Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину товарів для хобі

   

Якщо Ви вирішили стати власником магазину товарів для хобі, то перше, що слід врахувати - їх творчу специфіку. Асортимент цього напрямку великий і різноманітний, і правильно оформити замовлення, а також забезпечувати хороші продажі зможе людина, яка дійсно розбирається в моделях для складання, фарби, пензлі і тому подібних речах. Ну або як мінімум уявляти собі, чим скрап-букінг відрізняється від квілінгу.

З чого ж почати свій проект?

1. Вивчіть конкурентів
- ця інформація допоможе Вам отримати уявлення про те, який попит на даний вид товару, а також про тих, з ким Вам доведеться ділити ринок продажів. Не забудьте про канцелярське і книжкові магазини - їх асортимент досить близький Вашому.

2. Напевно Ви вже уявляєте, де буде знаходитися Ваш магазин. Виходячи із специфіки району, визначте свій майбутній асортимент. Якщо це типовий «спальник», то замовляти дорогі збірні моделі кораблів або літаків, або набори для батика швидше за все, не варто.

  Бізнес План магазину товарів для хобі  

Зате добре продаватимуться «витратні матеріали - пластилін, глина для ліплення, набори для шиття. Якщо магазин в центрі міста, то попит може бути більшим, і тоді варто спробувати творчість «для просунутих» - набори для вітража, олійні фарби, набори для виготовлення листівок і т.д.

3. Правильно виберіть постачальника. Якщо ви плануєте невеликий магазин, то має сенс розглянути можливість замовлення товару по інтернету. Цілком ймовірно, що витрати на доставку будуть такими ж або меншою, ніж якщо возити товар самостійно.

Отже, товар замовлено, договір оренди укладено, стелажі розставлені. Перед Вами стоїть питання ціноутворення. В середньому по галузі націнка на товари для творчості, як на канцтовари, іграшки та листівки, становить приблизно 35 - 60%. Встановлюючи ціну не забудьте зробити її конкурентоспроможною.

4. Після того, як ви провели всі підготовчі роботи, настала пора розрахувати прибуток майбутнього магазину. У спрощеному, але близькій до реальності вигляді, розрахунок виглядає так. З передбачуваного щомісячного доходу (приблизну суму денної виручки можна «підглянути» у конкурентів) відніміть витрати, включаючи плату за оренду, комунальні послуги, зарплату працівників з податковими відрахуваннями, вартість першої партії товару і витрати на його доставку, вартість охоронних послуг, виплати по кредитах і різні супутні витрати, наприклад дрібний ремонт. Якщо отриманий результат Вас задовольнив - вперед, до нових вершин!

На відкритті магазину Ваша підприємницька діяльність припинятися не повинна. Залучення покупців - довготривала завдання з різними змінними. Подальша маркетингова тактика цілком залежить від вашої фантазії і креативності, адже ви торгуєте творчістю! Почати можна з обережною розробки системи дисконтних карт. А найпопулярнішою акцією, спрямованою на розкрутку хобі-магазинів сьогодні є проведення майстер-класів для дітей і дорослих.

 

Бізнес План магазину товарів для хобі - Завантажити

1

Читайте також:

Улюблене хобі - успішний бізнес

Улюблене хобі - успішний бізнес

В наш час вироби ручної роботи-це не тільки хобі, але й чудова можливість хорошого заробітку. Тепер рукоділля можна сміливо називати підприємницька діяльність.

скрапбукінг своїми руками

Скрапбукінг своїми руками

Сьогодні ручна робота дуже цінується, а це означає, що можна на приємне проведення часу підзаробити. Така бізнес-ідея як скрапбукінг своїми руками дозволить залишити щось на згадку і урізноманітнити своє дозвілля новим хобі, і заробити на цьому.


Чи потрібен мені стартовий капітал? Всі за і проти.

Ви думаєте: «Та 100% для початку свого бізнесу необхідно мати стартовий капітал. І зовсім нова тема - де його взяти».


Від мети бізнесу - один крок! Правило успіху.

У кожного існує свій, індивідуальний рецепт щастя. Але є сфери людської діяльності, які базуються на загальних законах, які будуть сприяти досягненню поставленої мети.

 

Тому Вперед -Бізнес План рибальського магазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину продуктів

Бізнес План магазину продуктів

Продукти харчування - це така категорія товарів, без якої не обходиться ні одна людина, причому щодня. Саме тому, це один з найбільш вигідних проектів, адже попит на продукти постійний. Але чомусь не багато домагаються стабільного успіху.


Бізнес План магазину дверей

Бізнес План магазину дверей

Прийнявши рішення відкрити магазин дверей, ви зробили правильний і вірний крок на шляху до успіху. Адже, з кожним днем, будівельний бізнес стрімко розвивається, а якісні і надійні двері потрібні кожному новому побудованому завданням або квартирі.


Бізнес План магазину взуття

Бізнес План магазину взуття

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей