Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину сантехніки

   

Виконавче резюме

Найбільш позитивним аспектом організації магазину сантехніки, є потреба в придбанні сантехнічного обладнання, як жителів зростаючих районів новобудов, так і періодично власників вже існуючих будівель.

Загальний опис підприємства

Організаційно-правова форма підприємства - приватний підприємець. Цінова політика - головний принцип організації підприємства. Для підприємства, що спеціалізується на дешевих товарах, можливо розташування в спальних районах і місцях новобудов. А тим хто планує торгувати елітною сантехнікою, краще вибрати місце в центрі, з наявністю зручних під'їздів і парковок.

Продукція і послуги

Роздрібний продаж - основна діяльність підприємства. У перелік послуг магазину входить консультація клієнтів при виборі сантехніки, доставка і монтаж придбаного обладнання. Можливе розширення асортименту супутніми аксесуарами для санвузлів.

  Бізнес План магазину сантехніки  

Маркетинг

Маркетинговий аналіз, що передує запуску бізнесу допоможе уникнути помилок. Характеристики ринку, визначення району з найменшою кількістю конкурентів і найбільшою кількістю споживачів сантехнічного обладнання. Стратегія просування продукції, реклама, обсяги продажів, післяпродажне обслуговування.

Виробничий план

Відкриття магазину сантехніки, передбачає оренду торгового приміщення складу загальною площею не менше 100м.кв. Високу функціональність повинен забезпечити штат з 4 продавців консультантів, двох вантажників та керуючого, а так само умови оплати праці і стимулювання персоналу. Стабільний потік покупців забезпечить рекламна компанія в популярних друкованих виданнях, вулична реклама поблизу новобудов, видача купонів на знижки, акції та розпродажі.

Фінансовий план.


Усереднений перелік витрат для магазину сантехніки, що спеціалізується на товари середньої цінової групи.
Ремонт приміщень - 90.000
Закупівля та монтаж торгового обладнання - 140.000
Закупівля першої партії товару - 1.000.000
Загальна: 1.230.000
 

Бізнес План магазину сантехніки - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину керамічної плитки

Бізнес План магазину керамічної плитки

Набросаєм собі {бізнес-план}, в якому постараємося врахувати всі "підводні камені", які зустрінуться на шляху відкриття магазину з продажу керамічної плитки.

Бізнес План магазину госптоварів

Бізнес План магазину госптоварів

Отже, Ви вирішили зайнятися власним бізнесом. Виникає цілком закономірне запитання : з чого починати? Насамперед, варто гарненько подумати, на скільки ви готові до труднощів і ризикованим вкладенням грошей, чи достатньо Ви знаєте ту сферу діяльності, якій плануєте займатися.

Бізнес План господарського магазину

Бізнес План господарського магазину

Магазин господарських товарів буде розташований в центрі міста Тараз Жамбилськой області за адресою вул. Толі Бі 34 в орендованому приміщенні. Магазин буде збувати за доступними цінами побутову хімію, парфумерію, косметику, товари для дому, канцелярські товари, найбільш затребувані для населення.

 

Тому Вперед -Бізнес План виробництво води

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину подарунків

Бізнес План магазину подарунків

Відкриття магазину подарунків і сувенірів прекрасний спосіб дати волю своїй творчій натурі, можна реалізувати свої ідеї по наданню якісних послуг з оформлення, створення подарунків. Креативність і особливий підхід до потреб клієнтів забезпечить вам процвітання в цьому бізнесі.


Бізнес План спортивного залу

Бізнес План спортивного залу

Сучасні умови ведення бізнесу зобов'язують підприємця думати на кілька ходів вперед. Перед тим, як почати втілювати бізнес-ідею у життя, слід скласти бізнес-план.


Бізнес План навчального центру - Завантажити

Бізнес План навчального центру

Освітні курси - це досить рентабельний бізнес, так як у людей часто виникає необхідність у придбанні додаткових знань і навичок, щоб відповідати сучасним вимогам.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей