Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вигідно розпочати бізнес на запису CD/DVD дисків?

   

Незважаючи на те, що комп'ютери з записуючими пристроями зараз далеко не рідкість, зробити бізнес на запису CD/DVD-дисків цілком можливо.

Послугами такої фірми будуть користуватися:
• тренінгові компанії, яким потрібно розмножувати матеріали семінарів на десятки дисків;
• ресторани і клуби, які бажають подарувати своїм клієнтам сувеніри з записом улюбленої музики;
• початківці музичні групи, яким потрібен презентаційний матеріал;
• просто люди, яким потрібно, наприклад, з флешки переписати на диск новий фільм, щоб подивитися вдома на DVD-програвачі та багато інших.
Головне, розуміти, що ми не збираємося конкурувати зі звукозаписними компаніями, що випускають ліцензійні диски багатотисячними тиражами.

Для організації такого бізнесу необхідний як мінімум один комп'ютер з записуючим DVD/CD-приводом, принтер для друку зображень на наклейках, чисті диски (болванки) і коробочки до них. Якщо підприємець сам володіє графічними програмами і має задатки дизайнера, це дозволить отримати додаткові доходи. Як правило, замовники не ставлять високохудожніх вимог до оформлення власного диску, але мати красиву акуратну етикетку на самоклеючому папері з інформацією про записи захоче кожен. Заготівлі таких наклейок теж є у продажу, залишилося потренуватися правильно друкувати на них і вміло приклеювати на диски.


 

Вигідно розпочати бізнес запису на CD/DVD-дисків?

 

Можна, звичайно, робити це все і в домашніх умовах, а замовників шукати через оголошення в інтернеті і розсилання пропозицій потенційним клієнтам. Але стабільні доходи можна отримувати, якщо взяти в оренду невелике приміщення (від 4 до 10 м2) в людному місці, наприклад, в торгово-розважальному центрі, організувати своє робоче місце, встановити там вітрину зі зразками своєї продукції, стільці для відвідувачів і виконувати дрібні роботи прямо на очах у замовників.

В якості додаткової послуги можна пропонувати закачування мелодій на мобільні телефони і оперативну роздруківку документів з флешок і дисків замовника. До речі, можна ще пропонувати і продаж чистих дисків в роздріб.

Витратна частина цього бізнесу становить: комп'ютер, принтер, дрібнооптові закупівлі чистих дисків для запису і наклейок на них, регулярна заправка принтера або придбання нових картриджів, оренда приміщення, виготовлення вивіски.

Доходи залежать безпосередньо від кількості часу, що витрачається на бізнес, та місця розташування точки з надання послуг. При хорошому потоці замовників і роботі в повну зайнятість, навіть без залучення помічників, початкові витрати окупляться в перші місяці роботи, і далі почнеться робота в прибуток.

1

Читайте:

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Головна задача, яка веде до успіху в цьому бізнесі - це доступ до інформації, а саме вміння знаходити ті самі рідкісні книги, для подальшої оцифровки.

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.


Тому Вперед - Прокат автомобілів, як відкрити?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей