Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазин електроінструменту

   

При складанні бізнес-плану необхідно враховувати специфіку пропонованої продукції. На сьогоднішній день ринок електроінструменту досить великий. Він представлений продукцією як вітчизняного виробника, так і провідних світових лідерів.

Якщо перший відрізняється доступністю ціни, але найчастіше, низькою якістю эксплутационно - технічних характеристик, то другий-значно перевершуючи як російські аналоги ,часто відлякує споживача високою вартістю.

Виходячи з цього пропонується:
1) Налагодження довгострокового співробітництва з оптовими та дрібнооптовими постачальниками електроінструменту, запасних частин до нього та витратних матеріалів.

2) Оренда або придбання приміщення під магазин площею не менше 30 кв.м.Это дозволить представити на прилавках всі зразки асортименту пропонованої продукції. Приміщення повинно бути розташоване на "червоній лінії",або в безпосередній близькості від великих господарсько-будівельних ринків.

3) Асортимент пропонованих до продажу товарів повинен формуватися приблизно в рівному співвідношенні : вітчизняний виробник і провідні світові бренди.

  Бізнес План магазин електроінструменту  

4) У номенклатуру реалізованої продукції обов'язково має входити вся лінійка, відноситься до категорії"електроінструмент".Тобто повинні бути присутніми: дрилі, перфоратори, електро та бензопили, електролобзики, електричні шліфувальні машини: кутові і торцеві ,електричні шуруповерти.

5) Необхідна наявність і постійне оновлення широкого асортименту "витратних матеріалів" ,які використовуються при експлуатації електроінструментів ,а також супутніх матеріалів.

6) Бажано розмістити в межах торгових площ ремонтно-сервісну службу. Здійснювати гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування електроінструменту.

7) Персонал торгової точки формується з технічно підготовлених і спеціально навчених кадрів.

 

Бізнес План магазин електроінструменту - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину електротоварів

Бізнес План магазину електротоварів

На сьогоднішній день ні для кого не секрет, що одним з найбільш ефективних інструментів підвищення прибутковості підприємства є наявність хорошого бізнес - плана.Практикой відзначено, що люди, які на своєму підприємстві мають бізнес - плани, отримують вищий рівень прибутковості, ніж ті, у кого бізнес-плану немає.

Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.

 

Тому Вперед - Бізнес План фасування чаю з пакетиків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План навчального центру - Завантажити

Бізнес План навчального центру

Освітні курси - це досить рентабельний бізнес, так як у людей часто виникає необхідність у придбанні додаткових знань і навичок, щоб відповідати сучасним вимогам.


Бізнес План весільного агентства

Бізнес План весільного агентства

Сьогодні весілля все більше нагадують театралізовані вистави, і весільне агентство повинно допомогти молодятам організувати подання та здійснити їх мрії.
Отже, ви вирішили стати власником весільного агентства - з чого ж почати?


Бізнес План магазину постільної білизни - Завантажити

Бізнес План магазину постільної білизни

Середньомісячна виручка складає близько 400 тис. руб., з них 75 - 80 тис. руб. є чистим прибутком. Виходячи з цих показників, окупність проекту-відкриття магазину постільної білизни складе 11 - 12 міс.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей