Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес з продажу велосипедів - свій вело-магазин

   

Бізнес з продажу велосипедів може приносити стабільний дохід. Купують велосипеди люди, які не просто люблять велоспорт, для деяких цей спорт є професійним заняттям або способом життя, тому навіть самі дорогі велосипеди знаходять своїх покупців. Велосипеди бувають різні: міські, гірські, шосейні, спортивні та інші.

При організації магазину з продажу велосипедів варто задуматися про відкриття одночасно і майстерні. Вона вимагає додаткового обладнання на суму не менше 50 тисяч рублів, приміщення, оренда якого 15 тисяч рублів, і механіка з зарплатою 30 тисяч рублів. Однак, термін окупності майстерні нижче, і вона приверне додаткових клієнтів у магазин.

Для магазину потрібно приміщення не менше 50 квадратних метрів. Крім велосипедів там можна продавати запчастини до них, аксесуари, екіпірування. Можна також задуматися про здачу в прокат велосипедів. Перед магазином потрібно створити стоянку і велодоріжку для зручності клієнтів. Приміщення можна орендувати в спальному районі, так ви заощадите на орендній платі, а в хороший магазин клієнт проїде навіть кілька зайвих кілометрів.


 

Бізнес з продажу велосипедів - свій вело-магазин

 

Персонал буде потрібно наступний: не менше двох продавців, касир, бухгалтер. Співробітники, які будуть продавати товар, повинні розбиратися в особливостях експлуатації велосипедів, їх конструкціях, складових. Закупівлю товару також слід віддати в руки професіонала, товар повинен бути якісний, так як покупці розбираються в ньому нерідко не гірше продавців.

Сезон велоспорту - лютий-листопад, але проводити закупівлю товару краще в осінній період, тому до початку сезону великі торгові центри скуповують у постачальників практично всі, і дрібним фірмам доводиться задовольнятися залишками.

Для магазину слід зробити хорошу рекламу. Різні листівки, промо-акції і реклама в інтернеті на тематичних форумах розповість про магазині потенційним клієнтам. У багатьох містах існують велосипедні клуби, їх учасники організовують дружні змагання, ваш магазин може стати спонсором таких змагань і надати призи переможцям. А якщо такого клубу у вашому місті немає - сміливо організуйте його. Мабуть, така реклама буде найбільш перспективна.

Отже, ціна велосипеда становить 25-30 тисяч рублів, націнка - 25-50%, на супутні товари - 50%. На закупівлю товару необхідно близько 500 тисяч рублів, оренда приміщення та обладнання - 200 тисяч рублів, зарплата персоналу - 60 тисяч рублів.

Окупність бізнесу при хорошому збуті - від одного до півтора років.

1

Читайте також:

Прокат велосипедів як бізнес></td>
      <td width=

Прокат велосипедів як бізнес

Організовуючи даний вид культурного відпочинку населення можна виграти, як подарувавши людям гарний настрій, так і поповнивши свою кишеню. Бізнес прибутковий в літній час, а точніше в період з травня по листопад до зимових холодів.

Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

Найкраще дана бізнес ідея буде працювати в містах, де багато туристів і довгий літній період. Основні місця роботи: парки, набережні, місця скупчення людей, історичні та просто цікаві місця для відвідування.


Тому Вперед - Установка рекламних банерів та стендів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Найцікавіше в адвокатському бізнесі - це можливість практично нескінченного зростання і, відповідно, збільшення доходів. Спілкування і вміння переконувати інших людей є головною складовою успіху.


Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.


Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей