Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Яким бізнесом зайнятися жінці?

   

Яким бізнесом зайнятися жінці?

Жінка повинна займатися жіночим бізнесом!
Навряд чи жінка буде відкривати свій автосервіс або завод з переробки сміття. ))
Для жінки є красиві напрями в бізнесі, такі як відкриття салону краси - це по справжньому жіночий бізнес.

Гарним бізнесом приємно займатися в двійні. Відкрити свій салон краси мріє кожна жінка. У всі часи жінки прагне підкреслити свою красу і неповторність, а хто головний помічник і порадник? Звичайно ж перукар, стиліст, косметолог. Послуги перукаря та косметолога завжди були затребувані, і будуть, тому що інакше не можна! Приводити себе в порядок так само природно, як потреба в їжі...
Однак стригти волосся і доглядати за обличчям і тілом можна по-різному або у збереглися з радянських часів перукарський з недостатнім обслуговуванням, або ж в салонах краси....
Саме тому було прийнято рішення відкрити салон краси «Нефертіті» в р. Сиктивкарі де до кожного клієнта індивідуальний підхід.

  Яким бізнесом зайнятися жінці?  


Метою даного проекту є відкриття салону краси в центральній межах міста Сиктивкара, для обслуговування жителів і гостей міста, зручне місце розташування салону, створення комфортних умов для клієнтів, отримання прибутку
Завдання
- вибір стратегії
- визначення конкретних цілей для подальшого розвитку

При створенні бізнес - плану ми поставили перед собою мету - створити свій салон краси. Даний бізнес-план буде успішним так як були враховані всі витрати необхідні для створення проекту, отриманий прибуток буде досить високою, що буде сприяти подальшому розвитку і розширення салону.

Скачати ідею - Салону краси для жінок

Бізнес-План салону краси

Салони краси - бізнес не тільки красивий, але і прибутковий. Інакше як пояснити той факт, що в останні роки в Москві щомісяця відкриваються 2-3 нових салону. Вони з'являються і у фешенебельних будинках в центрі міста, і в супермаркетах, і в підвалах хрущовських п'ятиповерхівок. Спробуємо розібратися: хто сьогодні відкриває салони, з якими цілями і яким чином.
Послуги перукарів та косметологів завжди були затребувані. І будуть. Тому що інакше не можна. Приводити себе в порядок так само природно, як... Кожен читач по-своєму продовжить цю пропозицію. Однак стригти волосся і доглядати за обличчям і тілом можна по-різному: або у збереглися з радянських часів перукарських з притаманним минулої епохи обслуговуванням, або ж в салонах краси, число яких зростає з кожним днем.
Дохід салону краси складається з вартості всіх процедур і роздрібної націнки на професійну косметику, яка реалізується клієнтам для домашнього використання, за мінусом витрат (оренди приміщення, оплати персоналу, амортизації обладнання, собівартості косметики тощо).


Зазвичай витрати на обладнання окупаються на третій - четвертий місяць його використання, після чого кожна процедура приносить 20-50 доларів чистого доходу. Якщо до цього часу у салону складається постійна клієнтура, хоча б 30-70 чоловік, то можна розраховувати на дохід у 6-10 тис. дол. в місяць. Ще 1-2 тис. дол. в місяць приносить торгівля косметикою. Таким чином, вклавши в старт салону 40-60 тис. дол., через півроку вдається не тільки повернути вкладені гроші, але і реінвестувати кошти в розвиток салону, перейшовши в більш високу категорію салонів краси, а через рік - вже замахнутися, скажімо, на центр SPA.
Правда, треба враховувати, що дійсно великий прибуток здатні давати тільки мережі. Тут доводиться вибирати між заспокоєнням на досягнутих результатах, інвестиціями в розширення бізнесу і приєднанням до однієї з діючих мереж на основі франчайзингу. Крім того, прибуток приносить далеко не кожен салон краси - велике значення має місце розташування бізнесу, його реклама, професіоналізм майстрів і т. д.


Салонний бізнес, тобто пов'язаний з індустрією краси, і доглядом за тілом, найчастіше орієнтований на жінок, хоча якщо ви хочете відкрити просту перукарню, то клієнтів різної статі буде приблизно порівну. Організацію свого салону необхідно почати з концепції. Ви повинні заздалегідь продумати, якого типу будете надавати послуги, та врахувати це у вашому бізнес-плані: відкрити перукарню або салон краси це одне, а повноцінний спа-центр - зовсім інше, як за рівнем інвестицій, так і щодо процесу організації, вимогам до приміщень і т.д.

  Бізнес-План салону краси  


Можна почати з відкриття перукарні: невеликий зал на 2-3 крісла відкрити неважко, і дохід він буде приносити у будь-якому випадку. Справа в тому, що перукарня може обслужити лише обмежена кількість клієнтів в день: на кожну стрижку майстер витрачає фіксований час, скоротити яке можливо лише за рахунок зниження якості послуг. В результаті, навіть якщо у спальному районі міста вже є перукарні, в них часто утворюються черги, тобто майже завжди знайдеться місце ще для одного салону. Таким чином, вашими першими клієнтами стануть люди, у яких немає часу сидіти в черзі.


При створенні концепції відразу плануйте майбутнє розвиток вашого салону краси: якщо бізнес піде в гору, можна буде відкрити косметологічний кабінет, або навіть спа-центр. Таким чином чоловіки будуть відвідувати чоловічий зал, а жінки отримувати весь спектр послуг по догляду за тілом. Треба відзначити особливість таких послуг: на створення і підтримання краси жінки готові витрачати багато грошей, але бігати по різних салонах у них часто немає часу. Тому якщо ви завоюєте популярність хоча б у одному виді послуг, швидше за все ваші постійні відвідувачки будуть купувати та інші.
Вивчіть населення в тому районі, де ви збираєтеся відкривати свій салонний бізнес: можливо, місцеві не володіють потрібним рівнем доходу, щоб відвідувати SPA салон, або навпаки, в районі проживають люди з доходом вище середнього, яким можна пропонувати послуги подорожче. На підставі цих даних сформуйте майбутній прайс-лист і складіть бізнес-план.

Бізнес-План Салону Краси - Завантажити

 

Методи просування і маркетингове планування салону краси

Як правильно побудувати маркетингову політику салону краси. Деякі директора салонів не завжди розуміють, що таке маркетингова політика і чим вона може допомогти їм у роботі. Отже, по порядку. Маркетинг - це діяльність з вивчення, створення і повноцінному задоволенню як наявних, так і майбутніх потреб клієнтів, що в результаті веде до покращення взаємин з вашими споживачами. Використання маркетингових знань і навичок в салонному бізнесі представляє собою вкрай важливий момент для успішної діяльності.

Так створюються стійкі відносини, завдяки яким клієнти з «нових» легко перетворюються в «постійних». В даний час при зростанні конкуренції, розвитку вільного інформаційного простору і широкому розповсюдженні технологій стає все важче оберігати ноу-хау, зберігати свої конкурентні переваги. Канули в Лету часи, коли виробники придумували нову продукцію самостійно і потім за допомогою рекламних технологій просували і продавали її. Тепер вони стали більш уважно ставитися до вивчення потреб і створення більш спеціалізованого продукту, який найкращим чином вирішує ту чи іншу проблему клієнта (покупця).

Маркетингові прорахунки обходяться власникам салонного бізнесу все дорожче і дорожче. Слід пам'ятати, що головну роль вже давно грають вимоги покупця, а не продавця. Неувага чи невизнання цього факту призводить до краху підприємства. Багато провідні компанії не тільки шукають вільні ніші для розвитку бізнесу за рахунок пошуку незадоволених потреб, але й намагаються зрозуміти, що необхідно буде завтра, для того щоб в майбутньому забезпечити собі конкурентні переваги. За таким принципом розвивалися технологічні ринки комп'ютерів, телебачення, мобільного зв'язку, інтернет-послуг і т. п. до Речі, зараз саме ці галузі є найбільш дохідними. Як досягти процвітання свого бізнесу? Як створити максимально ефективну маркетингову стратегію? Відповіді на ці питання лежать в області маркетингових досліджень, а також маркетингового планування.

По-перше, ви повинні запропонувати своїм клієнтам той товар або ті послуги, які будуть користуватись попитом. Крім того, необхідно подавати і продавати свою пропозицію максимально ефективно. Для цього слід детально вивчити своїх споживачів, їх потреби і критерії, якими вони користуються при виборі тієї або іншої продукції. При цьому слід розуміти, що бути однаково привабливим і цікавим для всіх людей не вдавалося ще нікому. Тому потрібно проводити додаткову сегментацію ваших клієнтів з виділенням цільових аудиторій. По-друге, для успішного руху вперед необхідно знання не тільки сьогоднішніх потреб, але й уявлення (прогнозування) розвитку ваших цільових аудиторій, їх запитів.

  Методи просування і маркетингове планування салону краси  

 

Вивчення цих проблем знаходиться в сфері стратегічного прогнозування і планування. Для початку побудови розвивається, підприємства слід сконцентрувати всю увагу на цьому. Перш ніж на щось грати, завжди рекомендується ознайомитися з правилами гри. Для розуміння що відбуваються на ринку салонного бізнесу процесів, необхідно розглянути, які фактори і сили впливають на те чи інше підприємство, в чому полягають особливості прояву цих сил. Для цього наводимо відому модель «сил, керуючих конкуренцією» у салонному бізнесі (М. Поттер).

Крім враховується керівниками чинники появи нових конкурентів слід розуміти, що на цінову політику вашого підприємства впливають і постачальники, що змушують салон встановлювати ті чи інші ціни, і покупці або клієнти, які змушують вас знижувати ціни у вигляді встановлення знижок та проведення інших цінових акцій.

Скачати розвиток і просування свого салону краси - ви можете Далі...

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес: виробництво та обслуговування алюмінієвих човнів і катерів

Бізнес: виробництво та обслуговування алюмінієвих човнів та катерів

Основна кількість човнів серійного виробництва, які реалізуються різноманітними фірмами нашої країни, виготовляється з корпусами з неважких сплавів...


Свій бізнес: виготовлення калейдоскопом

Свій бізнес: виготовлення калейдоскопом

Калейдоскоп - що це таке? Оптичний прилад, іграшка, тест на креативність або тренажер для очей? Може це унікальний подарунок, бізнес сувенір або прилад для...


Міні виробництво СІП панелей як бізнес></td><td width=

Міні виробництво СІП панелей як бізнес

У західних країнах, SIP - технології, дуже поширені. У нас, вони починають, тільки упровадяться. У сфері виробництва матеріалів, SIP - технології, в останні кілька років, стали просуватися швидкими темпами.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей