Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво торгових стелажів

   

В даний час будь-який підприємець хоче максимально ефективно організувати свій бізнес, раціонально використовувати приміщення свого магазину або складу. У цьому легко допоможуть торгові стелажі. Налагодити виробництво стелажів нескладно, однак цей бізнес приносить постійний і стабільний дохід, адже продукція є затребуваною завжди.

Ви можете скачати цей бізнес план для успішної організації свого бізнесу.

Оглядовий розділ
Організовуючи власну справу і орендуючи приміщення, власник замислюється над меблюванням. Торгові стелажі в магазині дозволяють економно витрачати простір, полегшують процес вибору продукції, звільняють місце для зберігання запасів, доповнюють дизайн приміщення. З допомогою торговельних стелажів можна підвищити доходи підприємства,- наприклад, розміщення в прикасовій зоні стелажів з великою кількістю поличок збільшить продажі дрібних недорогих товарів, які покупці часто забувають купити з-за широкого вибору товарів.

Стелажі поділяються на пристінні, кутові й острівні. Проводити їх можна з металу, якщо розміщення їх на складах, в будівельних торгових центрах, з дерев'яних фасадів, з пластику.


  Бізнес План виробництво торгових стелажів  

Аналіз ринку
Вихід на ринок можливий і з певною кількістю конкурентів, важливо врахувати недоліки їх роботи, а для залучення клієнтів поліпшити умови надання послуг.

Виробничий план
Даний бізнес-план передбачає організацію цеху в приміщенні не менше 50 квадратних метрів. На перших порах краще освоювати виробництво стелажів з дерева і металу.

Обладнання для бізнесу: електрозварювальний апарат, відрізна машинка, електропила, електродриль, шліфувальна машинка, электрошуруповерт, викрутки, ножівка по металу.

Персонал необхідний приблизно 6 осіб, серед них слюсарі, теслі, електрозварник, скляр.

Фінансовий план
Витрати:
оренда приміщення - 60 тисяч рублів;
обладнання - 30 тисяч рублів;
зарплата персоналу - 1000 тисяч рублів;
витратні матеріали - 100 тисяч рублів;
реклама, податки - 70 тисяч рублів.
Приблизна окупність при наявності стабільного збуту - 6 місяців.

 

 

Бізнес План виробництво торгових стелажів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину меблів

Бізнес План магазину меблів

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.

Дослідження ринку меблів в Росії

Дослідження ринку меблів в Росії

Ринок меблів - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів товарного ринку Росії. Незважаючи на постійне зростання останніх років, він далекий від насичення. У 2004-2005 році спостерігалася деяка стагнація, яка була пов'язана з призупиненням зростання економіки в цілому. Детальніше...

Бізнес План виробництво столів і стільців

Бізнес План виробництво столів і стільців

На сьогодні для виробництва столів і стільців, існує велика кількість верстатів, програм з моделювання і виготовлення меблів. Для запуску виробництва необхідно знайти мінімум інструментів і верстатів.

Бізнес План виробництво торгового устаткування

Бізнес План виробництво торгового обладнання

Для того, щоб почати бізнес з виробництва торгового обладнання, потрібно в першу чергу визначити цілі.

 

Тому Вперед -Бізнес План виробництво бордюрного каменю

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План канцелярського магазину

Бізнес План канцелярського магазину

Канцелярські товари є продуктами народного споживання, тому попит на даний вид товару збережеться на тривалий час. Студенти і школярі при підготовці до нового навчального року є, звичайно, головними споживачами даної продукції, але все ж основна частка середньорічних продажів доводиться на елітну продукцію та приладдя для офісу.


Бізнес План магазину продуктів

Бізнес План магазину продуктів

Продукти харчування - це така категорія товарів, без якої не обходиться ні одна людина, причому щодня. Саме тому, це один з найбільш вигідних проектів, адже попит на продукти постійний. Але чомусь не багато домагаються стабільного успіху.


Бізнес План магазину дверей

Бізнес План магазину дверей

Прийнявши рішення відкрити магазин дверей, ви зробили правильний і вірний крок на шляху до успіху. Адже, з кожним днем, будівельний бізнес стрімко розвивається, а якісні і надійні двері потрібні кожному новому побудованому завданням або квартирі.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей