Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План доставки суші та ролів

   

Сьогодні суші набирають свою популярність по всьому світу. Це традиційне японське блюдо з рису і різноманітних морепродуктів стало звичайною, легкодоступною і дуже популярною їжею в багатьох країнах світу. І цим можна скористатися і налагодити власний бізнес.

Відкрити суші бар не важко. Для цього необхідно:
- орендувати приміщення
- зробити в ньому ремонт в японському стилі
- знайти працівників
- завести обладнання

Тепер поговоримо про кожен пункт конкретно. Перше за списком - це орендувати приміщення. Зробити це досить просто. З цим проблем виникнути не повинно. Друге, зробити ремонт в тему. Тут вже треба буде гарненько подумати. Можливо, треба буде вдатися до допомоги професійного дизайнера. Він вже точно допоможе вам розібратися в цьому питанні. Третє, знайти працівників. Для цього необхідно дати оголошення в газету по працевлаштуванню. Потрібно знайти хороших кухарів, бажано з досвідом роботи в даній області, ввічливих і культурних офіціантів та технічних працівників. І останнє в списку, завести обладнання. Так як це суші бар, гарячих страв небагато. Вся готування полягає в правильному нарізуванні і складання окремих інгредієнтів. Також йде розрахунок на те, що японська кухня більше для гурманів.

Після цього потрібно зробити наступне. Потрібно провести аналіз ринку з подібним напрямком. Для того, щоб залучити більше відвідувачів, потрібно придумати щось новеньке, незвичайне, те, чого немає у інших. В цьому у вас немає обмежень, тому дійте.

  Бізнес План доставки суші та ролів  

Бізнес план з доставки суші

Тепер перейдемо безпосередньо до самої головної для нас теми - бізнес план з доставки суші. Тут вже треба будемо серйозніше подумати. В цій послузі є багато плюсів. По-перше, це дуже зручно для клієнтів, які люблять японську кухню. По друге, це непоганий додатковий достаток для вас.

Тут потрібно розглянути наступні компоненти:
- свіжість продуктів. Це один з найголовніших факторів, що впливають на бізнес. Клієнт завжди хоче їсти свіжі та якісні продукти. На це варто звернути особливу увагу.
- вартість доставки. До цього питання потрібно підходити дуже ретельно. Потрібно, так би мовити, знайти золоту середину. Сильно піднімати не можна, тому що не будуть користуватися вашими послугами, але і сильно слабкою теж не має сенсу, так як будете йти в мінус. Для правильно вибору проаналізуйте ціни конкурентів, ринок у даній сфері.
- швидкість доставки. Не потрібно змушувати клієнта чекати зайвого, це вам не на руку.

Тому що потім звернутися в інший бар, доставка де працює швидше. Тому знайдіть хороших кур'єрів, які з радістю будуть виконувати свою роботу за гідну зарплату.

Ось це всі пункти, які допоможуть вам у створенні власного бізнесу. А мені залишається побажати вам удачі та подальших успіхів.

Сьогодні можна з упевненістю говорити, що японська кухня завоювала всю Європу, в тому числі і Росію. Кожен день по країні відкриваються нові кафе і ресторани, що пропонують страви цієї спрямованості. Новачки в сфері бізнесу можуть загострити свою увагу на послугах доставки суші та іншої традиційної японської їжі. Для відкриття цілого кафе потрібні великі гроші, а постачання їжі в будинки і офіси вимагає дуже мало вкладень.

Суші - це лише сукупність рису, водоростей і начинки, і якщо вміти їх готувати, то процес не займе і 30-ти хвилин, а собівартість буде коливатися в районі 5-ти карбованців. Відсоток прибутку в цьому випадку дуже високий, так як споживачі купують такий товар за 30-50 рублів. Усвідомивши прибуток даного виду діяльності, потрібно приступати до складання бізнес-плану.

По-перше, потрібно знайти приміщення для готування розміром приблизно 30 кв.м. Його місце розташування практично не має значення, але все ж краще вибрати місце біля магістралі або об'їзної дороги, щоб не стояти в пробках.

По-друге, необхідно придбати кухонний мінімум - професійну рисоварку, суші-кейс (якщо ви збираєтеся деякий час зберігати готові суші), термоси для зберігання рису, холодильник і дрібний інвентар: ножі, обробні дошки та інші Початкові витрати не перевищать 50-ти тисяч рублів.

По-третє, шукаємо персонал: кухаря, який знайомий з стравами японської кухні, помічника на кухні, водія з власним авто та оператора з прийому замовлень. Доброго кухаря доведеться платити не менше 20-ти тисяч в місяць, іншим по 8-15. В принципі, кухаря може замінити сам підприємець, якщо у нього є час і бажання навчитися готувати суші. Це зовсім не складно: в Інтернеті є величезна кількість доступних посібників. Щоб трохи заощадити, водієві можна платити за фактом угоди: 50-100 рублів за одну доставку.

У підсумку, для відкриття бізнесу за доставку суші потрібно приблизно 150 тисяч рублів, якщо все буде організовано правильно витрати окупляться лише за півроку, а щомісячна прибуток складе до 200 тисяч в місяць.

Щоб ваш бізнес розвивався, можна створити гідну рекламу, знайти найбільш оптимальні варіанти замовлень, вигадувати нові страви і просувати їх на ринку. Найголовніше - не можна економити на продуктах і довго стояти на одному місці. Просто потрібно налаштуватися на успіх і впевнено йти до своєї мети.

 

Бізнес План доставки суші та ролів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План суши бар

Бізнес План суши бар

Суші бар подає лише холодні закуски. Споживання їх може відбуватися на місці покупки, страви можуть упаковуватися для винесення на будинок або доставлятися за адресою покупця. Режим роботи з 10 до 24. Щодня.

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли
Для того щоб відкривати власний бізнес - японської кухні, потрібно хоча б трохи розбиратися в процесі приготування самої їжі.

Доставка продуктів

Доставка продуктів

Ось ідея полягає в тому, щоб закуповувати ці продукти харчування оптом для декількох сімей та приносити їм додому. Фактично для споживача ціна буде тією ж, що і у магазині. Різниця цін - це дохід організатора ідеї і його виконавців.

 

Тому Вперед - Бізнес План магазин електроінструменту

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План квіткового магазину

Бізнес План квіткового магазину

Як відкрити квітковий магазин? У даного підприємства, як і у будь-якого іншого є свої нюанси. У цьому бізнес плані ми розглянемо особливості квіткового бізнесу, а також порахуємо наскільки рентабельно дане підприємство.


Бізнес План магазину пива

Пивний бізнес має свою специфіку, але вважається одним з найприбутковіших, 11 % всього виробленого пива російськими компаніями реалізується через магазини розливного пива, або "пивні бутіки", як їх називають самі власники.


Бізнес-план магазину автозапчастин

Бізнес-план магазину автозапчастин

Дохід магазинів з продажу автозапчастин, в основному, становить від 20% -110%. Таким чином власник може заробити за перший рік близько 3 млн. р. Експерти підрахували, що ринок автозапчастин в Росії оцінюється приблизно в 52 млрд. дол.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей