Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

   

В ідеї бізнесу «послуги з укладання паркету» розглянуто основні технологічні особливості даного виду діяльності. У тонкощах дотримання технології полягає успіх в цьому бізнесі. Так само наведено перелік послуг з середніми цінами по даному напрямку.

Підставою для укладання фанери, а в подальшому й укладання паркету, укладання масивної дошки або ламінату може служити як плита перекриття (якщо її рівень відповідає нормам), так і виконана спеціально під укладання паркету стяжка. Основа повинна бути сухим - відсоток вмісту вологи не більше 2%, міцним, твердим, без відшарувань, рівним - перепад висот на 2 метри довжини не повинен перевищувати 2мм (див. вимоги СНиП 3.04.01-87). УВАГА! Час висихання стяжки при укладанні паркету, при товщині шару до 30 мм, не менше 21 дня.

Найбільш поширена і небезпечна помилка - укладання паркету на невисохлу підставу. Не піддавайтеся на вмовляння про те, що «суха стяжка вже і по ній можна ходити», це обман і небажання почекати технологічний перерву з боку майстрів, що займаються укладанням паркету. Наслідки недотримання даної норми страшні, і в більшості випадків це зняття й укладання паркету заново, причому знятий паркет використовувати повторно не вийде. Для поліпшення адгезії (зчеплення) поверхня підстави грунтується. Для того щоб захистити паркет від впливу вологи (попадання з перекриттів) стяжка просочується спеціальним складом (волога при взаємодії з даним складом кристалізується). Тим самим ваш паркет захищений від впливу вологи.

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

Рекомендована технологія укладання паркету

Укладання паркету здійснюється після закінчення всіх будівельно-монтажних і основних оздоблювальних робіт. При цьому температура повітря в приміщенні не повинна бути нижче 10 градусів за Цельсієм, а відносна вологість повітря не повинна перевищувати 60 %. Підстава повинне бути рівним, чистим і сухим. Просвіт між ним і контрольною рейкою в окремих місцях не повинен бути більше ніж 2 мм Покриття з паркету має знаходитися на відстані 10-15 мм від стін і перегородок.

Для того щоб наклеювати паркет на підставу застосовуються різні холодні і гарячі склеювальні мастики, такі як бітумна, бітумно-скипидарна, бітумно-кукерсольная, перхлорвінілова та ін. Твердіння гарячої мастики відбувається за 2-3 години після нанесення, холодної протягом 3-7 діб. Основною перевагою гарячої мастики є те, що вже після закінчення 2-3 хвилин по підлозі можна ходити. Але поводитися з нею, щоб уникнути опіків слід дуже акуратно. Ще одним недоліком є швидке остигання, внаслідок чого мастика лягає на підлогу товстим шаром, знижуючи тим самим міцність приклеювання паркету і збільшуючи витрати.

Найчастіше на практиці використовуються холодні мастики. Вони досить прості за складом, надійні, дешеві і менш небезпечні. Наносити і розрівнювати їх можна рівномірним тонким шаром.

При укладанні паркету крім мастик використовуються також такі склади, як ґрунтовки. Їх застосовують для грунтування сухих підстав до наклеювання на них паркету. Грунтовки - рідкий матеріал, тому вони добре проникають в пори і нерівності і міцно зчіплюються з підставою. До грунтованным і просушеним поверхонь підлоги мастика має гарну адгезію.

Вартість одного квадратного метра паркетної підлоги становить близько 20 доларів, а робота по укладанню цього обсягу паркету - 20 доларів. Протягом одного робочого дня людина в змозі покласти паркет в кімнаті площею 18 квадратних метрів. Таким чином, стає зрозуміло, що даний вид діяльності є досить прибутковою справою. До того ж, попит на такі послуги завжди високий і постійний.


  Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес  

Шліфування паркету

Вибір обладнання для шліфування здійснюється виходячи з вимог до кінцевої якості паркетного покриття o Шліфування обладнанням вітчизняного виробництва барабанного типу. Дана шліфування є найбільш дешевою і застосовується для шліфування старого паркету. Має недоліки: можлива поява так званої брижів на паркеті при укладанні. Даний недолік може проявлятися після нанесення лакового покриття, при певному освітленні і при погляді з певного місця в приміщенні. При укладанні нового паркету шліфовка даними обладнанням не задовольняє сучасним вимогам до якості. Для того щоб зробити шліфування паркету більш якісно необхідно додатково використовувати плоско-шліфувальне устаткування при укладанні паркету.

 
Шліфування паркету обладнанням стрічкового типу.

Паркетошлифовальная машина стрічкового типу, на відміну від машини барабанного типу не залишає на підлозі брижів, має більш досконалу систему пилозбірника. Конструкція машини забезпечує прекрасну якість обробки поверхні. Можна не використовувати в подальшому плоскошлифовальную машину. o Плоскошліфувальна обробка поверхні включає в себе:

§ попередня обробка обладнанням стрічкового типу (вирівнювання) при укладанні паркету;

§ тонке шліфування плоскошлифовальным обладнанням при укладанні паркету даний комплекс забезпечує ідеальну якість обробки поверхні при укладанні паркету.

 
Шпаклівка паркету

Для усунення мікрощілин між паркетними клепками при укладанні паркету підлогу шпаклюється. Для шпаклівки мікрощілин використовується шпаклювальна маса (шпаклівка + пил, що утворюється при шліфуванні паркету).

 
Лакування паркету

По закінченні шліфування підстава очищається від пилу, паркет покривають ґрунтувальним лаком (якщо це передбачено в характеристиці використовуваного в подальшому лаку), а потім паркетним лаком. Витрата лаку 0,1 л. на 1 м2 в один шар. Виходячи з досвіду, рекомендована кількість шарів лаку від 3 до 5.

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

 

Ціни на паркетні роботи
НАЙМЕНУВАННЯ
ПРИМІТКА
ОД. ЗМ.
ЦІНА

КОМПЛЕКС
укладання фанери, шліфування фанери, укладання паркету, шліфування, лакування
Кв.м 1190,00
укладання фанери, шліфування фанери, укладання масивної дошки покритої лаком /маслом
Кв.м 950,00
укладання фанери, укладання масивної дошки, шліфування, лакування /масление
Кв.м 1140,00

РОЗБИРАННЯ
Фанера (приклеєна до стяжці)
Кв.м 100,00
Паркетна дошка (приклеєна до основи)
Кв.м 120,00
Паркетна дошка (не приклеєна до основи)
30,00 Кв.м
Паркет (на бітумі на стяжці)
Кв.м 80,00
Паркет(приклеєний до фанері)
Кв.м 120,00
Зняття наливної підлоги
60,00 Кв.м

УКЛАДАННЯ
Укладання паркету штучного(на клей/цвях) палуба ялинка
Кв.м 470,00
Укладання паркету (плетінка)
Кв.м 700,00
Укладання художніх модулів (плетінка)
Кв.м 600,00
Укладання масивної дошки (на клей і цвях)
Кв.м 450,00
Укладання масивної дошки (на клей і саморізи)
Кв.м 550,00
Укладання паркетної дошки (клей)
Кв.м 450,00
Укладання паркетної дошки(плаваючим способом)
Кв.м 300,00
Укладання ламінату
Кв.м 300,00
Укладання масивної дошки (покритої лаком або маслом) на клей + цвях вкл
Кв.м 600,00
Укладання масивної дошки (покритої лаком або маслом) на саморіз
Кв.м 650,00
Установка худ. бордюру
Кв.м 300,00
Установка плінтуса
п.м від 150,00
Установка коркового компенсатора
п.м 120,00
Установка худож. розетки
від 3 500,00

ШЛІФОВКА І ЛАКУВАННЯ
Шліфування стрічковою машиною ХУМЕЛЬ (під нанесення лаку)
Кв.м 220,00
Шліфування ХУМЕЛЬ, ТРІО (без вартості абразивних матеріалів )
Кв.м 250,00
Нанесення лаку (1 шар)
40,00 Кв.м
Нанесення масла (2слоя)
Кв.м 120,00
Тонування кольоровим маслом (1 шар) з поліруванням
Кв.м 250,00
Зняття лаку (старий паркет)ЦИКЛЮВАННЯ
60,00 Кв.м

ДОДАТКОВО
Виїзд замірника в межах МКАД
безкоштовно

1

Читайте також:

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Виробництво паркетних дощок найкраще уживеться вже з чинним деревообробним бізнесом, простіше кажучи, знадобляться менші початкові вкладення.

Бізнес План виробництво паркету

Бізнес План виробництво паркету

Для покупця паркетна підлога - це надійність і краса. А для бізнесмена виробництво паркету, засноване на поєднанні правильної організації і високої якості, - вельми прибуткова сфера діяльності.


Тому Вперед - Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.


Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей