Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину госптоварів

   

Отже, Ви вирішили зайнятися власним бізнесом. Виникає цілком закономірне запитання : з чого починати? Насамперед, варто гарненько подумати, на скільки ви готові до труднощів і ризикованим вкладенням грошей, чи достатньо Ви знаєте ту сферу діяльності, якій плануєте займатися. Потім крок другий-це вибрати конкретний вид товару або послуг, які Ви будете пропонувати потенційним клієнтам. Ну і після довгих роздумів крок третій - грамотно складаємо бізнес-план. У ньому необхідно чітко вказати свої цілі і завдання, а так само способи їх досягнення.

Припустимо, Ви вирішили відкрити магазин госптоварів. За допомогою бізнес-плану Ви визначаєте асортимент товару.

• Товари для городу та саду;
• Господарські товари для будинку;
• Одноразовий посуд
• Будівельні матеріали;
• Побутова хімія;
• інше.

Місце розташування магазину - господарський магазин повинен розташовуватися в густонаселеному районі з гарною прохідністю.

Персонал - для магазину площею 100 кв.м., як правило, достатньо 2 продавця. Так само необхідно продумати систему зарплати та мотивації для персоналу.
Постачальники - товар для магазину можна купувати як через інтернет, так і в оптовиків, кому як зручно.

Оподаткування - прийнятною формою оподаткування для роздрібної торгівлі господарчими товарами є ЕНВД. Крім ЕНВД, необхідно платити податок ПДФО (13 %) і єдиний соціальний податок (34%).

Розраховуєте приблизні доходи та витрати і окупність магазину виходячи з площі магазину, кількості персоналу, закупівельної вартості товару, витрат на рекламу і обладнання.

  Бізнес План магазину госптоварів  

Чим вдаліше буде складений бізнес план, тим більше виникає шансів для залучення спонсорів, інвесторів і кредиторів. Складання плану найпростіше почати з звичайних записів в блокноті, де будуть викладені всі ідеї по розкрутці Вашого магазину госптоварів, по організації трудового процесу, методи продажів і способи залучення клієнтів. Потім, через час поверніться до записів додайте щось нове, непотрібне закресліть. Загалом, спробуйте структурувати написане, і вже на основі отриманого складіть план. В ідеалі обсяг не повинен перевищувати двадцять-двадцять п'ять сторінок.

Стандартний бізнес план магазину госптоварів повинен обов'язково містити наступні пункти:

• Титульний аркуш
• Вступна частина. Зазначення мети
• Опис бізнесу, яким Ви плануєте зайнятися
• Аналіз ринку госптоварів
• Територія, на якій буде розташований магазин
• Методи управління персоналом та магазином
• Фінансові розрахунки
• Зростання з фінансової сторони
• Документація
• Перспективи розвитку
• Список ділових і особистих рекомендацій

Звичайно, не зайвим буде ознайомитися з літературою та інтернет ресурсами на дану тему, поспілкуватися з іншими підприємцями, які працюють з господарчими товарами, просто походити по господарським магазинах, щоб ознайомитися з товаром, відзначити для себе переваги та недоліки даного бізнесу.

Важливо, щоб бізнес-план був складений особисто Вами, з інтернету скачати можна лише приклади його складання. Тоді Ваш план буде унікальним і отримає більше шансів на втілення.

 

Бізнес План магазину госптоварів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План господарського магазину

Бізнес План господарського магазину

Магазин господарських товарів буде розташований в центрі міста Тараз Жамбилськой області за адресою вул. Толі Бі 34 в орендованому приміщенні. Магазин буде збувати за доступними цінами побутову хімію, парфумерію, косметику, товари для дому, канцелярські товари, найбільш затребувані для населення.

Магазин побутової хімії - відкриття бізнесу

Магазин побутової хімії

Незамінність різноманітних миючих засобів не піддається сумніву. Елементи побутової хімії стали звичайним домашнім атрибутом. Тому даний товар має колосальну затребуваність, а бізнес, побудований на його продаж, є чудовою ідеєю, здатною забезпечити чималий дохід.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину канцтоварів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину одягу

Бізнес План магазину одягу

Відкриття свого магазину одягу вважається експертами чи не найбільш рентабельним бізнесом. Тут прибуток, в першу чергу, залежить від вибраного виду товару: одяг економ-класу класу люкс і т.д.


Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.


Бізнес План чайного магазину

Бізнес План чайного магазину

Чайний магазин - можливо найкращий напрямок бізнесу для тих, хто любить заробляти завжди залишаючи клієнта задоволеним. Чай - це те, що завжди буде користуватися величезним попитом і його різновид велика.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей