Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Відкрити свій магазин парфумерії та косметики

   

Перед відкриттям свого парфумерно - косметичного магазину ви обов'язково повинні скласти бізнес-план, де в подробицях повинні описати всі свої переваги перед основними конкурентами. В даний момент на ринку косметики та парфумерії у вас будуть два основних конкурента. Про них ви можете прочитати в нашій статті. Так само ви можете завантажити зразок бізнес-плану магазину парфумерії та косметики.

 

Бізнес-план магазину парфумерії та косметики


Серед тих, хто хотів би розпочати свій бізнес у сфері торгівлі, досить популярна ідея з відкриття невеликого або середнього за розмірами магазину косметики. Популярність такої ідеї легко з'ясовна - рівень життя людей у нашій країні постійно зростає, що дозволяє все більшій кількості жінок (та й чоловіків) піклуватися про свій зовнішній вигляд. Всі сьогодні хочуть виглядати стильно і красиво. Саме тому ідея відкрити магазин косметики має під собою реальну основу у вигляді потенційних клієнтів. Однак, перш ніж починати цей бізнес, необхідно вникнути у всі її тонкощі. І в цьому вам чудово допоможе готовий бізнес план магазину косметики, який ми представляємо вашій увазі нижче.

  Бізнес-план магазину парфумерії та косметики  


Перш ніж переходити безпосередньо до бізнес-плану, зазначимо, що на сьогоднішній день людині, що вирішив відкрити магазин косметики, камера 2 варіанти старту даного бізнесу - відкрити павільйон (бутік) у великому торговому центрі, або створити окремий магазин (як правило, на першому поверсі будівлі). Перший варіант обійдеться набагато дешевше, через те, що немає витрат на будівництво чи ремонт приміщення. Однак у цьому випадку вам потрібно бути готовим до великого числа конкурентів по сусідству. Другий варіант може обійтися дорого, так як доведеться купувати і ремонтувати приміщення, однак він може мати ряд плюсів - зручне розташування, відсутність конкурентів, індивідуальний графік роботи магазину і т.д.

Докладний Бізнес-План магазину парфумерії та косметики, ви можете прочитати на нашій сторінці ВК

 

Просування мережі магазинів парфумерії та косметики

Введення
Глава I. Теоретичні основи розробки медіастратегії

Медіастратегія: теорія ефективної частоти

Рекламні кампанії: теорія recency

Вибір медіа (медимикса)

Глава II. Огляд витрат на зовнішню рекламу в головних конкурентів: Рів Гош і л'етуаль

2.1 Особливості просування парфумерії 2.3 Стратегія просування мережі магазинів «л'етуаль» і «Рів Гош»
2.4 Конкурентна боротьба
Глава III. Розробка медіастратегії просування мережі магазинів Amourdelabeauty
3.1. Рекламна Маркетингова, PR) кампанія магазину парфумерії та косметики
3.2 Слоган і портрет споживача
3.3 Порядок заяви про себе на ринку
3.4 Вибір медіаканалів для просування «Amour de la beauty»
3.5 План-графік і вартість розміщення реклами на різних носіях «Amour de la beauty» на один місяць у 2011 році

В даний час ведення і організація бізнесу вимагає принципово нових способів розробки маркетингової комунікативної політики та програм просування компанії на ринку, зміни поглядів на сутність і зміст маркетингових функцій для забезпечення ефективної діяльності підприємства в цілому. При цьому необхідно враховувати такі особливості маркетингової комунікативної політики: купівельну спроможність населення; специфіку психологічного сприйняття; не до кінця сформований ринкове світогляд.

  Просування мережі магазинів парфумерії та косметики  


Зараз в Росії існує величезна кількість всіляких засобів розповсюдження реклами, і основним завданням даного етапу є вибір найбільш ефективних каналів комунікації. Іноді цей вибір простий і очевидний, а іноді дуже важкий і може мати безліч невідомих. Вибір засобів розповсюдження реклами залежить від специфічних особливостей і характеристик рекламованого продукту, цілей рекламної кампанії, цільової аудиторії, поведінки конкурентів і безлічі інших чинників, які повинні бути розглянуті, проаналізовані та враховані фахівцем з медіапланування при розробці медіастратегії.


Ця Тема особливо актуальна зараз - російські споживачі прийшли практично до європейського рівня цивілізованого роздробу, вже більш налаштовані на продукцію рівня люкс і милд-маркет. В даний час на російському парфюмерно-косметичному ринку відбувається відхід від торгівлі на відкритих ринках, де продавалася переважно продукція мас-маркету (дешева парфумерія та косметика). Це свідчить про перехід на більш цивілізований рівень роздрібних продажів, близький до європейського.


Також для російського споживача важливу роль відіграє бренд. Споживачі воліють купувати продукцію з відомим ім'ям, або іменну парфумерію.
У продажу парфумерної та косметичної продукції велику роль відіграє організація способу продажу (прямі продажі, продажі в спеціалізованих магазинах, Інтернет-продажу) і сервіс. Останнє має найбільш важливе значення в продукції милд-маркету та селективної парфумерії. В даному випадку є необхідність приділити особливу увагу створенню умов для зручностей покупця - наявність пробників на весь асортимент продукції, система знижок, спеціально навчені консультанти.

Відкрити свій магазин парфумерії та косметики - Завантажити

 

Асортимент та контроль якості парфумерних товарів

Слово «парфумерія» походить від латинської фрази «per fumum» - «за допомогою диму». Жерці в стародавні часи за допомогою гарячих трав'яних сумішей, смол підносили свої молитви богам. Жителі Давнього Єгипту протирали своє тіло ароматними оліями, греки пили вино з фіалками, а римляни посипали шафраном своє ложе і предмети побуту.


Справжні парфуми - ароматні олії, розчинені в спирті - вперше з'явилися в десятому столітті в Аравії і поступово звідти досягли Європи. Перші європейські духи «Вода угорської королеви» були створені в 1367 році і були названі в честь королеви Єлизавети, яка навіть в 70-річному віці зачаровувала своєю красою безліч коханців. Кажуть, що формула цих духів народилася в руках таємничого пустельника, який займався пошуком магічного каменя.

  Асортимент та контроль якості парфумерних товарів  


Подальший прорив у мистецтві парфумерії відбувся лише на початку XIX століття. У 1828 році в Парижі П'єр-Франсуа Паскаль Герлен заснував сімейний бізнес і почав робити аромати - композиції з різних натуральних олій. У той час Париж не славився чистотою і на його вулицях панували не личать для красивих парижанок запахи. Тому духи «Parfum Imperial» («Імперський парфум») і «Buguet de Napoleon» («Букет Наполеона») швидко завоювали популярність у всій Франції.


В кінці дев'ятнадцятого століття виникли перші синтетичні духи, які значно збили ціни на парфумерну продукцію і сприяли їх поширенню серед різних верств суспільства. Але найзначніший внесок у парфумерне мистецтво внесла жінка-модельєр Коко Шанель. У 1921 році французький парфумер Ернест Бо, колишній постачальник російського імператорського дому, довірив їй вибрати з декількох проб кращий варіант. Коко Шанель зупинила свою увагу на п'ятій пробі. З тих пір цей чарівний аромат увічнив її ім'я в назві парфумів «Chanel №5». Коко Шанель розпорошувала ароматне творіння Ернеста Бо в своїй модельній студії. Парфуми «Chanel №5» незабаром зачарували клієнтуру модельєра, а потім - весь світ. Коко Шанель залишила після себе знаменитий слоган: «Жінка без аромату не має майбутнього».

Асортимент та контроль якості парфумерних товарів - Завантажити

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Курси манікюру і перукаря

Курси манікюру і перукаря

Організація перукарських курсів і курсів манікюру може виявитися дуже прибутковою справою. Вони не вимагають великих капіталовкладень, ліцензій і дозволів. А при хорошій рекламі та якісному викладанні такі курси приносять відмінний дохід.


Завод з виробництва бетону, як бізнес

Завод з виробництва бетону

Продаж бетону - це перспективне заняття. Бетон оточує нас скрізь. У будівництві зараз переважає зведення монолітних конструкцій, коли споруджують каркас, потім опалубку і залити все бетоном, цей процес багаторазово повторюється, таким чином і виникає будівлю.


Інтернет агентство з копірайтингу

Інтернет агентство з копірайтингу

З кожним роком цифровий світ розвивається все стрімкіше і не може не залишити свій слід на нашій з вами життя. Людство постійно потребує нової інформації, більшу частину якої він отримує з інтернету.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей