Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину канцтоварів

   

Організувати підприємство з продажу канцтоварів - досить вигідний бізнес. Тут ви зможете скачати бізнес план магазину канцтоварів з реальними цифрами і використовувати його для відкриття своєї справи.

Оглядова частина

По-перше, канцелярські товари користуються попитом у всіх категорій громадян. Наївно вважати, що ваш контингент школярі і студенти, близько 60% покупок виробляють офіси, але крім них,- це і домогосподарки і лікарі. Пік покупок, безумовно, припадає на підготовку до навчального року - кінець літа-початок осені, однак попит на канцтовари залишається досить високий весь рік.

Пам'ятайте, що завищувати ціни на свій товар не варто, краще заробляти на обсязі продажів. Важливим чинником у цьому бізнесі є хороша реклама, що підходить просторе і світле приміщення, тому що канцтовари зараз це не звичайні ручки і олівці, це спосіб виділитися і проявити свою індивідуальність, тому покупці проводять багато часу, розглядаючи вітрини. Необхідно сказати про сервіс, ваші продавці повинні бути підковані і ввічливі. Потрібно також правильно класифікувати товари - у вас в магазині будуть класична канцелярія, а також сувенірно-супутні товари та товари елітної групи, на які, до речі, можна і ціну накинути.


  Бізнес План магазину канцтоварів  

Аналіз ринку

Краще вибрати місце для свого магазинчика без конкурентів поблизу, ну а якщо такі є, необхідно знизити ціну, або придбати незвичайні товари, загалом, відрізнитися від конкурентів, і залучити своїх покупців. Може бути, знадобиться змінити графік роботи, якщо починати роботу раніше офісів до вас будуть заходити перед роботою.

Виробничий план

Для реалізації бізнес-плану вам знадобиться приміщення не менше 20 квадратних метрів, маленький магазин відкривати немає сенсу, кіоск окупиться нескоро. Крім того, потрібно мати якийсь невеликий склад. З обладнання вам необхідні стелажі, прилавки, різноманітні полиці і вітрини, а також касовий апарат, комп'ютер, якщо найменувань товару дуже багато. Персонал магазину - це бухгалтер, менеджер, 2-3 продавця, прибиральниця. Головна вимога до продавців - знання товару, новинок.

Фінансова частина

Витрати:
купівля або оренда приміщення - 1200 тисяч рублів;
обладнання - 350 тисяч рублів;
реєстрація підприємства - 100 тисяч рублів;
оборотні кошти - 800 тисяч рублів.
Витрати за місяць:
змінні (штрафи)- 100 тисяч рублів;
постійні (зарплата, комунальні платежі, купівля товарів, податки)- 740 тисяч рублів.
З обсягом продажів приблизно 1000 чоловік в місяць і середньою сумою однієї покупки 1000 рублів дохід за місяць: 1 мільйон рублів.
Чистий прибуток в місяць - 160 тисяч рублів.
Приблизний період окупності 12 місяців.

Якщо ви ще сумніваєтеся, останній аргумент - щорічно попит на канцелярські товари зростає приблизно на 20%.

 

Бізнес План магазину канцтоварів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План канцелярського магазину

Бізнес План канцелярського магазину

Канцелярські товари є продуктами народного споживання, тому попит на даний вид товару збережеться на тривалий час. Студенти і школярі при підготовці до нового навчального року є, звичайно, головними споживачами даної продукції, але все ж основна частка середньорічних продажів доводиться на елітну продукцію та приладдя для офісу.

Бізнес План виробництво канцелярських товарів

Бізнес План виробництво канцелярських товарів

Чи погодитеся ви з твердженням, що канцелярські товари є товаром першої необхідності? Швидше за все, погодьтеся.
Сьогодні жоден офіс і жодна установа, пов'язане з будь-яким видом діяльності, не може обійтися без використання канцелярії, а саме, ручок, олівців, паперу тощо

 

Тому Вперед -Бізнес План ювелірного магазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину тканин

Одяг масового виробництва ніколи не зможе задовольнити повністю всіх покупців, завжди є та частина, яка хоче виглядати не як всі - це клієнти індивідуального пошиття і творчі особистості, які самі творять шедеври.


Бізнес План дитячого магазину

Бізнес План дитячого магазину

Відкриття магазину з дитячими товарами представляється дуже вигідним підприємством, оскільки на товар зазначеної групи попит не падає. Батьки будуть купувати дітям іграшки та одяг незалежно від криз і спадів у економіці.


Бізнес План магазину нижньої білизни

Бізнес План магазину нижньої білизни

Відкрити власний магазин нижньої білизни є серйозним і відповідальним кроком у світ бізнесу, тому при цьому потрібно брати до уваги багато чинників - ситуацію на ринку, зацікавленість населення в даній продукції, а також вашу конкурентоспроможність.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей