Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

   

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів.

На сьогоднішній день найбільш активно розвиваються демократичні формати, тобто кафе і ресторани з середнім чеком до 800 руб. Активізувався формат їдалень. Все частіше ресторатори відкривають невеликі заклади з лінією роздачі і цілком прогнозованим набором страв, які традиційно подавалися в радянському і пост-радянському громадському харчуванні.
 
Продовжують відкриватися пивні ресторани і паби, розташовані у спальних районах, що пояснюється небажанням аудиторії добиратися після відвідування пивного закладу через усе місто додому. Відзначається зростання чисельності ресторанів кавказької і середньоазіатської кухні, - причому як в демократичному, так і в преміальному сегменті. З додаткових пропозицій, взятих на озброєння кафе і ресторанами, найбільш активно розвивалося пропозицію їжі на винос.


  Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні  

Багато компаній громадського харчування спеціалізуються на одному конкретному сегменті промисловості, такому, наприклад, як весілля, і це може бути гарною практикою, щоб залучити клієнтів, принаймні, поки бізнес не встановиться. Організація такого комерційного підприємства зажадає від вас значних початкових інвестицій, а також прекрасних організаторських здібностей та досвіду у сфері служби громадського харчування.

Кухню, розумніше за все, вибрати європейську, як би не були популярні суші-бари та інші іноземні заклади, більшість людей вибирають звичне, перевірену їжу. Планування меню, краще всього довірити досвідченому кулінару, але якщо хочете самі вникати у всі тонкощі, то не довіряйте куховарським книг невідомих авторів, тому що блюдо з них може виявитися марною тратою продуктів.


  Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні  


Особливу увагу приділіть дизайну приміщення, бо як він може істотно підвищити рівень відвідуваності закладу. Адже є смачно, та в приємній обстановці, одне задоволення.


Подумайте про цінову політику закладу, наприклад, чи будуть у вас знижки на комплексні обіди. Словом, продумайте всі дрібниці, які хоч якось можуть впливати на бізнес.


На наступному етапі, підрахуйте суму необхідних вкладень. При організації закладу громадського харчування, не варто заощаджувати на оренді приміщення, яке повинно бути просторим і обладнаним всім необхідним, ні на кваліфікованих кадрах.

1

Читайте також:

Огляд російської харчової промисловості. 2009 рік

Огляд російської харчової промисловості. 2009 рік

Результати проведеного дослідження вказують на те, що в 2009 році в більшості секторів харчової промисловості очікується негативна динаміка зростання, викликана економічною кризою. Детальніше...

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Такий напрям в бізнесі як кафе і ресторан швидкого громадського харчування вважається не такою вже капіталомісткої, а саме не вимагає великих вкладень, сферою бізнесу. Тому ця ідея припаде до смаку багатьом підприємцям.

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.

 

Тому Вперед - Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Для початку такого бізнесу як шкільний фотограф, крім уміння робити хороші фотографії від вас також буде потрібно уміння переконувати людей у своїй професійності і необхідності


Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.


Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки></td><td><p><a href=Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки

У охоронних системах потребують як приватні, так і юридичні особи. Якщо у вас є знайомства і можливість виходу на великі підприємства, які потребують охоронних системах, то це відмінна ідея для запуску свого бізнесу, тому що крім продажу та монтажу охоронних систем ви так само зможете заробляти і на обслуговуванніІдеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей