріалів (від $1 тис.). Близько $1 тис піде на рекламну кампанію в недорогому, але популярному ЗМІ.

Деякі виробники вважають , що найкраща реклама - це спонсорська участь у дитячих благодійних заходах, на яких іграшки лунають в якості призів.

Устаткування під виробництво м'яких іграшок може бути вітчизняним або імпортним. Як правило, фахівці радять купувати установки другого типу, так як з їх допомогою налагоджене виробництво м'яких іграшок з якісних матеріалів буде відповідати світовим стандартам. Знайти, де продається потрібне обладнання, можна в мережі Інтернет, за допомогою неї можна також знайти компанію, яка пропонує його за найбільш вигідною вартості.

Стратегічно вірним кроком з боку підприємця буде знайти постачальників сировини ще на тій стадії, коли виробництво м'яких іграшок не розпочало свою роботу. Партнерські відносини варто скріпити типовим договором. Дуже важливо буде знайти надійних постачальників, так як від регулярних поставок буде залежати злагодженість виробництва. Збут продукції можна організувати через свій власний сайт, через оптових покупців, а також у власних торгових точках.

Варто відзначити, що виробництво м'яких іграшок являє собою одну з найкращих ідей для створення та організації сімейного бізнесу. У такій моделі один із членів сім'ї може займатися безпосередньо процесом виробництва іграшок в той час як другий - взяти на себе всі питання, пов'язані з постачанням сировиною та матеріалами, а третій будувати і контролювати процес реалізації готових товарів.


  М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок  

 

Цей вид діяльності може бути цікавий жінкам, що мріють про свій бізнес на дому. Можуть бути зацікавлені жінки, зареєстровані як індивідуальні підприємці. В силу своїх можливостей і досвіду в бізнесі, їм під силу все організувати самостійно. Вони зможуть вибрати місце, відкрити швейні майстерні найняти необхідну кількість фахівців. Можна організувати навіть масове виробництво.

І наостанок, хочеться сказати, що в результаті такої діяльності можна отримати непоганий прибуток. Це проявляється у низькій собівартості готової продукції. Націнка на м'які іграшки деколи досягає 100 відсотків. Іноді виходить так, що гроші, витрачені на одну іграшку, повертаються в кілька разів вище.

1

Читайте також:

Дитячі іграшки - свій бізнес з відмінною рентабельністю

Дитячі іграшки - свій бізнес з відмінною рентабельністю

Одне з головних правил - це визначитися з місцем продажу. Непогано мати торгову точку поряд з місцем скупчення дітей, це може бути як дитяча поліклініка, стоматологія, так і різноманітні гуртки.

Іграшки з живих квітів

Іграшки з живих квітів

Ідея бізнесу створення іграшок з живих квітів достатньо, нова і дуже перспективна.
Як окремий бізнес створення подарункових іграшок з квітів не вимагає великих витрат, потрібно лише ваше творчість і дизайнерська думка.

Магазин іграшок - Свій бізнес

Магазин іграшок - Свій бізнес

Після серйозної демографічної ями, в яку потрапила наша країна, в останні 4-5 років спостерігається деяке зростання народжуваності. Це обумовлює перспективність всіх видів бізнесу спрямованих на дитячу аудиторію, у тому числі і відкриття магазину іграшок.

Надання послуг з пакування подарунків

Надання послуг з пакування подарунків

Якщо ви хочете зайнятися бізнесом, але не знаєте з чого почати? Вибір ідеї для бізнесу залежить від цілей, яких ви хочете досягти, і скільки коштів ви можете вкласти в реалізацію обраної ідеї бізнесу.

Бізнес на подарунках

Бізнес на подарунках

Хто не любить отримувати подарунки? Також багатьом подобатися їх дарувати. Але, на жаль, людина забудькувата за своєю природою. Тому цілком здатний забути і про чиєму-небудь дні народження.

Виготовлення новорічних іграшок та прикрас

Виготовлення новорічних іграшок та прикрас

Ідея бізнесу, про яку розповідається в цій статті, присвячена новому року. Можна заробляти, не виходячи з будинку на виготовленні іграшок для новорічної ялинки. Всім відомо, що напередодні цього свята на прилавках магазину даний товар розкуповують миттєво, не залишаючи нічого.

Бізнес План дитячого магазину

Бізнес План дитячого магазину

Відкриття магазину з дитячими товарами представляється дуже вигідним підприємством, оскільки на товар зазначеної групи попит не падає. Батьки будуть купувати дітям іграшки та одяг незалежно від криз і спадів у економіці.

Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Торгівля літаючими радіокерованими рибами як окремий бізнес навряд чи можна розглядати, а ось додаток до вже існуючого магазину іграшок відмінно підійде.


Тому Вперед -Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Установка кондиціонерів. Бізнес на монтажі та обслуговуванні кондиціонерів

Установка кондиціонерів. Бізнес на монтажі та обслуговуванні кондиціонерів

Даний вид бізнесу в першу чергу має на увазі маєток професійних навичок з боку установників. Так само вам слід визначити шлях, по якому до вас будуть приходити клієнти, а саме хороша реклама.


Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

В ідеї бізнесу «послуги з укладання паркету» розглянуто основні технологічні особливості даного виду діяльності. У тонкощах дотримання технології полягає успіх в цьому бізнесі. Так само наведено перелік послуг з середніми цінами по даному напрямку.


Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів у нашій країні можна виділити в окремий напрямок для бізнесу, так як балкон виконує безліч функцій і від балкона залежить і збереження тепла у всій квартирі.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей