Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План сувенірного магазину

   

Бізнес-план магазину сувенірів допоможе визначити оптимальну спрямованість діяльності й організувати досить прибуткову торговельну точку з продажу товарів різних цінових категорій, адже оригінальні сувеніри завжди користуються великим купівельним попитом.

Опис підприємства

Такий план повинен детально розглядати всі головні критерії, які будуть впливати на успіх даного підприємства. Для цього найбільш важливим є: зручне місце розташування магазину, правильний вибір категорії товарів, проведення неординарною рекламної кампанії.

Магазин розташувати найкраще у відомому торговельному центрі, що дасть можливість забезпечити стабільний потік покупців. Види продукції залежать від асортименту прямих конкурентів, а також від цільової аудиторії. Реклама включає в себе розміщення оголошень в ЗМІ і в громадських місцях, бажано налагодити проведення рекламних акцій в передсвяткові дні. Магазин оформляється від особи, індивідуального підприємця. Режим роботи встановлюється з 10 до 20, це найбільш зручний графік насамперед для клієнтів.

  Бізнес План сувенірного магазину  

Опис послуг

Передбачається продаж подарункової продукції категорії середньої ціни. Асортимент товарів повинен постійно змінюватися. За статистикою найбільш висока прибуток досягається в передноворічні дні, а також з наближенням жіночого свята 8 березня. Серед постійно реалізованих товарів - подарунки до дня народження, весілля, новосілля. Не забувати включати в асортимент листівки, приділяти належну увагу упаковці та оформлення.

Аналіз ринку

Справа в тому, що сувенірний бізнес - це величезна різноманітність продукції, тому в одному центрі торгівлі можуть уживатися кілька відділів з абсолютно різним асортиментом, головне вибрати правильну товарну групу. Ексклюзивні сувеніри можна реалізовувати фактично за будь-якою ціною.

Виробничий план

Відкривати магазин доцільно на орендованій площі. Її розмір залежить виключно від фінансових можливостей. Бізнес-план повинен передбачити придбання торгового устаткування і касового апарату. Штат співробітників маленького магазину - невеликий, досить двох продавців - консультантів, які працюють через тиждень, або по іншому графіку. Можна обійтися і одним продавцем, якщо господар готовий періодично підміняти його. Ні в якому разі не забувати про професіоналізм продавців - вони повинні бути комунікабельними, здатними зацікавити покупців до купівлі. Управлінські функції бажано виконувати безпосередньо підприємцем.

Фінплан

Порівняння витрат і приходу грошових коштів дає можливість оцінити рівень прибутковості. Наведений розрахунок складено для магазину площею 10 квадратних метрів.

Початкові витрати (тис. крб)

Торгове обладнання - 80.000
Первісна купівля товару - 300.000
Рекламна кампанія - 20.000
Разом - 400.000

Поточні витрати (тис. крб)

Оренда плата - 15.000
Закупівля товарів - 70.000
Заробітна плата - 30.000
Реклама плюс інші витрати - 15.000
Разом - 130.000

Доходи (тис. крб)

Виручка в середньому за місяць - 160.000

Щомісячна прибуток - 30.000
Звідси випливає, для того щоб окупити первинні витрати, знадобиться трохи більше року.

 

Бізнес План сувенірного магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Перед початком бізнесу на сувенірній продукції вам потрібно визначитися, на кого ви будете орієнтувати свій товар, це можуть бути як підприємці так і туристи, або постаратися поєднати і те, і інше.

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

У виготовленні подарунків головне визначитися з контингентом ваших майбутніх клієнтів і виготовляти продукцію у відповідності з їх перевагами. Так само потрібно розуміти сезонність товарів, тобто виготовляти подарунки до майбутніх свят.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину дитячого харчування

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План ремонт квартир

Бізнес План ремонт квартир

Необхідно врахувати, що робота такої фірми носить сезонний характер, левова частка замовлень припадає на період з ранньої весни до кінця осені. Цей фактор необхідно врахувати при рекламної кампанії. В місяці найменшого попиту, залучати клієнтів з допомогою різних знижок і акцій


Бізнес План юридичні послуги

Бізнес План юридичні послуги

Бізнес-план юридичної контори - це бізнес план проекту, який полягає у відкритті компанії по наданню юридичних послуг. Сьогодні в інтернеті можна скачати такий проект.


Бізнес План масажного кабінету

Бізнес План масажного кабінету

У сучасної людини все частіше виникає потреба в масажних процедур. Довге сидіння за комп'ютером у статичній позі, стреси, бажання надати кращу форму свого тіла все активніше вимагають втручання масажу.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей