Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво піци як бізнес

   

Піца - це улюблене блюдо не тільки італійців, воно стало практично інтернаціональним. І хоча різноманітних ресторанів і фірм, які здійснюють доставку піци багато, з-за високої рентабельності бізнесу підприємці все частіше відкривають такі заклади. Як мінімум три варіанти ведення бізнесу у цій сфері: підприємство з доставки піци на будинок, піцерія, італійський ресторан, де піца є фірмовим блюдом.

В залежності від того, який вид діяльності вибере бізнесмен, знадобиться різний початковий капітал. Для відкриття піцерії потрібно від 200 тисяч до 1 мільйона доларів, на організацію фірми з доставки піци - 60-150 тисяч доларів.

Для розміщення підприємства підійдуть спальні райони, місця зведення новобудов. Тут можна відкрити недорогий ресторан для відпочинку всією сім'єю. Крім смачної їжі корисно організувати певний дозвілля відвідувачам. Для дітей можна облаштувати дитячу кімнату, а для дорослих - більярд. Також можна помістити ресторанчик в діловому центрі міста, тоді ваш контингент - офісні співробітники, які бажають відпочити і перекусити в обідній час і після роботи. Площа приміщення для ресторану - 100 - 150 квадратних метрів. Вимоги СЕС до приміщення аналогічні для підприємств по виготовленню хлібобулочних виробів.


 

Виробництво піци як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Обладнання для виготовлення піци залежить від асортименту та обсягів виробництва. Чим менше обсяг виробництва, тим більше ручної праці повинно використовуватися. Знадобиться окремі холодильники під м'ясо, рибу, морепродукти і овочі, а також піч, яка може бути ярусна, конвеєрна, спеціальна для піци, а також традиційна, яка нагадує російську піч. Обладнання для лінії виробництва обійдеться в 150 тисяч доларів.

Основний персонал: шеф-кухар та офіціанти. Фахівців, які вміють випікати справжню італійську піцу, дуже мало, тому підприємці відсилають своїх кухарів в Італію або замовляють вчителів для них звідти.

В асортименті вашого ресторану має бути близько 15 видів піци, крім неї в меню мають бути закуски, гарячі страви, десерти, пиво, вино та інше.

Окремо слід стежити за сировиною, для приготування піци необхідно дріжджове тісто, оливкова олія, сир "моцарелла", томатний соус, базилік. Також додають гриби, морепродукти, шинку, але це не обов'язкові інгредієнти. Готувати піцу з італійських продуктів дорого, тому також використовуються вітчизняні. Бажаючи заощадити або просто втративши хорошого постачальника, власники ресторанів можуть випадково або навмисно знизити якість піци, а клієнти цього не прощають. Тому за якістю сировини шеф-кухар повинен стежити особливо ретельно.

Рентабельність цього бізнесу становить 35%, а прибуток від невеликої піцерії в людному місці може досягати 20 тисяч доларів на місяць, що є дуже гарним показником.

1

Читайте також:

Як правильно приготувати піцу?

Як правильно приготувати піцу?

В даному відео ви зможете спостерігати процес приготування піци. Крім самого процесу приготування варто звернути увагу на те, як кухар граючись контролює процес. Для створення власного бізнесу «Грає кухар» дуже до речі!

Обладнання для піцерії. Ідея бізнесу

Обладнання для піцерії. Ідея бізнесу

Якщо ви хочете відкрити власну піцерію, то без спеціального обладнання вам не обійтися. У цьому відео ви зможете побачити одну з найголовніших складових успішного бізнесу з продажу піци - це спеціальна піч для приготування піци.

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Такий напрям в бізнесі як кафе і ресторан швидкого громадського харчування вважається не такою вже капіталомісткої, а саме не вимагає великих вкладень, сферою бізнесу. Тому ця ідея припаде до смаку багатьом підприємцям.

Бізнес-план піцерії

Бізнес-план піцерії

У великих містах закусочні, в яких можна швидко перекусити стають все популярнішими. Піца давно вже увійшла в список улюблених страв наших громадян, тому хороша піцерія ні коли не буде відчувати проблем з відвідувачами.


Тому Вперед - Продаж окулярів - магазин оптики

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт приватного житла зажадає від вас вміння і навичок, які в подальшому стануть вашою рекламою, тому що в такому бізнесі головне складові успіху - це «сарафанне радіо».


Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошеннях

Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошення

Бізнес заснований на оголошеннях - це бізнес в сфері реклами, для того щоб з успіхом існувати в цій сфері в першу чергу від вас вимагається творчий підхід до вирішення завдань.


Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Даний бізнес є сезонним і найбільш підходить тим людям, які живуть в курортних містах і основні засоби заробляють під час пляжного сезону і напливу туристів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей