Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План автошколи

   

Послуги автошколи користуються попитом і взимку і влітку, в будь-якому місті. А автошколи, обладнані сучасними автомобілями, що мають у своєму штаті досвідчених інструкторів і бездоганну організацію якісного процесу навчання користуються найбільшим попитом у жителів.

При плануванні відкриття автошколи варто обов'язково скласти бізнес-план. Важливим чинником є наявність у автошколи відкритої майданчики для навчання практичним навикам водіння. Варіантів для цього не дуже багато: якщо її не в наявності, доведеться взяти в оренду або укласти угоди з іншими автошколами, що значно заощадить Ваші кошти.

При створенні автошколи насамперед необхідно отримати ліцензію на освітню діяльність. Потім знайти приміщення, оформити його в оренду, обладнати нормами.

Транспорт - більш витратна частина бізнес-плану автошколи. Усі машини повинні бути технічно справними, обладнані дзеркалами заднього виду, подвійними педалями і необхідними пізнавальними знаками.

  Бізнес План автошколи  

Для навчання теоретичним курсом необхідно найняти викладача, який повинен мати свідоцтво на право навчання, а також мати середню спеціальну або вищу технічну освіту. При плануванні набору 2 груп в місяць, потрібно три інструктори практичного водіння, з розрахунку 10-12 курсантів на одного в місяць, і один викладач теорії.

У штаті автошколи повинен бути механік, який відповідає за випуск автомобілів на лінію. Для економії грошових коштів цей обов'язок можна покласти на одного з інструкторів, за умови проходження курсів з підготовки механіків.

Автошколі потрібен адміністратор. У його обов'язку входить відповідати на дзвінки по телефону, формувати групи, обдзвонювати курсантів.

На думку учасників ринку окупатися автошкола буде кілька років. Однак через два роки після успішного початку роботи потік навчаються стане постійним.

 

Бізнес План автошколи - Завантажити

1

Читайте також:

Нові тенденції в автострахуванні

Нові тенденції в автострахуванні

Результати досліджень красномовно свідчать: 90% людей бажають, щоб сума страховки від поломок залежала від пробігу машини.

Бізнес-план автошколи

Послуги автошколи користуються попитом і взимку і влітку, в будь-якому місті. Аавтошколи, обладнані сучасними автомобілями, що мають в ...

 

Тому Вперед -Бізнес План більярдній

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину шпалер

Бізнес План магазину шпалер

Сьогодні багато людей хочуть поліпшити своє положення відкривши власний бізнес, щоб забезпечити собі і своїй родині майбутнє. Більшість створюють свою справу, яка буде їм цікаве і принесе дохід. Для цього потрібен грамотний бізнес-план, який зараз легко скачати в інтернеті.


Бізнес План магазину дитячого взуття

Бізнес План магазину дитячого взуття

Дитяча ніжка має тенденцію до постійного зростання, тому необхідність частих покупок взуття для малюків не викликає сумнівів. Відкриття магазину, який займається продажем дитячого взуття, навряд чи буде збитковим заходом.


Бізнес План магазину біжутерії

Бізнес План магазину біжутерії

Під час кризи торгівля біжутерією є досить перспективною, оскільки ювелірні прикраси доступні не всім. Хороша бізнес ідея - магазин біжутерії. Що б переконатися в популярності біжутерії, варто поглянути на жінок.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей