Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

   

Інтернет технології розвиваються сьогодні шаленими темпами, люди вміють і знають що таке інтернет - телефонія вже працюють у даному бізнесі та їх успіхам можна тільки позаздрити.

На сьогоднішній день Інтернет-телефонія отримує все більш широке поширення і популярність у всьому світі. Більше того, є прогнози, згідно яких інтернет-телефонія в найближчі десятиліття повністю витіснить традиційну телефонну зв'язок.

Така тенденція пояснюється тим, що для традиційних телефонних дзвінків потрібні наявність досить високого ступеня розвитку комунікаційних систем, а саме, телефонних станцій, телефонних ліній, кабелів, супутників зв'язку тощо У кінцевому підсумку це призводить до того, що міжнародні дзвінки є дуже дорогим задоволенням.


  Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки  

У той же час інтернет-телефонія поряд з існуючими телефонними лініями використовує найсучасніші технології мережі Інтернет, що дає можливість передавати через одну і ту ж лінію, повною мірою використовуючи її ємність, пакети даних різних запитів. Іншими словами, одна телефонна лінія одночасно може застосовуватися відразу для декількох абонентів.

Для старту вам потрібний сучасний комп'ютер з телефонною гарнітурою. Бортова звукова карта навряд чи дасть потрібну якість, тому краще придбати її окремо. Також вам необхідно спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить передавати голосову мова через інтернет і звичайно ж, доступ до якісної каналу інтернету.

Щоб ви змогли здійснювати платежі постачальникам послуг із США і Європи, вам потрібно відкрити платіжні картки Visa або Mastercard.

Формат ринку.

Надавати послуги можна в трьох напрямках:
комп'ютер-комп'ютер;
комп'ютер-телефон;
телефон-телефон.


  Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки  


Найбільш оптимальним і дешевим є перший варіант комп'ютер-комп'ютер. Тут сам дзвінок нічого не варто, а плата здійснюється лише за використання інтернет-трафіку. Але для такого дзвінка обидва абоненти повинні використовувати комп'ютер і доступ до інтернету.

Другий варіант, коли ви з комп'ютера телефонуйте на будь-який телефон, навіть стаціонарний. Цей вид дзвінка коштуватиме дорожче попереднього варіанту.

І третій варіант - найдорожчий і витратний для обох сторін. Коли ви телефонуєте з телефону на телефон, а організацію дзвінка бере на себе обладнання провайдера.

Як будь-який бізнес, інтернет - телефонія має свої переваги і недоліки. Цей бізнес не вимагає серйозних вкладень, гарантує отримання великого прибутку з причини наявності величезного споживчого ринку і відсутність конкуренції. З іншого боку, він вимагає постійного вдосконалення і розвитку - необхідно стежити за оновленням програмного забезпечення, вирішувати питання безпеки, оплати послуг, підвищення якості Інтернет-телефонії.

1

Читайте також:

Репутація в інтернеті

Для успішного розвитку бізнесу потрібне повне або мінімальну присутність конкуренції. Однією з ідей є бізнес ідея відновлення репутації в інтернеті. Використання пошуку в інтернеті для збору інформації про людину ставати справою звичною.

  Бізнес-план компанії з розробки програмного забезпечення
Дослідження ринку стільникового зв'язку

Дослідження ринку стільникового зв'язку

Нещодавно кількість російських користувачів стільникового зв'язку досягло позначки у сто тридцять мільйонів. Принаймні такі результати отримали організатори соціологічних досліджень. Рівень поширення послуг даного типу зв'язку склав вісімдесят дев'ять відсотків. Детальніше...

 

Тому Вперед - Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

При створенні нігтьової студії потрібно приділити увагу створенню дружньої атмосфери, яка буде допомагати для напрацювання постійних клієнток, майстер який нарощує нігті повинен входити в довіру до клієнтів.


Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.


Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

ЗМІ - це такий вид діяльності, який повинен працювати завжди 24 години на добу. Працівники ЗМІ це дуже активні й комунікабельні, творчі особистості. Чим краще ви будете доносити до народу свої думки тим більшого успіху зможете досягти.



Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:









 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011



Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей