Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прокат автомобілів, як відкрити?

   

Відкриття свого бізнес-справи з прокату автомобілів спочатку має великі фінансові вкладення. Тут найважливіше - визначити для себе рівень машин, які будуть в прокаті. Закупівля вітчизняних засобів пересування дозволить заощадити витрати, тим більше, якщо будуть закуповуватися підтримані авто. Сенс в прокаті автомобілів буде за умови, якщо купується не менше 30 машин. В такому випадку щомісячний дохід 10 -15 тис. доларів буде забезпечений. Якщо ще немає таких фінансових можливостей, то 10 машин - це граничний мінімум, з яких 5 мають бути російських і п'ять іноземних машин економ класу.

У таких прокатних фірмах Жигулі, як правило, коштують 700 рублів на добу, іномарки дорожче - від 1300 рублів на добу. В середньому кожна машина завантажена на 75 %. У такому випадку дохід від десяти машин після виплат податків, зарплат, витрат на обслуговування парку, витрат, пов'язаних з амортизацією, з орендою офісу, паркування, накладних витрат, може скласти 15-30 тис. рублів. Для збільшення доходу важливо з самого початку продумувати можливості збільшення парку.

При реєстрації компанії зручніше вибрати ТОВ і спрощенку. Для роботи офісу достатньо 20 - 30 кв.м. Було б ідеально, якщо поруч можна було б орендувати паркування з розрахунком 8-10 кв. м. для однієї машини. Одночасно з реєстрацією слід починати роботу з реклами: створення сайту, розсилка, зовнішня реклама та ін


 

Прокат автомобілів, як відкрити?

 

Потрібно відзначити, що сезон літніх відпусток, коли збільшується кількість мандрівників, сприятливо впливає на доходи компаній з прокату автомобілів. Також потрібно врахувати, що прокатна машина за 2-3 роки дуже зношується. Тому через півтора року експлуатації бажано машину поміняти. Щоб знизити відсоток ризиків, краще мати обмежене коло клієнтів.

Вимоги до клієнта слід пред'являти найсерйозніші: і до віку, і до водійського стажу, до відсутності судимості. Незважаючи на дотримання всіх правил, ризики викрадення, аварій залишаються дуже високими. Тому необхідно кожне авто застрахувати і для надійності взяти з клієнтів заставу. Якщо статися страховий варіант не з вини орендаря, застава повертається. Також важливо ввести правило на обмеження пробігу. Зазвичай для прокатного автомобіля дозволяється проїхати близько 160 - 200 км у добу. У разі перевищення ліміту можна зажадати від порушника додаткову плату.

Серед персоналу для роботи з організації парку потрібно керуючий, бухгалтер, менеджер, технічний працівник і обов'язково спеціаліст служби безпеки.

1

Читайте:

Досконалий прокат автомобілів

Досконалий прокат автомобілів

Нещодавно в Європі з'явився новий варіант оренди авто, що нагадує той, який застосовується для велосипедного прокату, але володіє великими технічними ідеями.

  Бізнес-план сервісу по прокату автомобілів
  Прокат автомобілів представницького класу


Тому Вперед - Організація ЧОПа. Охоронне агентство

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...


Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.


Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

В наш час для того, щоб відкрити міні-пекарню напевно потрібно мати спочатку якісь передумови, це може бути устаткування, приміщення, або ринок збуту.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей