Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План суши бар

   

Опис послуг

Суші бар подає лише холодні закуски. Споживання їх може відбуватися на місці покупки, страви можуть упаковуватися для винесення на будинок або доставлятися за адресою покупця. Режим роботи з 10 до 24. Щодня.

Аналіз ринку

Зміст суші бару досить прибутково, отже, число тих, хто бажає відкрити подібний бізнес, збільшується. Місце для бару слід вибирати після отримання повної інформації про район, де він буде розташовуватися і точках громадського харчування. Серед конкурентів є млинцеві, Макдональди і піцерії.

Суші - це незвичайне блюдо, яке має своїх шанувальників. Так як ті клієнти, що воліють купувати саме його, вже не будуть харчуватися в закладах, де запропоновано інший асортимент страв. Не дивлячись на це, однією з умов повинен бути хороший рівень обслуговування та нестандартний інтер'єр закладу. Головною причиною втрати клієнтів і низькою прибутку є поганий сервіс. Варто подумати і про рекламних кампаніях при відкритті суші бару, оскільки вони є хорошим методом залучення нових клієнтів.

  Бізнес План суши бар  

Виробничий план

Для того щоб відкрити суші бар, складається з 30 місць, потрібно орендувати площу розміром 150 м2. Обладнання складається з термосів для готового рису, вітрин для суші, професійної рисоварки, інвентарю для приготування суші, холодильників, столів, стільців посуду і касового апарату. Інтер'єр приміщення слід міняти періодично для залучення нових клієнтів та утримання постійних. Обов'язковою умовою є замовлення вивіски для бару, оформлене меню і спеціальна уніформа співробітників. Бізнес-план повинен включати в себе найму суші-кухарів в кількості 2 осіб, офіціантів - 4 людини, посудомийок - 2 осіб, а також керуючого.

Якщо кількість замовлень велика, то на роботу повинен надійти водій з власним автомобілем, який був би також рознощиком піци.

Фінансовий план

Приготування однієї порції суші витрачає 5 рублів, а його ціна при продажу дорівнює 40 грн.

 

Бізнес План суши бар - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План доставки суші та ролів

Бізнес План доставки суші та ролів

Сьогодні суші набирають свою популярність по всьому світу. Це традиційне японське блюдо з рису і різноманітних морепродуктів стало звичайною, легкодоступною і дуже популярною їжею в багатьох країнах світу. І цим можна скористатися і налагодити власний бізнес.

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли
Для того щоб відкривати власний бізнес - японської кухні, потрібно хоча б трохи розбиратися в процесі приготування самої їжі.

 

Тому Вперед -Бізнес План дитячого клубу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину одягу для вагітних

Бізнес План магазину одягу для вагітних

Ви вирішили відкрити магазин для вагітних. Ідея, безумовно перспективна і багатообіцяюча, для тих, хто хоче мати стабільний та високий дохід. З чого ж почати?
Необхідно мати чіткий бізнес - план: знайти постачальників, скласти маркетинговий план


Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Якщо Ви плануєте створити свій власний Інтернет магазин, то повинні знати, що тут не обійтися без певних інвестицій. Практично всі інвестиції, швидше за все, підуть на оффлайн.


Бізнес План магазину посуду

Бізнес План магазину посуду

Зараз магазини посуду відкривати вигідно, так як на даний момент дуже великий асортимент продукції, яку можна вибрати не тільки у вигляді подарунка, але й для себе.
Для відкриття свого магазину посуду необхідно скласти бізнес план.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей