Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину електротоварів

   

На сьогоднішній день ні для кого не секрет, що одним з найбільш ефективних інструментів підвищення прибутковості підприємства є наявність хорошого бізнес - плану.
Практикою відзначено, що люди, які на своєму підприємстві мають бізнес - плани, отримують вищий рівень прибутковості, ніж ті, у кого бізнес-плану немає.


Багато підприємців переконалися в його необхідності. Особливо він важливий для тих фірм, де є місце конкуренції, де продукт давно вже представлений на ринку існує маса інших виробничо-комерційних нюансів. До їх числа відносяться і магазини електротоварів. Сам по собі цей бізнес здається не складний, але без бізнес-плану тут не обійтися, тому що при організації торгівлі в даному сегменті існує багато підводних каменів. Тому спробуємо розібратися з ідеєю магазину електротоварів, а також основними пунктами бізнес-плану.

Місцерозташування.

Підбір самого оптимального місця для початку бізнесу - це дуже важливий нюанс, від якого залежить успішність даної діяльності. І не обов'язково це має бути центр (в цілях економії коштів на оренду приміщення). Можна підібрати місце де-небудь в торгових центрах, розкиданих по районах міста. Однак, найбільш оптимальний варіант - це взяти в оренду магазин на ринку, бажано на центральному. Плюси такого розташування - велика прохідність людей, особливо у вихідні дні, оренда не так велика, як в торгових центрах, що дозволить поставити доступні ціни на товар.

Опис товару та асортимент.

Поняття "електротовари" дуже велике. Звичайно, з самого початку хотілося б мати широкий асортимент, але це зажадає великих витрат. Тому можна починати з не дуже дорогого товару і дуже ходового, наприклад, лампочки, вентилятори, обігрівачі і так далі. І далі розвиватися і спеціалізуватися на більш дорогий товар, наприклад, міні-електростанції. Можливо завести для реалізації такий товар, який не представлений масово конкурентами. Але для цього необхідний спочатку обійти основні магазини подібної тематики.


Перед тим як купити товар необхідно проаналізувати ринок, дізнатися, чого саме не вистачає електротоварів, ніж попит перевищує пропозицію, які виробники, бренди не представлені в регіоні або малодоступні. Тоді можна буде сміливо робити першу закупівлю.

  Бізнес План магазину електротоварів  

Оцінка ринку.

Перш ніж купувати товар необхідно провести оцінку ринку, виявити внутрішні та зовнішні фактори ризику. До зовнішніх чинників треба віднести такі показники, як валютні зміни, ціни на сполучені товари, тенденція підвищення попиту на певні товари і так далі. А до внутрішніх факторів належать конкуренція, зміна учасників ринку, зміна доходу споживачів і так далі. Необхідно стежити за змінами цих факторів і оперативно підлаштовуватися під них.

Потенційний попит.

Якщо враховувати те, що даний магазин буде знаходитись на території центрального ринку, і буде мати в асортименті товар, який в достатній кількості не представлений на ньому, то рівень очікуваного попиту буде дуже великий. Адже якщо попит перевищує пропозицію, значить, ця ніша повністю не заповнена.

Розрахунок ціни.

Магазин електротоварів припускає великий асортиментний ряд. Але в однієї категорії товару повинні бути представлені марки для різного типу клієнтів, з високим достатком і не дуже. Тобто в даному випадку ціна буде відповідати якості товару. Щоб встановити ціну треба визначитися з нормою прибутку. Небажано спочатку гнатися за високими показниками прибутковості. Потрібно серйозно розуміти, що перші місяці, можливо рік буде відпрацювання вкладеного капіталу, розкрутка магазину, плавне входження його в сегмент ринку.

Маркетинг.

Відразу після відкриття магазину, необхідно його рекламування та просування на ринку. Обов'язково треба мати велику яскраву вивіску, щоб вона була помітна. Для такого магазину, а особливо якщо він знаходиться на ринку, великі витрати на рекламу не знадобляться. Для початку буде достатньо роздачі листівок при вході на ринок, а також у людних місцях. Щоб підвищити лояльність клієнтів, обов'язково на кожен товар повинен даватися гарантійний термін, а також право протягом тижня повернути товар при серйозних причини, також проводити безкоштовну консультацію по товару, можливо знижки першим покупцям, або в перші місяці роботи магазину і т.д.

Фінансовий план.

Для того щоб відкрити такий магазин, потрібно приблизно знати, які потрібні початкові інвестиції і на які цілі вони будуть витрачатися.
До основних належать: закупівля самого товару, оренда приміщення, торгове обладнання(стелажі, комп'ютер, оргтехніка, касовий апарат, спеціальні комп'ютерні програми тощо), зарплата і соціальні відрахування найманих працівників, транспортні витрати, рекламні, зв'язок тощо
Як показують соціологічні опитування підприємців, зайнятих у даній сфері, окупність магазинаэлектротовара відбувається через рік-другий.

 

Бізнес План магазину електротоварів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.

Бізнес План магазин електроінструменту

Бізнес План магазин електроінструменту

При складанні бізнес-плану необхідно враховувати специфіку пропонованої продукції. На сьогоднішній день ринок електроінструменту досить великий. Він представлений продукцією як вітчизняного виробника, так і провідних світових лідерів.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину колготок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину госптоварів

Бізнес План магазину госптоварів

Отже, Ви вирішили зайнятися власним бізнесом. Виникає цілком закономірне запитання : з чого починати? Насамперед, варто гарненько подумати, на скільки ви готові до труднощів і ризикованим вкладенням грошей, чи достатньо Ви знаєте ту сферу діяльності, якій плануєте займатися.


Бізнес План магазину канцтоварів

Бізнес План магазину канцтоварів

Організувати підприємство з продажу канцтоварів - досить вигідний бізнес. Тут ви зможете скачати бізнес план магазину канцтоварів з реальними цифрами і використовувати його для відкриття своєї справи.


Бізнес План ювелірного магазину

Бізнес План ювелірного магазину

Рентабельність будь-якого справи, а ювелірного особливо, сильно залежить від його місця розташування. Ювелірний магазин, як місце реалізації товарів споживання еліти, повинен знаходитися в центральних районах міста.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей