Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину дверей

   

Прийнявши рішення відкрити магазин дверей, ви зробили правильний і вірний крок на шляху до успіху. Адже, з кожним днем, будівельний бізнес стрімко розвивається, а якісні і надійні двері потрібні кожному новому побудованому завданням або квартирі. Нові технології у виготовленні дверей і їх дизайні дозволяє отримувати рентабельність до 40%, що значно впливає на успішний розвиток даного бізнесу, приносячи непоганий прибуток.

Для успішного бізнесу обов'язковою умовою є складання бізнес-плану. Перше питання, яке ви повинні вивчити, складаючи бізнес-проект відкриття магазину, це рішення про вибір приміщення для магазину. Можна взяти його в оренду, а також купити, якщо дозволяє ваш бюджет. Враховуйте габарити вибраного вами приміщення, адже в ньому вільно повинні розміщуватися всі види дверей, які будуть представлені до продажу.

Важливим питанням є вибір персоналу для роботи в магазині дверей. Підбирайте товариських, ввічливих продавців, які мають досвід у сфері продажів і знання товару. Вони будуть представляти ваш магазин, і від їх роботи напряму буде залежати ваша прибуток.

  Бізнес План магазину дверей  

Наступним кроком є вибір постачальників. Для цього ретельно вивчіть ринок, порадьтеся з колегами і виберете для себе надійних, перевірених партнерів для подальшої роботи.
 
Не забудьте включити до бізнес-план питання про транспортування дверей клієнта додому. Така послуга значно впливає на вибір магазину клієнтом.
А тепер переходимо до фінансової частини.

Досвідчені підприємці підрахували, відкриття магазину дверей обійдеться приблизно 190 тис. рублів.

У цю суму увійшли:
інвестиції в купівлю приміщення-80тис. руб.
витрати на обладнання -20 тис. руб.
реєстрація, оформлення - 10 тис. руб.
оборотні кошти -80 тис. руб.
витрати на закупівлю товару, комунальні послуги, заробітну плату співробітникам, а також податки і штрафи - 80 тис. руб.
При щомісячних продажах не менше 100 дверей, вартістю приблизно 5 тис.руб, прогнозований щомісячний дохід складе 500 тис.руб. Термін окупності - до 1 року.

 

Бізнес План магазину дверей - Завантажити

1

Читайте також:

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей є досить простим процесом і може проводитися навіть просто добре обладнаній майстерні. Цей бізнес краще починати підприємцям, які мають деякі технічні здібності.

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Установка металевих дверей - це не просто чергове віяння моди, а дуже важливе засіб для захисту житла і всього того, що знаходиться всередині. Практично кожен житель країни є потенційним покупцем такого важливого предмета інтер'єру.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину взуття

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План спортивного магазину

Бізнес План спортивного магазину

Сьогодні здоровий спосіб життя - це здорово! І тому популярними стали спортивні магазини. Якщо грамотно скласти бізнес план спортивного магазину, то він буде приносити хороший прибуток.


Бізнес План парфумерного магазину

Бізнес План парфумерного магазину

Мета інвестиційного проекту - відкрити магазин, який здійснює роздрібну торгівлю косметикою та парфумерією. Продукція в магазині орієнтована на клієнтську базу з достатком середнім і вище середнього. Вам просто необхідний бізнес-план.


Бізнес План магазину одягу

Бізнес План магазину одягу

Відкриття свого магазину одягу вважається експертами чи не найбільш рентабельним бізнесом. Тут прибуток, в першу чергу, залежить від вибраного виду товару: одяг економ-класу класу люкс і т.д.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей