Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План дитячого клубу

   

У сучасному світі батьки все більше часу проводять на роботі і менше - з власними дітьми. Тому дитячий клуб - хороша можливість зайняти дитину будь-якого віку чим-небудь цікавим і корисним.

Для відкриття дитячого клубу знадобиться грамотно складений бізнес-план. Цей документ допоможе правильно спланувати витрати і визначити розмір доходів. Крім того, при відсутності стартового капіталу з його допомогою можна отримати кредит в банку або залучити інвестора.

Що ж повинен включати в себе бізнес-план? Насамперед, інформацію про напрямок діяльності клубу: ранній розвиток дитини, малювання, вивчення іноземних мов, хореографія, театральне мистецтво, музика або туризм. Далі йде розрахунок вартості оренди приміщень, визначення витрат на заробітну плату персоналу, ремонт і обладнання кімнат, закупівлю іграшок, інструментів, меблів, методичних матеріалів. Для нормального функціонування клубу знадобитися наявність не менше 4 кімнат та санвузла. Всі приміщення повинні мати хорошу систему вентиляції та освітлення. Бажано також виділити місце для прийому їжі, якщо графік роботи передбачає перебування дітей у центрі більше 2 годин.

  Бізнес План дитячого клубу  

Наважуючись на відкриття дитячого клубу, не зайвим буде також добре вивчити район передбачуваного місця розташування. Наявність великої кількості конкурентів може суттєво відбитися на популярності центру і, відповідно, на його прибутковості. Для дитячих клубів туристичного напрямку слід враховувати можливі сезонні коливання відвідуваності - під час шкільних канікул наплив дітей буде значно більше, ніж під час навчання.

 

Бізнес План дитячого клубу - Завантажити

1

Читайте також:

Дитячий сад на дому - бізнес дому

Дитячий сад на дому - бізнес будинку

Багато часу я виношував ідею створення не дорогого бізнесу зі стабільним доходом, бажано на дому. Як не дивно ідею підказала мені мати, вихователька дитячого саду. має великий стаж роботи з дітьми.

Дитяча школа бізнесу

Створюється враження, що у прагненні забезпечити собі якомога більшу кількість постійних клієнтів сучасні банки готові працювати навіть з малолітньою аудиторією.

Навчальний центр - як бізнес. Як відкрити свій навчальний центр ?

Навчальний центр - як бізнес. Як відкрити свій навчальний центр ?

Безліч людей по ходу свого життя переучивается на інші спеціальності, так як у них з'являється можливість заробітку в якійсь сфері. Перед відкриттям свого навчального центру вам потрібно визначитися з тими спеціальностями і курсами, які у вас будуть викладатися.

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазин квіти

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину канцтоварів

Бізнес План магазину канцтоварів

Організувати підприємство з продажу канцтоварів - досить вигідний бізнес. Тут ви зможете скачати бізнес план магазину канцтоварів з реальними цифрами і використовувати його для відкриття своєї справи.


Бізнес План ювелірного магазину

Бізнес План ювелірного магазину

Рентабельність будь-якого справи, а ювелірного особливо, сильно залежить від його місця розташування. Ювелірний магазин, як місце реалізації товарів споживання еліти, повинен знаходитися в центральних районах міста.


Бізнес План магазину електротоварів

Бізнес План магазину електротоварів

На сьогоднішній день ні для кого не секрет, що одним з найбільш ефективних інструментів підвищення прибутковості підприємства є наявність хорошого бізнес - плана.Практикой відзначено, що люди, які на своєму підприємстві мають бізнес - плани, отримують вищий рівень прибутковості, ніж ті, у кого бізнес-плану немає.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей