Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво канцелярських товарів

   

Чи погодитеся ви з твердженням, що канцелярські товари є товаром першої необхідності? Швидше за все, погодьтеся.
Сьогодні жоден офіс і жодна установа, пов'язане з будь-яким видом діяльності, не може обійтися без використання канцелярії, а саме, ручок, олівців, паперу і т.п. Навіть простий приклад, коли можна порахувати якою кількістю канцелярських товарів ми користуємося у себе вдома, дозволяє зайвий раз переконатися в їх актуальності. Саме тому можна сказати, що бізнес, пов'язаний з продажем канцтоварів цілком затребуваний і може приносити хороший прибуток. Для того щоб зрозуміти і прорахувати всі нюанси, необхідно скласти бізнес план. Нижче пропонуємо розглянути типовий приклад бізнес-плану для відкриття магазину канцелярських товарів.

1. Проведення аналізу ринку, виявлення потенційних конкурентів у бізнесі.
Якщо ви ще не досить добре розбираєтеся в питаннях даного бізнесу, можна звернутися до фахівців, які проведуть повний аналіз ринку і продукції і допоможуть прийняти правильне рішення. Непогано також скористатися класифікацією канцелярських товарів і будувати бізнес виходячи з цього. Існує три види канцелярії: для школярів та студентів, для офісів та елітна продукція. Слід зазначити, що за оцінками експертів, основна частка припадає на продаж офісних приладдя, яка становить близько 60%. І кожен рік спостерігається тенденція її зростання майже на 20%.Тобто можна зробити висновок, що орієнтуючись на дану групу товарів, як на пріоритетну - прибутковість бізнесу буде вище, ніж від продажу інших напрямків.

2. Вибираємо місце і приміщення для магазину.
Тут в першу чергу потрібно виходити з того, що місце повинно бути не заповнено в окрузі конкурентами. Тільки якщо є впевненість у перевазі вашого товару над товаром конкурентів, можна не замислюватися про вибір місця, а відкривати магазин там, де забажаєте. Найкраще орендувати приміщення або будівля в центрі міста, там, де зосереджена велика кількість офісів і навчальних закладів.

3. Реклама.
Ні для кого не секрет закономірність, чим більше вкладається коштів у рекламу товару, тим вона ефективніше працює на ваш бізнес. Для організації реклами знову відкрився канцелярського магазину можна використовувати декілька найбільш підходящих варіантів.

Перший з них - це роздача рекламних листівок поблизу вашого магазину, але даний спосіб хороший в початку, коли покупці ще не знають про відкриття.

Другий варіант теж досить ефективний - це реклама по радіо, або якщо магазин буде розташовуватися в ТЦ, то також можна скористатися замовленням послуг реклами його інформатором. Інші варіанти, такі як розміщення рекламних щитів або ролики на ТБ, є досить дорогими, але не менш ефективними, тут вже потрібно буде орієнтуватися на ваші можливості.

  Бізнес План виробництво канцелярських товарів  

4. Набір персоналу.
Для магазину потрібно таке мінімальна кількість співробітників:
- керівник - 1 людина;
- бухгалтер - 1 особа;
- продавець - 2 людини;
Якщо планується відкриття великого магазину, то додатково необхідні будуть:
- менеджер по доставці - 1 людина;
-менеджер по закупкам - 1 людина.

Обов'язково запам'ятайте правило, що рівень продажів у вашому магазині буде прямо залежати від компетентності набраного персоналу. Більшість постачальників зараз практикують тренінги, навчання видами своєї продукції, і її функціональності на практиці.

5. Фінансова та розрахункова частина
Витрати на купівлю чи оренду магазину, рекламу - 1 млн 200 тис. руб.
Витрати на закупівлю стелажів, касового апарату та іншого устаткування - 350 тис. руб.
Витрати для реєстрації бізнесу - 100 тис. руб.
Інвестиції на закупівлю товару в оборот - 800 тис. руб.
Загальна сума складе: 2 млн 450 тис. руб.
Середній розмір чека - 1 тис. крб. з обсягом продажів - тисяча покупців в місяць.
Доходи в місяць від продажів складуть - 1 млн. руб.
Змінні витрати, можливі штрафи - 100 тис. руб.

Постійні витрати, які включають в себе оновлення асортименту та закупівлю товарів, виплату зарплати персоналу, оплата комунальних платежів складуть 700 тис. руб.
Разом змінні витрати в місяць - 800 тис. руб.
Щомісячна прибуток становитиме 200 тис. руб.
Сплата податків - 40 тис.руб.
Чистий прибуток в місяць - 160 тис. руб.
Середній термін окупності проекту становитиме 12 місяців.

 

Бізнес План виробництво канцелярських товарів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину канцтоварів

Бізнес План магазину канцтоварів

Організувати підприємство з продажу канцтоварів - досить вигідний бізнес. Тут ви зможете скачати бізнес план магазину канцтоварів з реальними цифрами і використовувати його для відкриття своєї справи.

Бізнес План канцелярського магазину

Бізнес План канцелярського магазину

Канцелярські товари є продуктами народного споживання, тому попит на даний вид товару збережеться на тривалий час. Студенти і школярі при підготовці до нового навчального року є, звичайно, головними споживачами даної продукції, але все ж основна частка середньорічних продажів доводиться на елітну продукцію та приладдя для офісу.

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво диванів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину госптоварів

Бізнес План магазину госптоварів

Отже, Ви вирішили зайнятися власним бізнесом. Виникає цілком закономірне запитання : з чого починати? Насамперед, варто гарненько подумати, на скільки ви готові до труднощів і ризикованим вкладенням грошей, чи достатньо Ви знаєте ту сферу діяльності, якій плануєте займатися.


Бізнес План магазину канцтоварів

Бізнес План магазину канцтоварів

Організувати підприємство з продажу канцтоварів - досить вигідний бізнес. Тут ви зможете скачати бізнес план магазину канцтоварів з реальними цифрами і використовувати його для відкриття своєї справи.


Бізнес План ювелірного магазину

Бізнес План ювелірного магазину

Рентабельність будь-якого справи, а ювелірного особливо, сильно залежить від його місця розташування. Ювелірний магазин, як місце реалізації товарів споживання еліти, повинен знаходитися в центральних районах міста.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей