Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вантажоперевезення газель. Свій бізнес на газелі

   

В наш час коли у людей є гроші і можливість купувати нове житло. доводиться перевозити речі з місця на місце. подивившись на це, я пропоную починаючим підприємцям вхопиться за цю справу. а також і тим хто хоче розвинути свій бізнес.

"Бізнес план вантажоперевезення на газель - набирає свої обороти напрям в країні". Щоб не прогоріти в цьому вантажоперевізному справі вам необхідно надати на ринок хорошу альтернативу часом дешевою, а перший час дуже дешевої і відносно якісної(зробити максимальна якість) послуги з боку інших бізнесменів.

Тобто вам необхідно вивести на ринок гарне співвідношення ціна-якість, плюс сумлінність. але в наш час вже багато охочих розширити свій бізнес. хтось почав кілька років тому як зараз хочете ви почати. за вже великий проміжок часу їх фірми розрослися хоч і не сильно але в рази більше сем коли починали. у підсумку ця фірма купує кілька газелий і пару операторів на телефон і вперед. як буває у нас ця фірмочка допомогла з перевезенням вантажу пару чоловічкам , ті вже у свою чергу сказали іншим про цій фірмі так і дізналися про цю фірму. При цьому часто виникають непорозуміння такі - як щодо ціни,то заламав, то ще що-небудь, так і з приводу термінів.


 

Вантажоперевезення газель. Свій бізнес на газелі

 

Вам потрібно загострювати увагу на якість ваших пропонованих послуг в цій сфері бізнесу. Багато хто вже зрозуміли що це досить не поганий заробіток і працює без всяких фірм своя газель сам водій, сам оператор не провели велику агітаційну роботу і вже вистачає клієнтів. 2 замовлення на день, а буває і одного вистачить, і ось вже середньо місячна зарплата буде більше, ніж у звичайних людей. Отже, яка ж у даному випадку може бути структура? Отже, виходячи з цього випадку яка може бути інфраструктура?

Мета бізнесу(визначення)-організація будь-яких вантажів на вантажів автомобілі, в цьому випадку на автомобілі газель. Концепція бізнесу(визначення)-надання допомоги або послуг громадянам вашого міста, якщо йдеться про міських вантажоперевезень.

Стратегія маркетингу(визначення)-пошук і прийом замовлень краще буде здійснювати самому в якості економії коштів, тому послуги посередників тобто операторів обійдуться вам в 10% про суму замовлення прийняте оператором. Якщо ви все ж надумаєте відкривати свою диспетчерську базу то вам доведеться наймати ще й "газелістов" що б забезпечити величезний обсяг вантажоперевезень, але більшість для початку воліють бути як я вже говорив самі операторами і водіями. Якщо ви вирішили відкрити велику фірму то вам знадобиться не одна газель поговоримо про газель бізнес, про яку ви, можливо, вже чули з реклами телебачення.

Газель бізнес вийшла нещодавно і коштує вона дешевше своїх перших газелий ,варто газель бізнес близько підлозі мільйона рублів . Доступна дизельна версія газель бізнес, тут ви можете заощадити на паливі. Отже, якщо ви хочете організувати бізнес з вантажоперевезень на газель, то першим ділом доведеться протиставте дешевої і далеко не завжди якісної перевезення - гідну альтернативу. І цінуєте свою репутацію, так само ви можете взяти б/в газель з зовнішніми пошкодженнями тобто іржа ,злізла фарба, вм'ятини і т.д. головне для вас це ходові якості. адже вам на ній не в гості їздити і не на вихід.

Тому візьміть за сто тисяч рублів газель і просто почніть працювати, бажано самі не наймаючи водія оператора , а коли вже нормально заробите і виправдаєте свої витрати на автомобіль газель можна буде її ще дешевше продати, а на заміну їй купити новеньку газель бізнес я дуже серйозно зайнятися, а потім як душа ляже може і свою фірму відкриєте ,а може просто будете продовжувати працювати. Я просто бажаю вам всім удачі і успішного бізнесу.

1

Читайте:

Бізнес план вантажоперевезень на газелі

Бізнес план вантажоперевезень на газелі

У великих промислових містах з населенням більше 150 тисяч людей дуже гостро стає питання про перевезення малогабаритної продукції на невеликі населення. Тому ця ніша в бізнесі ще не зовсім зайнята.

Бізнес на компанії вантажоперевезень

Бізнес на компанії вантажоперевезень

Бізнес на здійснення вантажоперевезень - цікава справа. Організувати транспортну компанію, яка здійснює таку діяльність в цей час нескладно. Важливо знати деякі тонкощі.

Організувати бізнес вантажоперевезень і переїздів

Організувати бізнес вантажоперевезень і переїздів

Бізнес по організації квартирних і офісних переїздів - один з найбільш динамічно розвиваються бізнесів на даний момент. Він привабливий тим, що почати можна з невеликими вкладеннями.


Тому Вперед - Вигідно розпочати бізнес на запису CD/DVD дисків?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.


Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.


Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей