Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План рибальського магазину

   

Основна мета - відкриття спеціалізованого магазину, для категорії людей цікавляться риболовлею. Саме головне побудувати все так, щоб ніхто не йшов з нього без покупки.

Як основу для асортименту товарів краще брати вудки і спінінги, ну і звичайно ж інші дрібниці, на зразок блешень, гачків, поплавців і т.д. Але звичайно ж основна прибуток все одно заснована на перших найменуваннях. Головне не забувати включати в асортимент так само і рибальські костюми, взуття, човни, намети та інший необхідний інвентар.

При відкритті найголовніше дізнатися все конкурентні магазини, знайти собі гарне місце і забезпечити всі чудовою рекламною кампанією. Найкраще рекламу звичайно розміщувати на телебачення та в друкованих виданнях. Також було б непогано влаштовувати дні знижок та інших акцій, що відповідно збільшує потік покупців.

Дуже важливий вибір приміщення, і чи збираєтеся ви його придбати або взяти в оренду. Також важливий інтер'єр магазину - все повинно бути оформлено зі смаком і бажано в супутньої тематики.

У продавці краще звичайно ж набирати людей добре знаються на цій справі, бажано ,щоб продавець теж був досвідченим рибалкою. І не забувайте про постачальників, вони практично головна складова - адже чим дешевше ви знайдете поставку товарів, тим дешевше ви встановите ціни в своєму магазині.

  Бізнес План рибальського магазину  

Витрати на відкриття рибальського магазину складуть приблизно 550 000 рублів.
З них:
Оренда приміщення-30 000
Комунальні платежі - 5 000
Придбання торговельного обладнання - 70 000
Початковий закуп товару - 350 000
Реклама і просування - 40 000
Фонд оплати праці з відрахуваннями - 50 000
Інші витрати - 5 000
РАЗОМ - 550 000

Практика багатьох магазинів показує, що на всі рибальські товари зазвичай ставлять націнку 70-100%,тобто відповідно рентабельність висока.

У середньому магазин за місяць здатен заробити 250-300 тис. рублів, а чистий дохід складе близько 70-90 тис. рублів. Тобто виходить, що спочатку витрачена сума повернеться за 6-9 місяців.

 

Бізнес План рибальського магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі.

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...

 

Тому Вперед -Бізнес План рибного магазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План весільного агентства

Бізнес План весільного агентства

Сьогодні весілля все більше нагадують театралізовані вистави, і весільне агентство повинно допомогти молодятам організувати подання та здійснити їх мрії.
Отже, ви вирішили стати власником весільного агентства - з чого ж почати?


Бізнес План магазину постільної білизни - Завантажити

Бізнес План магазину постільної білизни

Середньомісячна виручка складає близько 400 тис. руб., з них 75 - 80 тис. руб. є чистим прибутком. Виходячи з цих показників, окупність проекту-відкриття магазину постільної білизни складе 11 - 12 міс.


Бізнес-план ЖКГ - Завантажити

Бізнес-план ЖКГ

Вже більше 10 років для здійснення різних робіт в системі житлово-комунального господарства залучаються приватні фірми. Вони займаються різними роботами: ремонт будинків, електропроводки в квартирах, заміна сантехніки, вивезення сміття з дворів тощо


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей