Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

   

При створенні бізнесу у сфері ЖКГ головне-це довіра людей, мешканці обслуговуваних територій повинні чітко розуміти куди і на що витрачаються їхні гроші, отримаєте їх довіру, ваш бізнес буде процвітати.

Що являє собою сучасне вітчизняне ЖКГ? Це застарілі (а частіше і зовсім відсутні) технології та обладнання, велика витратність виробництва тепла і води, неефективні системи їх транспортування до споживачів...Вже для всіх став очевидним криза сфери, життєво важливою для кожного без винятку. Фінансове забезпечення утримання міського господарства в його нинішньому вигляді непосильно як для споживачів житлово-комунальних послуг, так і для бюджету.

Чому малий бізнес повинен йти в ЖКГ? У чому вигода? Відзначимо, що у сфері ЖКГ зосереджено понад 26% всіх основних фондів. На частку ЖКГ припадає 20% загального обсягу енергоспоживання. 64% підприємств мають приватну і змішану форми власності на ринку послуг ЖКГ. Дуже показово, що в 29 суб'єктах Федерації підприємства ЖКГ мають позитивне сальдо фінансової діяльності.


  Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію  

Перспектива виходу на цей ринок приватних керуючих жорстко пов'язана з відповіддю на питання, де взяти ті самі об'єкти, які можуть забезпечити належний рівень доходу. Компаніям, що бажають отримати підряди на управління, необхідно комплексно вкладати в просування свого імені на ринку. Але це витрати, відсутність чітких перспектив і, в цілому, «довга гра».

Втім, одних вкладень у власне ім'я на сьогоднішній день явно недостатньо. Спершу слід провести потужну піар-підтримку самої послуги, про яку нині мало хто знає. І тільки після того, як ставлення більшості громадян до приватним керуючим компаніям зміниться з нинішнього скептичного і зневажливого («саме бізнес, значить, красти будуть») на хоча б нейтральне, можна буде просувати власний бренд. А поки сама послуга не популярна, то і вкладення в «ім'я» навряд чи виправдані.

Інша проблема - низька прибутковість управління масовим житлом. Адже саме в цьому сегменті проглядається ніша для невеликих керуючих компаній. Сегмент елітних новобудов нині поділений між великими учасниками ринку, і доступ на нього практично закритий. У бізнес-класі є лазівки, але все одно велика частина будинків експлуатується «дочками» девелоперів. Втім, навіть якщо і вдасться отримати в управління висококласний об'єкт, не факт, що невелика компанія впорається з експлуатацією сучасних інженерних систем, якими такі будівлі оснащені. «Менш витратним сегментом для КК є будинки, побудовані в 90-ті роки, не мають настільки технічно насиченою «начинки», як сучасні елітні споруди»

 

Персонал

У цьому бізнесі кадри вирішують все. Часто сам власник має солідний досвід в житлово-комунальній сфері і сам управляє конторою. Обов'язково потрібен хороший інженер, краще з досвідом із житлової системи. Крім нього потрібні сантехніки, електрики, теслі, двірники, прибиральники. Зарплатний фонд компанії може скласти від 4 до 50 тис. доларів.
Для організації цілодобової диспетчерської служби потрібно 4 диспетчера. У деяких випадках, комунальні контори власну аварійну службу не організовують, а укладають договір зі сторонньою організацією. Такий хід не можна назвати ефективним, оскільки між двома службами та мешканцями часто виникають розбіжності. Тому краще все-таки організувати власну службу.


  Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію  


Вкладення грошей

Для організації керуючої компанії буде потрібно від $70 до $200 тис. Основними витратами стануть зарплата, закупівля інвентарю та оргтехніки, оренда приміщення. Інвентар для двірників - ганчірки, мітла, косарки, лопати. Для сантехніки - ключі, електроінструмент. «Якщо вклали $70 тис., взяли на обслуговування близько 10 будинків, то вкладення окупляться приблизно через 1 рік. Прибуток складе приблизно 5% від виручки. Таким чином, щоб збільшити прибуток, потрібно набрати більше клієнтів». Рентабельно обслуговувати житловий фонд площею не менше 200 тис. кв. м або приблизно 40 стоквартирних будинків».

Специфічні особливості побудови бізнесу в сфері ЖКГ залишають мало можливостей для малого бізнесу. Крім великого обсягу інвестицій потрібно налагоджена взаємодія з владою.

1

Читайте також:

Бізнес-план ЖКГ - Скачать

Бізнес-план ЖКГ

Вже більше 10 років для здійснення різних робіт в системі житлово-комунального господарства залучаються приватні фірми. Вони займаються різними роботами: ремонт будинків, електропроводки в квартирах, заміна сантехніки, вивезення сміття з дворів тощо

 

Аутсорсинг для ЖКГ

Через що сталася реформи в ЖКГ, тепер майже в кожному будинку з'явився свій керуючий або вірніше сказати, «смотрящий», той чоловік, ...

Власний бізнес керуюча компанія (ТСЖ). Управління багатоквартирним будинком

Власний бізнес керуюча компанія (ТСЖ). Управління багатоквартирним будинком

Вміння спілкуватися і переконувати людей, одна з головних складових успіху керуючої компанії. Для жителів будинків вам потрібно створити комфортні умови життя при цьому не забуваючи про себе...

 

Тому Вперед - Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.


Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей