Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину одягу для вагітних

   

Ви вирішили відкрити магазин для вагітних. Ідея, безумовно перспективна і багатообіцяюча, для тих, хто хоче мати стабільний та високий дохід. З чого ж почати?
Необхідно мати чіткий бізнес - план: знайти постачальників, скласти маркетинговий план, оцінити ризики і т. д. Можна скачати бізнес - план з інтернету або нехай його складанням займеться фахівець. А ви почнете діяти.

Для початку необхідно продумати асортимент вашого магазину: верхня сезонна одяг, одяг на кожен день, білизна для вагітних жінок, колготки, нічні сорочки і т.д. Далі слід зареєструвати ІП або ПП.

Наступним кроком буде пошук приміщення для вашого магазину. Тут необхідно врахувати, людність обраного вами місця. Бажано, щоб магазин знаходився поруч з дитячим садком, пологовим будинком, дитячою поліклінікою, або з жіночою консультацією. Адже саме там часто проводять час вагітні жінки.

Після придбання приміщення для магазину, необхідно зробити ремонт і створити комфортну обстановку. Необхідно забезпечити чистоту, порядок і затишок в приміщенні.

  Бізнес План магазину одягу для вагітних  

Тепер переходите до закупівлі вішалок, стелажів, прилавків, гачків - прищіпок. Не забувайте і про те, що вагітні жінки швидко втомлюються, тому необхідно поставити диванчик у вашому магазині для зручності клієнток. А також поставте кулер з водою.

Наступним етапом йде набір співробітників в ваш магазин. Враховуйте, що вагітні часто вразливі, вимогливі й легко ображаються. Отже, і підхід до них має бути відповідним. Краще наймати продавців - жінок, що вже народжували, які добре розбираються в асортименті. Крім продавців необхідно найняти бухгалтера, менеджера по закупкам і директора (його функції можете виконувати самі).

Не варто обходити стороною рекламу. Яскрава вивіска з оригінальною назвою, листівки, флаєра, - будуть відмінною рекламою вашого магазину. І, звичайно, задоволені клієнти будуть розповідати про магазині своїм друзям та знайомим.

 

Бізнес План магазину одягу для вагітних - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Найкраще відкривати магазин для вагітних жінок, в спальних районах міста, де найбільше новобудов а відповідно і молодих сімей, жінки в положенні навряд чи зберуться у віддалений магазин.

Послуги молодим мамам

Послуги молодим мамам

В сучасній англійській мові існує термін "альфа-мама". Так іноді називають молодих мам, освічених і досить успішних. Альфа-мами мають потребу в більшому обсязі інформації, володіють більшим ступенем товариськості.

 

Тому Вперед -Бізнес План сувенірного магазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План дизайн студії - Завантажити

Бізнес План дизайн студії

Послуги дизайн-студії оцінюються, як правило, на 5-10% від вартості наступних робіт (будівництво, виготовлення, монтаж). Вартість розробки дизайну для поліграфії, зовнішньої реклами та інтернет-сайтів встановлюється за одиницю послуги або часу.


Бізнес План вантажних перевезень - Завантажити

Бізнес План вантажних перевезень

Здається, все це не така важка робота, саме це і стало поштовхом для роботи на даному ринку дрібним фірмам, що складається з невеликої кількості людей. Часто до таких фірмам висловлюють невдоволення самі клієнти тому, що постійно змінюються ціни за доставку, спочатку названа одна ціна, а в підсумку, через невизначених причин, виходить зовсім інша.


Бізнес План лісопилки - Завантажити

Бізнес План лісопилки

В даний час будівельна галузь набирає обертів, тому створення власної лісопилки - досить вигідну напрямок підприємництва. Бізнес повинен орієнтуватися на місцеві потреби, враховувати попит на пиломатеріали і наявність конкурентів.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей