Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

   

З появою інтернету друкована книга стала користуватися меншим попитом. Але тим не менш книга надрукована на папері може дати своєму власникові набагато більше ніж електронна, її можна погортати помацати руками, поставити на полицю щоб оточуючі бачили яку літературу ви віддаєте перевагу.

Для відкриття книжкового магазину, потрібні гроші. Так як під реалізацію, перший час, книги нам ніхто не дасть. Перші партії доведеться купувати за готівку.

На відкриття одного середнього книжкового магазину потрібно близько півтора мільйонів рублів. Окупається такий проект за статистикою, від ринкових експертів через один рік. Свій книжковий магазин: Реєстрація Реєстрація для книжкового магазину - це стандартне ТОВ. Коштує ця процедура: від 3 до 4 тисяч рублів.

Свій книжковий магазин: Витрати на приміщення На капітальний ремонт і вивіску для магазину йде в середньому близько 200 тисяч рублів. Вивіска коштує досить дорого, а ще дорожче обходяться всі належні для її установки узгодження та експертизи. За половину цієї суми (100 тис. рублів) можна придбати і змонтувати книжкові стелажі та інші меблі.


  Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами  

Найчастіше високі стелажі і стенди розташовані по периметру торгового приміщення, а в самому залі використовуються стелажі, сконструйовані з урахуванням антропометричних параметрів людини і дозволяють залишити огляд відкритим. Для демонстрації новинок використовуються спеціальні столи і подіуми. Взагалі найкраще використовувати принцип конструктора. При цьому організація комфортного простору досягається за рахунок компоновки ряду уніфікованих деталей.

Необхідно мати достатню кількість примірників книг прямо в залі, тому торговельне обладнання магазину може використовуватися і для складування книг безпосередньо в торговому приміщенні. Для цього підходять шафи з дверцями або спеціальні тумби, кришки яких можуть бути пристосовані для викладки книг, а всередині є ніша для зберігання якогось кількості товару. Фактор, що забезпечує успішну безперебійну роботу магазину, - це хороша навігація.


Рух потоків відвідувачів має бути чітко скоординована: люди не повинні перетинатися, заважати один одному, відчувати якісь незручності при виборі товару або створювати їх. Часто при погано продуманої ергономіки книжкового магазину покупці просто навіть не можуть розійтися, а не те що подивитися (і тим більше погортати) потрібну книгу. Це серйозно позначається на відвідуваності магазину і фінансовий стан бізнесу. - Зазвичай людина рухається за годинниковою стрілкою.


Простір торговельного залу повинно бути організоване так, щоб покупець міг обійти всю експозицію, не стикаючись з тими, хто обирає або вже вибрав книги, і вільно пройти до каси для оплати взятого товару. Щоб покупці могли легко орієнтуватися, впроваджуються ефективні системи засобів візуальної комунікації: використовуються зрозумілі знаки і покажчики, чіткі назви відділів, великий читабельний шрифт, помітні, яскраві або контрастні колірні поєднання і т.д.


Основні складові хорошого книжкового магазину:

  • принципи формування асортименту,
  • рівень професіоналізму співробітників,
  • обсяги торговельної площі,
  • оформлення та інтер'єр торгових залів магазинів,
  • наявність вільного доступу до книг і самообслуговування,
  • територіальне розташування магазину,
  • форма власності книготорговельного підприємства,
  • рівень цін на продавані книги,
  • впровадження високих технологій.

Заробітна плата в книжкових магазинах:
1) Продавець-касир (середня зарплата 12 тис. рублів на місяць),
2) продавець-консультант, позмінно (2-3 людини) (12 тис. рублів),
3) бухгалтер (15 тис. рублів),
4) товарознавець (15 тис. рублів).


  Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами  


Хороший магазин пропонує широкий вибір за кількома напрямками: навчальна, художня, дитяча, науково-популярна та інша література. Специфічність книжкового бізнесу полягає не тільки в особливих умовах розміщення та зберігання книг і журналів. Як правило, бізнес книжкового магазину не обмежується реалізацією самих книг і журналів, це ще і продаж суміжних і супутніх товарів. Наприклад, на площах книжкових кіосків можна побачити спеціальні відділи канцтоварів, мультимедіа - товарів, таких як CD, DVD-диски, дискети, флешки, як і тд.


Мінус полягає в тому, що в книжкових магазинах завжди скупчуються десятки і сотні старих нерозпроданих книг, які з якихось причин застарівають і втрачають свою актуальність. До таких книг можна віднести різну шкільну літературу. У сучасних умовах вона змінюється практично щороку і, природно, старі видання втрачають свою актуальність.


Середня величина виручки книжкового магазину становить близько 250-300 тисяч рублів, а чистий прибуток становить 100-120 тисяч рублів. Таким чином, стартові витрати окупляться через 9-12 місяців.

1

Читайте також:

Бізнес План книжкового магазину

Бізнес План магазину

На чолі інвестиційного проекту повинна бути ідея для відкриття книжкового магазину, всіх категорій населення. Для початку потрібно подумати, яке приміщення площею вам потрібно. Для того, щоб органічно і вільно розставити стелажі і вітрини, непогано буде заздалегідь продумати асортимент.

Ідея для бізнесу - продаж непотрібних книг

Ідея для бізнесу - продаж непотрібних книг

Тиждень тому в передачу Venture на телевізійному каналі Bloomberg був запрошений бізнесмен Хав'єр Хельгесен. Він розповів про свій бізнес - компанії, створеної ним в 2002 році. Сьогодні вона являє собою один з найбільших інтернет-магазинів з продажу непотрібних книг.

 

Кращі Бізнес Книги - Топ 100 Книг

В даному розділі нашого сайту Млин Бізнес Ідей ми збираємо для вас Найкращі книжки для навчання і створення свого власного бізнесу. За допомогою даної літератури склалося чимало успішних бізнес-проектів приносять своїм власникам величезні прибутки.

 

Тому Вперед - Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Заробіток на шкільних фотоальбомах. Фотоальбоми для школярів

Заробіток на шкільних фотоальбомах. Фотоальбоми для школярів

Головне в цьому бізнесі переконати директора або іншого керівника школи у своєму професіоналізмі і в тому що природно всі потребують ваших послуг і ви зробите свою роботу краще за інших, та ще можливо і поділіться доходами...


Заробіток на складанні кросвордів і сканвордів

Заробіток на складанні кросвордів і сканвордів

Основним видом бізнесу і доходів, складання кросвордів і сканвордів, навряд чи може стати, але як додатковий заробіток не виходячи з дому, цілком підходить.


Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Не у всіх людей є можливість відвідувати сауни і лазні, цим і обумовлено бажання мати сауну, що називається, під рукою. Так само міні-сауна це непоганий варіант здивувати своїх гостей.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей