Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План кальянной

   

Якщо Ви бажаєте реалізувати себе в бізнесі, безпосередньо пов'язаному зі сферою розваг, але при цьому приносить непоганий прибуток - тоді відкриття кальянной це те, що Вам потрібно. Але перш, ніж приступити до справи, Ви повинні розуміти, що, для того щоб успішно управляти кальянной, Вам самому потрібно полюбити те, чим плануєте зайнятися. Ви зобов'язані розбиратися у виборі видів кальяну і сортів тютюну, а також вміти створити таку атмосферу у вашому закладі, щоб клієнту хотілося повертатися до Вас знову і знову. Плюс, Ви повинні відповідально підійти до підбору персоналу, щоб у Вашому закладі було якісне обслуговування.

Приклад ведення бізнесу:

Ви повинні бути готові до того, що робочий день у Вас буде починатися пізно, що працювати потрібно буде вночі. Також Вам належить тримати під контролем замовлення тютюну, алкоголю та інших продуктів, організацію розважальної програми, наймання, контроль та управління персоналом. Пізніше Ви зможете найняти керуючого, який займеться усіма організаторськими питаннями, але краще Вам самому пройти через це всі, щоб отримати безцінний досвід для подальшого контролю над бізнесом.

Ваші Клієнти:

Люди, які люблять нічні розваги і приходять в захват від куріння кальяну. Крім цього їх повинна залучати атмосфера Вашої кальянной.

  Бізнес План кальянной  

Для початку бізнесу Вам знадобиться:

- Орендувати відповідне приміщення для кальянной і облаштувати його;
- Придумати цікаве назву;
- Інвестиційний капітал;
- Персонал, що відповідає даній роботі;
- Можливість проведення розважальних заходів;
- Програма обліку;
- Реклама нового закладу.

Плюси:

- Якщо Вам по душі розважальні заклади, то цей бізнес буде приносити Вам задоволення;
- Цей бізнес може стати досить прибутковим;
- Ви заведете знайомства з цікавими людьми;
- Можете придбати популярність в місцевих колах підприємців.

Мінуси:

- Високі початкові інвестиції;
- Часта робота по ночах;
- Висока плинність кадрів.

 

Бізнес План кальянной - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План більярдній

Бізнес План більярдній

Зазвичай зацікавленість у відкритті такого специфічного закладу як більярдний клуб мають люди, які в якійсь мірі вже задіяні в цій сфері, наприклад професійні гравці. А отже, головним завданням перед побудовою самої концепції розвитку більярдної буде те, що клуб подобався вам самим

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Торгівлю тютюном можна розділити на два різних бізнесу. У першому випадку, це масова торгівля звичайними сигаретами, в такому випадку діють свої умови бізнесу. У другому випадку, це продаж якісного тютюну для справжніх цінителів смаку.

Бізнес План тютюнового бутика

Бізнес План тютюнового бутика

Тютюновий бутік - це бізнес престижу і задоволення. Дуже важко поки в цій сфері заробляти, а тим більше швидко окупити свої витрати на його відкриття. Але є і свій великий плюс у даного бізнесу, адже він тільки зароджується на нашому ринку, а значить, є місце для розвитку та входження нових гравців.

 

Тому Вперед -Бізнес План суши бар

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину сантехніки

Бізнес План магазину сантехніки

Найбільш позитивним аспектом організації магазину сантехніки, є потреба в придбанні сантехнічного обладнання, як жителів зростаючих районів новобудов, так і періодично власників вже існуючих будівель.


Бізнес План виробництво води

Бізнес План виробництво води

Ні для кого не секрет, що для вживання в їжу, люди намагаються вибирати найбільш чисту і якісну воду. Її виробництво та доставка в наш час є альтернативним заняттям. На думку багатьох експертів зараз відбувається певний бум в цьому роді діяльності і з часом, тенденція його зростання буде тільки збільшуватися.


Бізнес План ремонт квартир

Бізнес План ремонт квартир

Необхідно врахувати, що робота такої фірми носить сезонний характер, левова частка замовлень припадає на період з ранньої весни до кінця осені. Цей фактор необхідно врахувати при рекламної кампанії. В місяці найменшого попиту, залучати клієнтів з допомогою різних знижок і акцій


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей