Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Квітковий бізнес

   

У квітковому бізнесі центральної Росії основну частину займає продукція з-за кордону. Приблизно близько 80% квітів привозять з інших країн, а 20% - це наша продукція її привозять з південних міст нашої країни.
Найбільші красиві, довгі троянди привозять з Голландії, від туди ж везуть і інші поширені в нашій країні квіти. До речі кажучи, Російські жінки обдарованих квітами не менше Європейських тому, що наша країна входить в 5-ку найбільших імпортерів квітів.

Основні постачальники квітів на Російський ринок:

  1. Нідерланди - основні постачальники троянд, тюльпанів, гвоздик, лілій
  2. Колумбія і Еквадор - гвоздики, троянди
  3. Південна Африка - орхідеї
  4. Ізраїль - декоративна зелень для формування букетів
  5. Литва - квіти не вирощує, але збирає на своїй території квіти з інших країн
  6. Україна - так само як і Литва, збирає «букети» і переправляє їх далі зі своєю націнкою, але не дивлячись на збільшення вартості, контроль на кордонах практично відсутня.
  Квітковий бізнес  

 

Чому ж квіти доводиться ввозити з-за кордону?


А відповідь на це питання дуже проста, Російський товар виходить дорожче і якість гірша.

 

Як продати квіти?


Кращі місця для продажу квітів - це звичайно прохідні місця, біля доріг з великим машинопотом. Так само продаж квітів можна здійснювати з доставкою до офісу квартири. Продаж квітів через інтернет. Організація весіль, корпоративів.

 

Бізнес-план - продаж квітів

Бізнес-план - продаж квітів З чого почати квітковий бізнес? Який формат для квіткового бізнесу вибрати? Який ціновий сегмент найбільш популярний? Як проаналізувати конкурентів? З якими постачальниками квітів найкраще працювати? А також інші дослідження квіткового бізнесу. Ви зможете прочитати і скачати в представленому бізнес-плані. Далі...

 

Квітковий магазин Бізнес-План

Квітковий магазин Бізнес-План

Скільки грошей потрібно для відкриття квіткового магазину?

Яке обладнання потрібне для квіткового магазину?

Що входить в асортимент квіткового магазину?

Відповідь на ці питання ви отримаєте Далі...

 

Бізнес-план салон продажу квітів

Бізнес-план салон продажу квітів

Які методи стимулювання продажів?

Проблеми всупления в ринок?

Який потрібен персонал для квіткового магазину?

Якщо ви шукайте відповідь на ці питання, рекомендуємо вам ознайомитися з бізнес-планом перейшовши за посиланням - Далі...

 

Плюси квіткового бізнесу

Полягають у його швидкої організації для початку продажів, легкість підбору асортименту товарів. Для квіткового бізнесу не потрібні спеціальні ліцензії, дозволу. Квіти є товаром, на який є хороший попит особливо напередодні свят.

Квітковий бізнес в Росії

Квітковий бізнес в Росії

Почав розвиватися ще в 90-ті роки. На самому початку це були квіткові намети, кіоски поблизу ринків, біля зупинок. Всю основну продукцію для роздрібної торгівлі закуповували у вітчизняних квіткарів, але так само була частка імпорту.
Потім вже в 21 столітті з'явилися цілі квіткові магазини та міні-маркети.
З розвитком суспільства ринки стали себе зживати, почали з'являтися торгові центри, і квіткарі слідом за народом стали перебиратися в теплі великі приміщення. Нарівні з цим виникли цілі мережеві бренди, у яких є свій стиль, свою назву, своя концепція. Так само варто згадати про появ фірм, що займаються доставкою тих самих квітів до покупця, доставкою може займатися як діючий магазин, так і фірма, у якої навіть немає своїх торгових точок.

Тепер подарунок своїй коханій можна зробити, не виходячи з дому, потрібно лише зателефонувати або зайти на сайт в інтернеті.

 

Бізнес ідея - квітковий салон

Бізнес ідея - квітковий салон

Який формат для квіткового салону вибрати?
Не забувайте, що квітковий салон вимагає більше уваги, ніж який-небудь павільйон або торгова точка. В салоні повинні бути представлені не тільки зрізані квіти, але так само і квіти в горщиках, кімнатні рослини. Засоби по догляду за квітами. Можливо навіть розсада.
Спробуйте створити зі свого салону - квіткову оранжерею, щоб люди приходили до вас як на екскурсію!

Детальніше...

 

Листівки для квітів як ідея для бізнесу

Листівки для квітів як ідея для бізнесу

Подарувати дівчині один або кілька не запакованих в красиву упаковку кольорів, як-то не дуже)) Але хтось принципово не запаковує квіти і щоб вони придбали додатково гарний вид умільці придумали прикріплювати спеціальні невеликі листівки, в яких ви можете написати свої побажання.

У чому головна перевага такого доповнення?

Детальніше...

 

Квітковий кіоск - свій маленький бізнес

Квітковий кіоск - свій маленький бізнес

Відкриваючи свій маленький бізнес по продажу квітів ви повинні визначитися з вибором місця. Це безперечно має бути добре прохідне місце, бажано поблизу великих офісів і студентських закладів. У чому величезний плюс даного бізнесу, в його легкому запуску. І окупність біля квіткового кіоску досить швидка.

Детальніше...

 

Світяться квіти

Світяться квіти

Прогрес рухається вперед і ще недавно багато хто і не підозрювали, що з'явиться, щось подібне світлим кольорам. Світяться в темряві квіти будуть радувати вас не тільки вдень, але і вночі. Для розвитку свого квіткового бізнесу бажано застосовувати нові розробки, щоб бути на крок попереду конкурентів.

Детальніше...

 

Наклейки на квіти як доповнення до квіткового бізнесу

Наклейки на квіти як доповнення до квіткового бізнесу Наклейки на квіти - це непогане доповнення до вашого квіткового бізнесу. Наклейка, зроблена на квітці дарує не меншу радість для дівчини, ніж сам квітка. Наклейка для квітки може носити так само чоловічий характер, тепер і дівчата будуть дарувати квіти своїм коханим! )
Технологію нанесення наклейок на квіти ви можете прочитати, перейшовши за посиланням - Далі...

 

Мінуси квіткового бізнесу

Відносно швидко псується товар, важко знайти хороше місце для продажу, все найкраще, як правило, включена чи коштує дорого. Квіти так само можна віднести до сезонного товару. Насправді мінусів не так вже й багато, більше в цьому бізнесі плюсів, головне тут ваш підхід!

 

На нашому сайті «Млин Бізнес Ідей» так само є відео на тему квітковий бізнес.

  Міжнародна мережа доставки квітів

Міжнародна мережа доставки квітів

Міжнародна мережа доставки квітів-дуже прибутковий і перспективний бізнес.

Суть ідеї досить проста. Людині потрібно привітати іншої людини живе в іншому місті або країні. Він заходить на сайт або дзвонить по телефону і оформляє замовлення. Далі через своїх кур'єрів або ж через квіткові фірми в інших містах, замовлення доставляється до одержувача.

Детальніше...

 

Іграшки з живих квітів

Іграшки з живих квітів

Іграшки з квітів додатковий дохід у квітковому бізнесі.

Ідея бізнесу створення іграшок з живих квітів достатньо, нова і дуже перспективна.
Як окремий бізнес створення подарункових іграшок з квітів не вимагає великих витрат, потрібно лише ваше творчість і дизайнерська думка.

Детальніше...

 

Які документи необхідні для відкриття квіткового бізнесу?

1) Установчі документи: заява, протокол зборів засновників, статут фірми.

2) Зареєструвати установчі документи в податковій інспекції.

3) Отримати печатку фірми.

4) Стати на облік у фондах: Пенсійному, Зайнятості, Медичного страхування, Соціального страхування.

5) Внести фірму до реєстру малих підприємств (для отримання пільг).

6) Оформити ліцензію на торгівлю, для чого треба отримати дозвіл від: міського центру Держсанепідемнагляду, Управління держпожнагляду, районної адміністрації.

 

Секрет квіткового бізнесу

Секрет квіткового бізнесу

Полягає в тому, щоб знайти для себе гарне місце з великим скупченням людей і в деяких випадках це навіть набагато важливіше, ніж якість самого товару. Але все ж за якістю краще стежити!
Квітковий бізнес не позбавлена творчої думки, тому все залежить від вашої уяви. Невеликий секрет: Людина, яка ходить по вулицях, це може бути пляж, торговий центр, нічний клуб, і т.д. Заробляє більше, ніж кіоск, у який-небудь зупинки. Ось і весь секрет квіткового бізнесу. Справа за вами!

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

ЗМІ - це такий вид діяльності, який повинен працювати завжди 24 години на добу. Працівники ЗМІ це дуже активні й комунікабельні, творчі особистості. Чим краще ви будете доносити до народу свої думки тим більшого успіху зможете досягти.


Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей