Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Продаж окулярів - магазин оптики

   

З кожним роком продаж окулярів стає все більш затребуваним і вигідною справою. Особливо вигідний цей бізнес влітку, так як асортимент продаваних очок поповнюється сонцезахисними окулярами, попит на які має колосальні розміри.

Для початку потрібно дослідити діяльність з продажу окулярів конкурентів. Для цього слід завітати у великі салони, і аптеки, і відділи в магазинах, і в намети на вулиці. Більш ходовими вважаються окуляри в діапазоні вартості від 100 до приблизно 700 рублів. Більш дорогими окулярами для початку займатися не вигідно.

До пошуку місця продажу слід підходити виважено. Торгова точка з продажу окулярів має великий успіх, якщо вона розташовується або поруч з великим супермаркетом, або в проході якогось торгового місця, можна подумати і про варіант з аптекою. Головне, щоб місце було багатолюдне і поруч не виднілися конкуренти. Для початку можна підшукати невеликий майданчик, розміром 5-7 кв.м.

Далі слід подумати про постачальників. Найкраще мати справу з торговельними базами, привозящими окуляри з Китаю та України. При цьому важливо відразу з'ясувати можливі мінімальні обсяги замовлень, умови доставки. Клієнти були б дуже задоволені, якщо б крім окулярів і контактних лінз, у продажу були б і різні оптичні аксесуари.

При закупівлі очок важливо бути обізнаним в області діоптрій. Плюсові окуляри більш затребувані, окуляри з мінусовими діоптріями слід замовляти трохи менше. Важливо, щоб в асортименті були всі можливі типи очок по кілька штук. Не потрібно забувати про сонцезахисні окуляри. В сезон вони розійдуться дуже швидко.


 

Продаж окулярів - магазин оптики

 

При закупівлі обладнання не обов'язково відразу купувати новий товар. Деякі б/в вітрини мають дуже пристойний вигляд. Якщо обладнання буде мати підсвічування, то торгове приміщення заграє особливим шиком і елегантністю. А професійний продавець ще більше додасть торговій точці значимість і солідність.

Потрібно врахувати, що при налагодженні продажу окулярів 3-5 днів витратяться на оформлення себе як індивідуального підприємця. Питання з формою оподаткування краще вирішувати з податковою інспекцією.

Приблизно прикинувши необхідні витрати, можна сказати, що сума, яка потребує для початку відкриття бізнесу з продажу окулярів складе не менше 70000 рублів. На ці ж гроші в якості щомісячного прибутку можна з часом розраховувати, якщо бізнес піде успішно. Накрутку на окуляри, яку можна робити абсолютно спокійно становить 400%-500%. Більш збільшувати не варто: це може не сподобатися конкурентам і покупцям. Продавці зазвичай отримують зарплату з прибутку. Інтенсифікації продажів може послужити грамотна реклама.

1

Читайте також:

Бізнес План салон оптики

Бізнес План салону оптики

Згідно стандартних умов франшизи, початковий внесок і роялті не потрібно. "Айкрафт Оптика"пропонує підготовку кадрів, забезпечує рекламною продукцією, а так само регулярно консультує з питань продажу.

 

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.

 

Як стати справжнім продавцем? Чотири типи продавців

Перш ніж вирішувати, що міняти в вашій системі продажів, має сенс придивитися до вашим продавцям. Всі вони - індивідуальності, у кожного свій погляд на процес продажів, свої методи і способи. Тим не менш, всіх їх можна класифікувати за чотирма категоріями.


Чи потрібен мені стартовий капітал? Всі за і проти.

Ви думаєте: «Та 100% для початку свого бізнесу необхідно мати стартовий капітал. І зовсім нова тема - де його взяти».


Тому Вперед - Різьба по дереву - бізнес ремесло

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей