Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво офісних меблів

   

Організувати бізнес з виробництва офісних меблів нескладно.

Оглядовий розділ
З 2000 року продаж меблів для офісу збільшуються в рік на 20-25%, - все це підштовхує виробників створити свою невелику фірму з виробництва таких меблів. Це рішення цілком логічно, адже створюючи невелике підприємство вузької спеціалізації можна легко відреагувати на зміну споживчого попиту. А попит на вітчизняну меблі зростає - вона недорога і непоганої якості.

Звертаючись до статистики, 21% усієї виробленої меблів в Росії - це офісні меблі. Створюючи свій бізнес-план, ви можете орієнтуватися на цей, а можете скачати готовий бізнес план тут для організації власного підприємства. Виробництво офісних меблів вигідно ще й тим, що нові фірми створюються постійно.

Аналіз ринку
Вийти на ринок нескладно, новачки зазвичай виробляють недорогу офісні меблі з ламінованого ДСП. Куди більш складне питання зі збутом продукції. Більш прийнятний варіант - продавати свою меблі через власні спеціалізовані магазини, такий варіант більше підходить для підприємств з досвідом. Можна укласти договір з великої меблевої мережею, іноді вони охоче продають у своїх магазинах меблі більш дрібних фірм, таким чином, розширюючи асортимент і залучаючи нових покупців.

  Бізнес План виробництво офісних меблів  

Можна розглянути варіант меблювання під ключ. У цьому випадку після здачі в експлуатацію тільки що побудованого офісного центру фірма домовляється з девелоперами і виробляє меблювання офісу.

Виробничий план
Для виробництва офісних меблів необхідно приміщення 200 квадратних метрів і такий же склад. Також необхідний офіс близько 50-70 метрів квадратних. З персоналу вам будуть потрібні: керівник, менеджер з продажу, бухгалтер, дизайнер, слюсар-складальник, столяр, водій, скляр, комірник, вантажники. Всього близько 40 осіб.
Обладнання для виробництва краще закуповувати імпортне.

Фінансова частина
Витрати:
оренда - 350 тисяч рублів;
обладнання - 900-1800 тисяч рублів;
транспорт, оргтехніка та меблі для офісу - 1 мільйон рублів;
зарплата співробітникам - 500 тисяч рублів.
Рентабельність бізнесу-15-25%. Окупність проекту в залежності від того, як буде вирішено питання зі збутом, варіюється від 1,5 до 3 років.

 

Бізнес План виробництво офісних меблів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво торгових стелажів

Бізнес План виробництво торгових стелажів

В даний час будь-який підприємець хоче максимально ефективно організувати свій бізнес, раціонально використовувати приміщення свого магазину або складу. У цьому легко допоможуть торгові стелажі. Налагодити виробництво стелажів нескладно, однак цей бізнес приносить постійний і стабільний дохід, адже продукція є затребуваною завжди.

Бізнес План магазину меблів

Бізнес План магазину меблів

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.

Дослідження ринку меблів в Росії

Дослідження ринку меблів в Росії

Ринок меблів - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів товарного ринку Росії. Незважаючи на постійне зростання останніх років, він далекий від насичення. У 2004-2005 році спостерігалася деяка стагнація, яка була пов'язана з призупиненням зростання економіки в цілому. Детальніше...

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво мішків з мішковини і поліпропілену

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План квіткового магазину

Бізнес План квіткового магазину

Як відкрити квітковий магазин? У даного підприємства, як і у будь-якого іншого є свої нюанси. У цьому бізнес плані ми розглянемо особливості квіткового бізнесу, а також порахуємо наскільки рентабельно дане підприємство.


Бізнес План магазину пива

Пивний бізнес має свою специфіку, але вважається одним з найприбутковіших, 11 % всього виробленого пива російськими компаніями реалізується через магазини розливного пива, або "пивні бутіки", як їх називають самі власники.


Бізнес-план магазину автозапчастин

Бізнес-план магазину автозапчастин

Дохід магазинів з продажу автозапчастин, в основному, становить від 20% -110%. Таким чином власник може заробити за перший рік близько 3 млн. р. Експерти підрахували, що ринок автозапчастин в Росії оцінюється приблизно в 52 млрд. дол.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей