Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Заробіток в інтернеті - хто вважає це нереальним?

   

Щодня мільйони людей користуються інтернетом, і напевно переду кожним користувачем рано чи пізно виникає питання: «А чи можна заробити в мережі, і наскільки взагалі реальний заробіток в інтернеті?». Величезна кількість людей вже випробували всілякі кликовые сайти, платні листи, чарівні гаманці, безпрограшні стратегії гри казино і стовідсотково успішну торгівлю на біржі Форекс.

Після проходження всього цього марення у людей складається тверде переконання, що сама фраза «заробіток в інтернеті» - це повний абсурд, трата часу або викачування грошей обманним шляхом. Але це зовсім не так, адже є ж люди, які дійсно заробляють в інтернеті, і це далеко не завжди досвідчені програмісти, творці сайтів або талановиті дизайнери. У цій статті я коротко дам лише одну ідею, як приклад, який, можливо, наштовхне багатьох на подальші дії. Отже, почнемо!

Давайте подумаємо, що таке інтернет взагалі? Якщо розглянути це питання більш глобально, то інтернет - це всього лише величезна кількість сайтів та інформації різноманітної тематики. І саме на сайтах люди роблять гроші. Маючи свій сайт, ви, як мінімум, можете заробляти на одній лише рекламі чужих товарів і послуг (пасивний заробіток).


 

Заробіток в інтернеті - хто вважає це нереальним?

 

«Але ж створити сайт - це дуже дорого» - скажете ви. Насправді в наш час набирають все більшу популярність CMS (програми для легкого і швидкого створення сайтів будь-якої складності). І тепер будь-який бажаючий може розібратися в будь-такий CMS за тиждень + ще тиждень піде на створення самого сайту. А ось що з цим сайтом робити далі вже вирішувати вам. Я, звичайно, міг би навести безліч прикладів, як заробити в інтернеті на своєму сайті, але в рамках цієї статті наведу лише один конкретний приклад:

01) Зберіть якомога більше всіляких безкоштовних і умовно платних корисних програм для звичайних користувачів комп'ютера - це можуть бути всілякі антивіруси, програвач музики і відео, офісні програми, кодеки, дефрагментатори, програми для скачок файлів, браузери та багато-багато всього іншого. Бажано, щоб це були свіжі версії. Качайте їх прямо з офіційних сайтів.

02) Далі закачуйте окремо кожну програму на 3-4 файлообмінника (depositfiles, letitbit, turbobit,rapidshare), після чого ви отримаєте посилання для скачування ваших програм. Одна програма - по одній з посиланням кожного файлообмінника.

03) Після цього викладайте на своєму сайті лише описи цих програм і проставляйте відповідні їм посилання для скачки, отримані на файлообмінниках.

04) Тепер людина, бажаючий скачати якусь вашу програму, буде переходити за посиланням на файлообмінник, і завантажувати програму вже звідти.

У чому тут сенс, і яким чином на цьому заробити? А вся справа в тому, що чим більше людей будуть скачувати програми за вашим посилання з вашого сайту, тим більше грошей вам заплатять файлообмінники. Адже каждыйфайлообменник зацікавлений у великій кількості людей, які качають, так як заробляє на продажу пакетів підвищеної швидкості скачки.

Простіше кажучи:
- Ви наводите на файлообмінники людей, які качають ваші програми.
- Багато хто з цих людей купують у файлообмінників пакети високій швидкості скачки.
- Файлообмінники діляться з вами відсотком від заробітку.

Ось вам заробіток в інтернеті практично без грошових вкладень (витратитися потрібно буде лише на купівлю домену та хостингу, а також приділити час і зусилля на втілення описаної вище схеми). Бажаю всім удачі у Ваших починаннях! :)

1

Читайте також:

Заробіток на платних опитуваннях

Заробіток на платних опитуваннях

Всі, хто шукав способи заробітку в інтернеті, стикалися з можливістю брати участь у платних опитуваннях. Даний вид діяльності широко популярний в Європі і США, а в нашій країні почав набирати обертів порівняно недавно.

Заробіток на копірайтінгу - Бізнес в інтернеті

Заробіток на копірайтінгу - Бізнес в інтернеті

Бізнес в інтернеті - це дуже просто. Оскільки інтернет щільно ввійшов у наше життя і посів у ній почесне місце, то багато людей починають з його допомогою заробляти. Хочеться зупинитися на такому цікавому метод заробітку, як копірайтинг.

Інтернет магазин з продажу книг - як ідея бізнесу

Інтернет магазин з продажу книг - як ідея бізнесу

Створення інтернет магазину бізнесу практично нічим не відрізняється від реального магазину, єдина відмінність - це не потрібні торгові майданчики. Але такі речі як склад та персонал все одно необхідна складова.

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Так само при створенні даного бізнесу вам потрібно забезпечити легкість придбання, доставки товарів до покупця і звичайно ж гарантію на товар!
Змушуйте своїх менеджерів особисто знайомитися з покупцями, хоча б в спілкуванні по телефону - це великий плюс!

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Ми пропонуємо для вас ідею для бізнесу з купівлі товарів з аукціонів і подальшої реалізації по сайтах, блогах, форумах і т.д. Звичайно, щоб почати такий бізнес ви повинні бути активним користувачем інтернету, і розуміти, як працює механізм від замовлення до доставки.

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

З цього відео ви дізнаєтеся, як формується ціна на одяг секонд-хенду. Звідки її привозять до Росії.
Ми пропонуємо вам продавати продукцію Секонд-Хенду через інтернет, в ідеалі, якщо це буде ваш власний сайт.

Як заробити з Google Adsense $9 000 в місяць

Як заробити з Google Adsense $9 000 в місяць

У цій статті я розповім вам як простий індійський хлопець почав працювати з Google Adsense і чого він добився. Всього за три місяці наполегливої роботи він вийшов на дохід $9 000 в місяць. Нічого особливого і мега складного він для цього не зробив.


Тому Вперед -Початок готельного бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей