Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План більярдній

   

Зазвичай зацікавленість у відкритті такого специфічного закладу як більярдний клуб мають люди, які в якійсь мірі вже задіяні в цій сфері, наприклад професійні гравці. А отже, головним завданням перед побудовою самої концепції розвитку більярдної буде те, що клуб подобався вам самим, так як ви і будете першими відвідувачем. Але для того що б підприємство такого роду народилося легше в першу чергу рекомендуємо вам скласти свій бізнес-план, а за шаблон прийняти той що ми пропонуємо вам завантажити безкоштовно.

Для початку слід визначитися з цільовою аудиторією більярдного клубу, тобто позначити тих людей, кому ви збираєтеся продавати свої послуги. Як правило, цей заклад відвідують люди трьох груп: звичайні споживачі, професійні гравці і так звані «елітні гості».

Для звичайних відвідувачів головним буде ціновий діапазон, розташування закладу. Це самий масовий клієнт, і підлаштувати свій бізнес для такої групи найлегше.

Професійні гравці, вони ж - спортсмени. Частота проведених змагань, якість обслуговування та інвентарю, репутація закладу. Все це звичайно складніше ніж попередній пункт. Але, як правило, в жорстких ринкових умовах підприємці легко поєднують масові заклади з різними турнірами майстер-класами та іншими плюшками.

  Бізнес План більярдній  

Куди складніше йде з побудовою більярдної для заможного клієнта. У першу чергу потрібно подбати про інвентарі, він повинен бути на порядок фешенебельней, дорожче. А значить додаткові грошові вливання. Так само слід подумати про планування приміщення адже головне для такої цільової аудиторії це усамітнення, можливість обговорити ділові відношення і т.д.

В принципі концепція приміщення більярдного клубу завжди була класикою. Це правильне приміщення - порівняно велике приблизно по 30 кв. метрів для столу, самі столи і всі атрибути до них, бар, до речі, часом його дохід набагато перевершує від прибутку з ігор.

Одним з головних ваших ресурсів персонал. Правильно навчений, комунікабельний, чесний, він буде серцем клубу, так як основну роботу з клієнтами буде вести саме він: продавати міцні напої, стежити за столами, а часом грати з відвідувачами.

Рентабельність такого заклад буде залежати в першу чергу від відвідуваності. Саме з-за цього особливу важливість набувають управлінські здібності.
 
Даний бізнес-план є лише шаблоном, тим лекалом викроївши який «під себе» ви зможете вибудувати свою справу на довгі роки.

 

Бізнес План більярдної - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес-план більярдного клубу

Бізнес-план більярдного клубу

В цілому ж ринок більярду вже доволі висококонкурентний. Тільки ніша більярдних в розважальних зонах торгових центрів залишається ще не до кінця насиченою, але і це всього лише питання часу.
Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ досить специфічний і потребує певних знань бізнес. На виробництво хорошого кия йде досить багато часу.

 

Тому Вперед -Бізнес План кальянной

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину меблів

Бізнес План магазину меблів

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.


Бізнес План магазину подарунків

Бізнес План магазину подарунків

Бізнес план є обґрунтуванням економічної ефективності відкриття магазину подарунків. Мета відкриття магазину - пропонувати різноманітної цільової аудиторії широкий асортимент подарунків.


Бізнес План автомайстерні

Бізнес План автомайстерні

З кожним роком все більше людей набувають статусу автовласників. Багато банків пропонують вигідні умови автокредитування, з'являється можливість швидкого придбання авто. Якщо ви зібралися зайнятися бізнесом в сфері авто ремонтних послуг, для початку необхідно визначитися, яких масштабів вона буде, де буде розташовуватися.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей