Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину тканин

   

Одяг масового виробництва ніколи не зможе задовольнити повністю всіх покупців, завжди є та частина, яка хоче виглядати не як всі - це клієнти індивідуального пошиття і творчі особистості, які самі творять шедеври. Радує, що їх стає все більше, незважаючи на великий вибір ширвжитку. Тенденція зростаючого попиту дозволяє думати про бізнес-план магазину тканин.

Насамперед, потрібен моніторинг магазинів готового одягу, салонів ательє, магазинів тканин, тобто конкурентів. Відразу визначаться обґрунтування плану для майбутнього проекту. Виносячи на перше місце прибуток, треба планувати більш широкий асортимент, що буде «провокувати» більшу кількість імпульсних покупок. Хоча попит на тканини практично постійний, напередодні літнього сезону він все одно зростає. Бізнес-план і це повинен врахувати.

Докладні розрахунки бізнес-плану повинні враховувати вкладення в оренду приміщення, закупівлю товару, меблі та оформлення магазину, бути може, попередній ремонт, заробітну плату найманим працівникам. Асортимент тканин повинен бути як можна ширше, особливо, якщо деякі можна буде купити тільки у вас. Якщо скрізь будуть пропонувати турецькі і китайські тканини, нехай у вас будуть ще й італійські, і індійські. З тканинами бажано продавати супутні товари та фурнітуру, згодом це можуть бути ще і швейні машини з оверлоками. Це приверне більшу кількість покупців, які не тільки займаються шиттям, але і просто хочуть щось змінити в готових речі або зробити дрібний ремонт.

Особливо треба зупинитися на персоналі, консультанти повинні бути не тільки ввічливими і привітними, але і грамотними в даній сфері, мають смак і почуття стилю. Ідеальний варіант, коли продавець може підказати на прохання кількість отмеряемой тканини або навіть модель майбутньої речі. Як додаткова послуга - наявність закрійника приверне ще більше клієнтів
.
При грамотному веденні справи, доходи повинні бути вже з третього місяця роботи, а передбачуваний час окупності проекту повинно бути не більше півроку.

В будь-якому бізнес-плані треба врахувати ризики. При закупівлі товару обов'язково треба знати і передбачати модні тенденції, а це досить складно. Прибуток буде залежати від грамотного розташування магазину. Багато чого залежить від уміння стимулювати бажання покупки, цьому багато в чому сприяють манекени, задрапіровані в цікаві зразки тканин. Рекламної стратегії треба приділити в плані особливу увагу, реклама може мати одне з вирішальних місць в утворенні прибутку.

 

Бізнес План магазину тканин - Завантажити

1

Читайте також:

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.

 

 

Тому Вперед -Бізнес План дитячого магазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину дверей

Бізнес План магазину дверей

Прийнявши рішення відкрити магазин дверей, ви зробили правильний і вірний крок на шляху до успіху. Адже, з кожним днем, будівельний бізнес стрімко розвивається, а якісні і надійні двері потрібні кожному новому побудованому завданням або квартирі.


Бізнес План магазину взуття

Бізнес План магазину взуття

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.


Бізнес План магазину товарів для хобі

Бізнес План магазину товарів для хобі

Якщо Ви вирішили стати власником магазину товарів для хобі, то перше, що слід врахувати - їх творчу специфіку. Асортимент цього напрямку великий і різноманітний, і правильно оформити замовлення, а також забезпечувати хороші продажі зможе людина, яка дійсно розбирається в моделях для складання, фарби, пензлі і тому подібних речах.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей