Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

   

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.


Фахівці вважають, що кулінарний бізнес не може бути маленьким або приватним. Він повинен примикати до якого-небудь великого виробництва або супермаркету. Звичайно, необхідні оборотні кошти, які ви витратите на виготовлення і збут продукції.


В наш час немає такого поняття як дефіцит, тому починати бізнес з нуля дуже складно. Для того щоб зареєструватися як приватне підприємство, необхідно зібрати цілу купу паперів. Наприклад, щоб виготовити один салат, потрібно зробити кілька його варіантів, віднести на тестування в організацію, а потім отримати дозвіл. Це дуже довго і клопітно. Врахуйте ще й те, що для організації кулінарії потрібні певні санітарні норми.


  Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію  

Якщо ще десять років назад продукцію кулінарних цехів називали не інакше, як «їжа холостяків», то сьогодні менталітет змінився. Навіть жінки не хочуть витрачати велику кількість часу на приготування їжі». Не дивно, що рівень покупок продуктів швидкого приготування або продуктів, вже готових до вживання, зростає. За зведеними даними столичних супермаркетів і магазинів, сукупна продаж харчових напівфабрикатів і страв «гарячого столу», приготованих на базі продуктових магазинів, за рік збільшується на 15-20%, а продаж «самолепных» пельменів і фаршів за цей же час подвоюється. Як зазначають самі учасники ринку, в структурі продажу харчових продуктів така їжа становить приблизно 7-8% влітку і 12-14% взимку. Яловичі і курячі котлети, биточки, холодець, біляші і деруни -- фаворити продовольчих кошиків. Понад 56% покупців хоча б раз в місяць вдаються до послуг магазинних кулінарних цехів. Тому шанси у кулінарних цехів, навіть тільки виходять на ринок, зовсім непогані.

«Якщо говорити про виробництво напівфабрикатів - рубаних котлет і шніцелів - в магазині потрібно знайти підсобку близько 20-25 кв.м. Якщо ж мова йде про більш серйозному виробництві - салатовому і «гарячому» столі, то потрібно вже більше 40-60 кв. м., Таке приміщення на своїх площах може знайти далеко не кожен магазин. Тому багато дрібні магазинчики працюють з постачальниками кулінарних виробів - з великими супермаркетами.

Найбільш затребувані для організації кулінарних цехів колишні їдальні. Ці приміщення спочатку призначалися для роботи з харчовими продуктами, тому в них витримані основні санітарні норми. Правда, останнім часом вимоги санепідеміологів посилилися. Якщо раніше для роботи з харчовими продуктами достатньо було пред'явити пофарбовані стіни і чисті підлоги, то сьогодні підвищену увагу приділяється абсолютної справності та безпеці водопроводу, центральної каналізації, санвузли і т.д. Треба сказати, не всі магазини і їдальні відповідають цим вимогам.


  Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію  


Сьогодні в моду входять «відкриті» кулінарні цехи - виробництво розташовується за склом поряд з торговим залом, а працівники цеху на очах у покупців розбирають, м'ясо, нарізають салати і випікають біляші. Покупець бачить, що в цеху все чисто, культурно, акуратно, таким чином, ступінь довіри до продукції істотно зростає.


Як припустили експерти і фахівці, прибуток даного бізнесу з виготовлення та продажу готових страв з кожним роком буде тільки рости. Наприклад, за минулий рік кулінарний ринок виріс на 40 %,і він буде далі набирати свої обороти. Основною масою покупців на даному ринку є бізнес-леді, неодружені чоловіки, які ведуть здоровий спосіб життя або зайняті дівчини. Поки різниця у витратах на приготуванні їжі вдома і купівлю їжі в кулінарних місцях досить мала, цей бізнес буде лише процвітати і розвиватися і варто серйозно задуматися над тим, щоб відкрити кулінарію.

1

Читайте також:

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів

Виробництво піци як бізнес></td>
      <td width=

Виробництво піци як бізнес

Піца - це улюблене блюдо не тільки італійців, воно стало практично інтернаціональним. І хоча різноманітних ресторанів і фірм, які здійснюють доставку піци багато, з-за високої рентабельності бізнесу підприємці все частіше відкривають такі заклади.

Приватний бізнес на виготовленні соусів. Виробництво соусів

Приватний бізнес на виготовленні соусів. Виробництво соусів

На сьогоднішній день в магазинах продаються соуси не відрізняються особливими смаками, але в хороших ресторанах нам подають страви, в яких соус можна з'їсти і без самого блюда.

Відкриття піцерії

Відкриття піцерії

Одним з перспективних видів малого бізнесу на сьогоднішній день є відкриття власної піцерії. За оцінками фахівців, в Москві і Петербурзі цей ринок зайнятий лише на 50%, а в регіонах - менш ніж на 30%.

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.

 

Тому Вперед - Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей