Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План канцелярського магазину

   

Робота магазину канцелярських товарів ґрунтується на реалізації витратних матеріалів. Величезна перевага цього виду бізнесу - стабільність отримання прибутку в будь-який час року.

Канцелярські товари є продуктами народного споживання, тому попит на даний вид товару збережеться на тривалий час. Студенти і школярі при підготовці до нового навчального року є, звичайно, головними споживачами даної продукції, але все ж основна частка середньорічних продажів доводиться на елітну продукцію та приладдя для офісу. За даними статистики, попит на канцелярські товари зростає за рік приблизно на 20%.

Підвищеним попитом у цій категорії користуються новинки сезону, продукція підвищеної функціональності, товари елітного якості і нестандартного дизайну. Організація даного виду бізнесу включає в себе кілька етапів:

  Бізнес План канцелярського магазину  

1. Оренда приміщення або будівництво магазину. При плануванні довгострокового бізнесу, будівництво магазину рентабельніше, але потребує великих вкладень на початковому етапі.

2. Закупівля канцелярських товарів.
В даний час ринок товарів даної групи величезний, тому слід звертати увагу і на закупівельну вартість, і на можливість взяти товар на реалізацію. І хоча ціни товарів, передаються на реалізацію, звичайно вище, але на початковому етапі розвитку бізнесу це дозволяє скоротити витрати.

3. Підбір торгового обладнання (вітрини, стелажі, касові апарати). Для придбання обладнання вигідніше звернутися на невелику меблеву фабрику, де ціни максимально доступні, і зробити відразу велике замовлення, за який, швидше за все, буде дана ще й знижка.

4. Наймання персоналу. Підбір необхідного числа продавців, бухгалтера, менеджера по закупівлі.

5. Оформлення як ІП. Мінімальна сума для відкриття магазину канцелярських товарів складе приблизно 300000 тисяч рублів, але цей показник буде змінюватися в залежності від побажань конкретного підприємця.

 

Бізнес План канцелярського магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво канцелярських товарів

Бізнес План виробництво канцелярських товарів

Чи погодитеся ви з твердженням, що канцелярські товари є товаром першої необхідності? Швидше за все, погодьтеся.
Сьогодні жоден офіс і жодна установа, пов'язане з будь-яким видом діяльності, не може обійтися без використання канцелярії, а саме, ручок, олівців, паперу тощо

Бізнес План магазину канцтоварів

Бізнес План магазину канцтоварів

Організувати підприємство з продажу канцтоварів - досить вигідний бізнес. Тут ви зможете скачати бізнес план магазину канцтоварів з реальними цифрами і використовувати його для відкриття своєї справи.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину продуктів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План суши бар

Бізнес План суши бар

Суші бар подає лише холодні закуски. Споживання їх може відбуватися на місці покупки, страви можуть упаковуватися для винесення на будинок або доставлятися за адресою покупця. Режим роботи з 10 до 24. Щодня.


Бізнес План дитячого клубу

Бізнес План дитячого клубу

У сучасному світі батьки все більше часу проводять на роботі і менше - з власними дітьми. Тому дитячий клуб - хороша можливість зайняти дитину будь-якого віку чим-небудь цікавим і корисним.


Бізнес План магазин квіти

Бізнес План магазин квіти

Важливим чинником для створення реклами буде і приміщення, виділене під магазин. Ідеальним варіантом буде магазин із заскленими стінами-вітринами, щоб на нього частіше звертали увагу. Також покупця приверне акуратний, ідеальний вид товарів.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей