Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План рибного магазину

   

Не секрет, що здорове харчування є запорукою здоров'я людини, і останнім часом вона стає все більшою потребою.

Риба - невід'ємний елемент правильного здорового раціону, так як м'ясо риби є дієтичним і містить безліч корисних вітамінів і корисних мікроелементів. Саме тому відкриття бізнесу з продажу цього продукту має повний шанс на успіх.

Як організувати рибне справу

Яким би цей бізнес не був би перспективним, в будь-якому випадку хороша ідея потребує грамотної її реалізації. Перш за все, треба провести аналіз ринку і визначитися з вибором постачальників. Для ведення рибного бізнесу досить мати реєстрацію індивідуального підприємця.

Риба - це швидкопсувний продукт, тому краще всього співпрацювати з вітчизняними виробниками, так як на транспортування продукції буде йти набагато менше часу. Це забезпечить її свіжість, а як наслідок якість і привабливість для покупців.

Особливе значення при відкритті рибного магазину, як і будь-якого іншого, має вибір приміщення для торгівлі. Необхідно враховувати щоденну пешепроходимость, зручність розташування для постачальників, конкуренцію і навіть соціально-економічний рівень розвитку обраного району.

  Бізнес План рибного магазину  

Обладнання для рибного магазину на перших порах можна купити лише найнеобхідніше, а вже по ходу розвитку бізнесу можна буде поступово розширювати її асортимент. Необхідно пам'ятати, що у вашому магазині обов'язковим параметром повинен бути доступ до проточній воді. В іншому випадку можна зіткнутися з проблемами з санепідемстанцією.
 
Обладнання для магазину закуповуйте лише найнеобхідніше. З часом можна буде розширити її асортимент. Так як риба досить швидко псуватися, то її постачання здійснюватися за вашими заявками, у міру реалізації товару.

Ви можете торгувати як замороженою рибою, свіжою рибою, ту й іншу разом. Головне відштовхуватися від необхідності реалізовувати продукти, які найшвидше псуються , протягом дня.

Збільшити клиентооборот і зробити магазин більш привабливим для покупців можна з допомогою продажу супутніх товарів. Це можуть бути спеціальні ножі, приправи і морепродукти.

Персонал повинен бути ввічливим і знати особливості різних видів риби, щоб бути корисними покупцям. Для цього можна забезпечити ряд семінарів з даної тематики. У перший час штат співробітників може складатися лише з декількох продавців, бухгалтера і менеджера по закупкам. Слід пам'ятати, що кожен співробітник повинен обов'язково мати медичну книжку. І регулярно, згідно із законодавством, проходити медогляд.
 
Приблизні розрахунки

Витрати:
Приміщення під магазин - від 20 тис. руб. на місяць;
Обладнання - 200 тис. руб.;
Товар-150-200 тис. руб. на місяць;
Фонд оплати праці - 70 тис. руб. На місяць;
Електроенергія - 5-6 тис. руб. в місяць
Водопостачання - 2-3 тис. руб. на місяць;
Разом: приблизно 370 тис. руб.
Період окупності : рік-півтора.

 

Бізнес План рибного магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Організація рибного господарства

Організація рибного господарства

Ідея розвитку «рибного» бізнесу передбачає, насамперед, вибір риби для розведення. Існує два варіанти - короп або форель. Оскільки вони дають швидкий приріст. А також користуються великим попитом у покупців.

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину одягу для вагітних

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План більярдній

Бізнес План більярдній

Зазвичай зацікавленість у відкритті такого специфічного закладу як більярдний клуб мають люди, які в якійсь мірі вже задіяні в цій сфері, наприклад професійні гравці. А отже, головним завданням перед побудовою самої концепції розвитку більярдної буде те, що клуб подобався вам самим


Бізнес План кальянной

Бізнес План кальянной

Якщо Ви бажаєте реалізувати себе в бізнесі, безпосередньо пов'язаному зі сферою розваг, але при цьому приносить непоганий прибуток - тоді відкриття кальянной це те, що Вам потрібно. Але перш, ніж приступити до справи, Ви повинні розуміти, що, для того щоб успішно управляти кальянной


Бізнес План суши бар

Бізнес План суши бар

Суші бар подає лише холодні закуски. Споживання їх може відбуватися на місці покупки, страви можуть упаковуватися для винесення на будинок або доставлятися за адресою покупця. Режим роботи з 10 до 24. Щодня.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей