Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Оригінальні подарунки дешево

   

Оригінальні подарунки дешево
Хто не любить отримувати подарунки? Також багатьом подобатися їх дарувати. Але, на жаль, людина забудькувата за своєю природою. Тому цілком здатний забути і про чиєму-небудь дні народження. І які б дії не здійснювалися, можливість осоромитися завжди залишиться. Адже потрібно не просто згадати, що у кого-то намічається день народження. Потрібно ще придумати подарунок, придбати його і відправити. Один з бразильських сайтів пропонує допомогти всім власникам поганої пам'яті.

Проект орієнтований переважно на чоловіків, оскільки саме вони в основному дарують подарунки. До уваги клієнтів представлено декілька варіантів тарифних планів.

Перший з них, «експрес», що надає можливість дарувати жінкам квіти у будь-який час, незалежно від дат. За умовами угоди, обраний клієнтом людина, за чотири місяці тричі отримає букет квітів. Дати відправки подарунка абсолютно довільні. Коштує це щастя майже п'ятдесят реалів в місяць (близько $29).

Такий план називається «основний». Він розрахований на клієнтів, відносини яких з їх половиною більш стабільні. План діє протягом року. За цей час улюблена жінка отримає шість подарунків (квіти або м'які іграшки). При цьому один з подарунків відправляється до конкретного дня, всі інші, як і у випадку з першим планом, розсилаються довільно.

Тарифний план «плюс», як і попередній, дійсний протягом року. Його вартість - майже сорок реалів. Об'єкт уваги буде обдарований шість разів. Дати прибуття двох посилок здійснює клієнт. Асортимент презентів - букети, іграшки та солодощі.

На ті ж терміни розрахований і наступний план - «Просунутий». У цьому випадку компанія надсилає шість презентів у будь-який час і три до певної дати. Вибір подарунків значно ширше. Крім звичних речей, які, до речі, обійдуться дорожче, ніж у попередніх планах, передбачена висилка косметики і пікантних презентів, придатних для майбутньої ночі.

Втім, закидати подарунками можна не тільки кохану, але і, скажімо, товаришів по роботі. Також замовник може розробити власний план.

Одержувач подарунка зможе виявити картки з якоїсь написом, яку клієнт заздалегідь відсилає в компанію. У день доставки замовник попереджається (раптом дійсно забуде). Компанія не вказує своєї назви ні на самому подарунку, ні на упаковці. Все здійснюється від імені клієнта і доводить, що він дуже уважний протягом усього року.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.


Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей